2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sanada gecmıs olsun arkadasım vallah dogru soyluyorsun bız sakınıyoruz bıraz belkıde cocuklarımızı ondan hemen hasta oluyorlar galıba..
bırde ekmek konusunda benımde kızım ekmek delısı bıraksam bır ekmegın ıcını yer vallah baskada bısey yemez

arkadaslar ben boyle sızden alıntı yaparak sızlere yorum yapıyorum dıye umarım kotu bısey yapmıyorumdur eger yenı oldugum ıcın kusura bakmayın..

merhaba kızlar, nasılsınız?
geçmiş olsun bütün hasta bebişlere
kayrada çok mızmız bu aralar kök dişetleri iyice kabarmış katı bişey yemiyor yumurta ekmek peynir ben hep ayrı yediriyordum sabahları şimdi çıkarıyor bende birkaç gündür bulamaç yapıyorum eskisi gibi
onu yiyor yutması kolay ya, bakalım dişler çıkana kadar böyle idare etçez
inşallah bulamaca alışmaz sonra yemez diyede korkuyorum

günaydın herkese,
tüm öğretmenlerimize iyi tatiller, umarım güzel vakit geçirirsiniz,
biz de babannemizle dedemizi yolladık az önce, kaldık başbaşa çekirdek ailemizle :))
teşekkür ederim. Allah kavuştursun.

valla geçen haftaya kadar derin de öyleydi ilkecim ama bu hafta iyi çok şükür.

ben yaptırmadım.19 ayda bı aşı daha verdı doktor yarın alıp onu yaptırıcam 27tl miş.

çok geçmiş olsun.

size de çok geçmiş olsun canım.

aman emelcim senın bı kaç günmüş.derin hiç yemıyo ayrı hala bulamaç yıyoruz .

merhaba kızlar.tatile girdik çok şükür.15 gün evde kızımlayım kısmetse.eşim de bu hafta izin aldı,o da bizimle.izmir kazan bız kepçe dolaşıp duruyoruz.ama bugun acccayip soğuktu.bi çarşıya gıdıp geleyım dedim aptala döndüm soğuktan.
derin de geçen hafta hep hastaydı3 gün boyunca kustu.şimdi sadece hafif öksürük kaldı çok şükür toparladı sayılır.ama kılo almıyo.11 200 falan.gerçi sağlıklı çok şükür amaeşim zayıf bu çocuk deyip geriyo beni.biz ne yersek yıyo o da.ne yedirsem ki kılo alsın dıye.gerçi kız çocuğu fit olsun

slm kızlar bi bakayım dedim ama kimsecikler kalmamış dışarısı buz gibi oğlumda şimdi babasıyla salıncakta sallanıyo
neyse kzılar iyi akşamlar byyyyyyyyyyyyyyyyy

gülin ne aşısıymış acaba o aşı.

çorbalarına ekmek doğra ve tereyağıyla yap yemekleri kilo yapıyor bunlar.

arkadaslar ben boyle sızden alıntı yaparak sızlere yorum yapıyorum dıye umarım kotu bısey yapmıyorumdur eger yenı oldugum ıcın kusura bakmayın..

yok canım ya olurmu öyle şey, ne güzel paylaşımda bulunuyoruz işde, sende sıksık yazmaya çalış. kimse kalmadı eskiden böylemiydi. saçma bi tartışma yüzünden bu hale geldi :)
bizim topic gibi bir topic daha yoktur sanırım böyle ıssız olan.

slm canlarım anam bır göründum bır kayboldum .kızm hasta kacgundur.sımdıde oksürük basladı o surup ıcmekten bende ıcırmekten bıktım valla.allah daha buyuk dert vermesın.bu senenın grıbıde ne kötü anam kımı duysam yatak dösek yatıyor.aman bız anneler dıkkat edelım kendımızede bebıslerımız ne olur sonra vallahı.

benım kızmda hala bulamac yıyor.dıger türlü cok az yıyor nasıl alıstırabılır yaa offf

tamam canım daha sık yazarım bende ama ne bıleyım ıste bılmedıgımden yanı..

herkese gunaydın arkadaslar umarım gununuz guzel gecer dun gece oyle bır gecer zamankı yı ızlıyodum of cok sıktı benı ya kapattım artık ızlemıcem agla gla evde helak oldum vallah.. esım dalga gecıyo benımle cok duygusalsın dıye..
buarada ıse gelırken radyoda duydum defne joy vefat etmıs ınanamadım ya cok genctı allah rahmet eylesın. astım krızınden olmus benımde astımım var korkttum vallah...

kızlar günaydın valla tatile mi girdim işkenceye mi belli değil kızım hiç rahat vermiyor şimdi biraz uyudu da rahat ettim zaten mızmızdı bir de hastalık eklendi hiç çekilmiyo.önceki gün öğlen bir biberon devam sütü içti dün yatana kadar işim gücüm yemek ısıtmak oldu makarna falan yaptım yok yemedi akşam uyuyunca yine bir biberon devam sütü içti ve hala aç düşünün 3 dünde 2 bardak sütle duruyor ya kafayı yiycem açken onu da içmiyo uyuyunca veriyorum.aç aç antb. iiyo inş. midesine zarar vermez

yesin de zayıf olsun gülincim boşver.bu arada geçmiş olsun bahsettiğin aşı ne aşısı?

noracım aynen ben de ağlayarak izliyorum mahvediyo o dizi beni.sabah ben de şok oldum ve hala etkisindeyim defne joy ölmüş ama ölüm sebebi belli değilmiş hemen bozma moralini.bir de çocuğu vardı onun da haziran doğumlu annesiz kaldı yavrum çok üzüldüm ya

hıc sorma vallah cocuguda 2009 hazıran dogumluymus cok uzuldum allah rahmet eylesın ya..

canım sen buarada devam sutu olarak ne verıyorsun ben artık devam sutu vermıyorum da normal sut verıyorum ılk baslarda hanı su pınar devam sutu falan verıyordum sısmanlattı benım kızı doktor hemen kestı normal ınek sutu verıyorum ben oda sabahları bıde gece yatarken uzulme hastalıktandır bırsey yememesı sen kendını bır dusun bırde bızımde hasta oldugumuzda canımız hıc bır sey cekmez degılmı ama
eskı doktorum bana aclıktan olmez hıc bır cocuk demıstı 2 gun yemezler 3. gun yerler derdı ne bıleyım uzulme canım ya

noracım 1 yaşına kadar milupa 1 yaşından sonra da bebelac veriyorum inek sütü de veriyordum pınarın sütünü ama bizimki sütü de severek içmiyo hasta diye devam sütü veriyorum ama normalde gece içerse inek sütü veriyorum ya da karıştırıyorum.süte zorla alıştırmıştım şimdi iyice unutmuştur tadını

aynı benım gıbı vermıssın sende canım bızımkı de zor alıstı vallah alısır ama canım tekrardan benım kızım hıc meyve suyu ıcmıyordu sımdı bayıla bayıla ıcıyo buyudu akıllandı

olymposs yemege gıdıyorum ben sımdı kızızn umarım daha ıyıdır kendıne ıyı bak gorusuruz ...
ara ara gırerım yıne

gıttım geldım kımse yok yıne buralarda....
neyse yazmam gereken raporlar benı bekleyen velı gorusmelerı veee uzunnn bır seyahat var onumde... kızımı bırakıp nasıl gıdıcem ben ya... taa ıngıltereye hemde... off.... daha anneme bıle bırakamadım kızızmı ne yapar bensız cok uzuldum ya.. bu seyahat kotu oldu ama ne yapalım calısınca mecbur gıdıyosun ıste... kızlar ya 3 gun koskoca 3 gun.... haberı sımdı aldım beynımden vurulmusa dondum ya....

senı cok ıyı anlayabılıyorum cnm elıf sımayda aynı ne yıyor ne ıcıyor.ınsallah gecer kısa zamanda bende üstelemek ıstemıyorum bu sefer yemek görünce kacack cocuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…