2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba noracım tanısamadık senınle ben uzun bır süre yazamadım netım yenı baglandı burda olmana sevındım.

defneye bende üzüldüm tv astım dıyor ama öncesınde bara falan gıtmısler tolga karel falan bence alkol aldı sonrasında astımı tutup ılac aldıysa dahada kötülesmıstır.allah rahmet eylesın ogluna cok üzüldüm bende.rabbım ona saglıklı ömür versın

noracm bahsettıgın süt pınarın üstunde cocuk resmı olan devam sütü degılmı?bende kullanayımda kızım azcık toparlar belkı ıyıce ıştahı kesıldı bu aralar

defneye bende çok şaşırdım, en çokda bebeğine üzüldüm. oktay usta bile ağladı tvde.

mert yemeye başladı şükür, çok değil ama ölmeyecek kadar yiyior :)
mandalina suyu içti, elma yedi, birde dolma yedi, aralarda çubuk kraker yiyor.
domates veriyor biliyorum mevsimi değil ama hiçbirşey yememesinden iyidir antibiyotik içiriyoruz tok olması lazım, salkım domates aldım tadı çok güzel çok severek yiyior.

çikolata yemez,bonibon yemez, dondurma cips vs... hazır hiçbir rüün yemiyor, kinder çikolata alıyorum bol sütlü diye ama yemiyor, cins bir çocuğum var :) aman sağlıklı olsunlarda..

öylebir geçer zamankiden bahsetmişsiniz, ben önceki bölümlerinde osmanın denize düştüğünü gördüm, sonraki fragmandada osman denizde gidiyorum falan diye konuşuyordu ne oldu kızlar, osman ölmemiş nasıl çıkarıldı o denizden.

muhteşem yüzyılın müptelası oldum, meryem uzerli (hürrem) e bayılıyorum çok güzel bir hatun. mahi devran çok zayıflamış yüzü çökmüş anokresi midir nedir o hastalar gibi olmuş.

hadı gözunaydın cnm darısı bızım yaramazların basına yemeyn cocuk cok kötüymüş yaaa
osmanı balıkcı adam kurtardı sanırım aslında ben ızlemıyorum ama zapıng yaparken gördüm cemıle balıkcının kurtardıgını söylüyordu bılgım bukadar cnm.
haklısın mahıdevran cok zayıflamıs bunu güzellik olarakmı algılıyor acaba?

bendende sana merhaba arkadasım ısmım nora :)
ben bol bol yazmaya calısıyorum ama arada da calısıyorum
iste ne yapalım ya hayat cnm allahım sen o kucucuk cocugu koru kolla yarabbım

..................

hastaysa ondan yemiyordur, hasta iken asla ısrarcı olmuyorum sevdiği şeyleri tekif ediyorum yemesse zorlamıyorum, iyileşince düzelir yemesi, hem şükret süt içiyor sizinkiler benimki ağzına koymaz, ne yoğurt ne penir nede süt, aldığı tek şey anne sütü, doktor o süt yeter ona dedi bende zorlamıyorum.

alhan yazdıklarına alıntı yaptım o ara silmişsin :)

ayşeydi değilmi isim adaştık galiba.

nora senin kızın ismi neydi.

canım benım kızımda yemez tadını bılmez cunku annesı almaz
ıstemıyorum en cıps jelıbon yesın sakız bıle cıgnemesın hatta ılerde tadını bılecek yanı okula gıttıgınde dıger cocuklardan gorerek alısacak sımdı yemesede olur yanı ama sırf cıkolata verıyorum ben bu ara kuru kara uzume takıldık hepımız yıyoruz bol bol bıde kırmızı yaban mersınımı ne o seyı yıyoruz
bende bıraktım artık o dızıyı yok ızlemem ya agla agla helak oldum ama hurrem oylemı vay be dıyorum cok guzel kız bencede ama mahıdevran a da uzuluyorum sankı hıc yemek yemıyo gıbı ya... bence kendını cok guzel sanıyo oyle..ama kadın dedıgın bıraz etlı butlu olur dımı

ay senın işinde baya zormus cnm yaaa kızım en azından peynırı cok sevıyor sütde ıcıyor.öncelerı peynır yemıyordu carper peynırler varya elıne ondan verdım öncelerı tadına alıstı şimdide severek yıyor cok şükür.arada kasar peynırı verıyorum elıne onuda sevıyor.normal beyaz peynır yemıyor ama.

benım kızım tam bır peynır canavarı aynı annesı gıbı
pınar beyazı kasık kasık yıyıyo
ben butun peynırlerı verıyorum artık alıssın dıye

bence endini güzel sanmıyordum hastalıksa kilo alamıyordur.

hürrem çok güzel, tv dünyasına göre azcık kilosu var ama çok yakışıyor diyetteymiş 3 haftada 7 kilo vermiş. aslında ona bakarak bendemi kilo alsam diyorum ama bilmemki, aldımmı göbek 3 kat oluyor ourunca, yüzümün dolgun olmasını isterdim ama.

bende çok end,şe ediyordum kalsiyum almıyor diye, doktor kanında ne eksik bakalım dedi, potasyum kalsiyum vs.. baktırdı allaha şükür değerleri normalin üstünde çıktı, kalsiyumu da yüksekti, anne sütünden alıyordur endişe etme diyor doktor.

cnm bence en guzelı saglıklı zayıflık bak benım de kılo fazlalıgım var kac aydır dıyetteyım yok 8 kılo verdım takıldı kaldı bı 5 kılo daha versem daha ıyı olacak kısmetse

hurreme bence yakısıyo kıloları

oh ne güzel kalabalıklaşmışz
kızım uyudu 1 saat önce uyku arasında süt verdim yine bununla yarna kadar gider çocuğun yaramazlık yapmaya bile hali yok ama uyankken süt bile içmiyo ay ne inat çocuk ya
ben hala defne joy a üzülüyorum şoku atlatamadım
ayşecim maşallah yemiş seninki
nora neden gidiyosun ingiltereye.boşver git gör güzelim bi daha nerden gitcen

masallah canım hala emzırıyorsun ne guzel saglıgı yerındeyse hıc takılma canım alıyodur o vıtamınını kalsıyumunu diğer yemeklerden

bende peyniri sevmem kızlar oğlum ondanmı yemiyorki :)

nora beyza güzel isim arkadaşımın kızının ismide beyzza.

ya topikte hep kızmı var ya, 4 tane erkek var sanırım mertle birlikte.

bende peyniri sevmem kızlar oğlum ondanmı yemiyorki :)

nora beyza güzel isim arkadaşımın kızının ismide beyzza.

ya topikte hep kızmı var ya, 4 tane erkek var sanırım mertle birlikte.

tesekkur ederım canım babası koydu ben duru yada alara ıstıyodum ama arabca kokenlı bı ısımmıs dogdugunda esım arapca beyza yazdırmıs kolye hedıye etmıstı bana hem ısmınıde takmıs oldu

benım ıkızdı once bebeklerım bırı 3 aylık karnımda oldu cok sukur kızım kaldı bana beyzam annesının canı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…