2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

neden yazmıor kimlerin olduğu altttaaa kim var kızlar ses werinnnnnnn

ressim nette gircen gözat deyip pc deki resmi yüklüycen o altta çıkıyor zaten sorumlar için olanı kesip
cevap butonunda dağ gibi bir resim var orayı tıklayıp çıkan yazıyı silip kestiğini oraya kopyalıycan.

öğretmenler için mesai başladımı artık.

aynen canım ya beni de deli ediyo bazen, uykusu olduğunda hep mızmız uyumuyorda kolay kolay, gündüz hemen uyuyor ama gece babamız evde olunca uyumak istemiyor uykuda bastırınca ne yapacağını şaşırıyor.

alıştırma bardağı alsammı diye düşünüyorum, benimki hep bardaktan içer suyu.

yağmur neden çok hastalanıyor öyle acaba yada banamı denk geliyor.
geçmiş olsun. ben yatıya bi yerlere gittiğimde mertte hemen hastalanırdı sende izmire sık gittiğin için olabilirmiki.

viks sür bence bişey olmazki denemiş olursun.

sabah verirsem kahvaltı yapmaz diye korkuyorum.zaten tek sevdiği o ondan da olmayalım,sağol canım önerin için, bu arada bizim okul 31inde yaptı toplantıyı hatta çıkışta da sınav bile yaptım, lise olduğu için mi acaba...senin ilköğretim miydi canım?

maşallah derine...yeni eğitim öğretim yılı da hayırlı olsun

yağmura geçmiş olsun ilkecim, benim dr da mutlaka sütü içsin diyo

günaydınn kızlarr
filiz günaydınn
uykusuzummmmmm
ela erkkenden kalktı yinee oturuyozz
dün öğlen arkadaş aradı sana gelcem diye başka ark cağırdık akşama kadar oturdular çok yorgundum zaten akşam uyurumm eşim gelince dedimm ama o benden öncee uyuduu ben yine uykusuzzz

cnm bardaktan içebilirse eğer bardakla ver olmadı alırsın..
aslında yağmur bayadır hastalanmıyordu izmirde klima hep açıktı cnm.sanırım orda üşüttü.ben antibiyotik bile kullanmadım yağmura pek.nezlenin dışında şükür hastalanmadık demekki sana denk geldi onlarda :)))

günaydın kızlarrr...hava kapalı yağmur yağacak sanki.artık serinliyor bundan sonrada hastalık gelr artık iyice.kahvaltııızı yaptık yağmur yatıcak birazdan bende çamaşır falan toplayacağımm.malum günlük işler..

kızlarr sizin bücürler hayır dediğiniz zaman yapıormu halaa..ben yağmura hayır diorum parmağını sallıor bana geri çekilior ama bazende gözümün içine baka baka yapıor yapacağını..evi çok dağıtıyor nerde tencere tava var bütün gün onları topluyorum oyuncakların yüzüne bile bakmııyor..belli başlı oyuncaklrını sevior.kaldırıcam bende çoğunu.
neyse ben kaçtım görüşrüz...

merhaba kızlar
okula gittim geldim bile kısa toplantıydı yarın sınav görevlerim başlıyor kızım maşşalllah ağlamamış arkamdan uyumuş bile geldim ki uyuyor.inşallah böyle gider ama komşum çok durgundu dedi heralde yabancı birisiyle kalınca korktu.ama ben gidene kadar ağladım okulda dalga geçtiler
fatoşcum benim de lise branş edebiyat senin branş ne
ayşecim benimki pınar dışınd süt içmiyor onun da yarım yağlısı yok o yüzden ben sulandırıyorum çünkü bir kere çok kötü kabız olmuştu ama yarım yağlı sütlere suya gerek yok ben ılık şekersiz veriyorum bardaktan verebilirsin
ilkecim kızım herşeyi bana inat yapıyo bişey yaparken de gözümün içine bakıyo kızayım diye beni kızdırmak çok hoşuna gidiyo ama artık hayır dememeye çalışıyorum çünkü sürekli hayır yapma dersen çocuk sinirli olıuyormuş
eminecim annelerin kaderi uykusuzlukkkk

özlemcimm başladıın mı cnm allah kolaylık versinn zor bırakmak ama alışmaya calış cnmm onun içinn

meraba herkesee,
bugün işten yazıyorum, çocuk ultrasonuna geçtim, yalnız çalışınca, size bakma ve yazma fırsatı oluyor,
ama o kadar hasta bebekler geliyo ki anlatamam, çoook şükretmemiz lazım arkadaşlar, kıyamıyorum çok üzülüyorum, onlar da bebek, ama çok acı çekiyolar, Allahım şifa versin, bazen kendimi çok nankör buluyorum o yüzden,

neyse umarım sizler iyisinizdir, öğretmenlerimizin eğitim sezonu hayırlı olsun,
olimpus canım çok sevindim bakıcıya alışmasına, durgunluğu da geçer zamanla, merak etme, azra şimdi bazen bakıcı giderken ağlıyo,

süt konusunda, ben ancak pekmezle sevdirebildim, 100 cc sabah, 100 cc akşam o kadar içiyo, bi de meyvesine arıştırıyorum, bazen de muhallebi yapıyorum, işte öyle,
çocuk dr. arkadaşlar inek sütünü günde bir subardağından fazla önermediklerini söylediler zaten

birazdan uğrarım yine , pc açık zaten

kızlar bizimki telefonu ya da kumandayı alıp konuşuyo arada bi sesini yükseltiyo geçen baba mama diyo telefonda birisi oldu mu dinliyo ama kendi kendine oynarken bayağı sohbet ediyo siznkiler de yapıyo mu böyle

maşallah inana, bizimde havuz var bazen balkona çıkarıyoruz mert suda oynamaya bayılıyor ama şişirmesi su doldurması dert üşeniyorum valla.
o resmi nasıl yüklediysen aynen öyle canım.

kızlar bizimki telefonu ya da kumandayı alıp konuşuyo arada bi sesini yükseltiyo geçen baba mama diyo telefonda birisi oldu mu dinliyo ama kendi kendine oynarken bayağı sohbet ediyo siznkiler de yapıyo mu böyle

bizimki ne kendi konuşur ne beni konuşturur. görüşmelerimi o uyurken yapıyorum elimden alıyor istiyor bağırıyor.
babasıyla bile sohbet ettirmiyor, herkes onunla ilgilenecekmiş.

akşama ne pişirsem diye kara kara düşünüyorum, yayla çorbası yaptım ama yanına ne yapacağım belli değil. eşim patatesli bişey yap diyor ama ne yapabilirimki,
kıyma olsaydı köfteli patates yemeği yapardım ama yok az bişey kalmış doolapta onunlada olmaz.

telefonum bozuldu şarj edemiyorum, eskş telefonumuda biyerlere koymuştum bulamıyorum, anahtarımda yok günlerdir.

ay çok tatlı ya filizcim kız etraf batmıyo mu
sağol özlemcim
batmaz mı ama ne yapacan ıslatıyo habire yerleri kapılar camlar vantilatörü açıyoz devamlı kuruması için
ayyy bizimkide aynı canım bayağı bi konuşuyo maşallah bizde
onu bırak nasıl kızıyo bize bayağı bi kızıyoda bıraksan dövecek bizi:dance:
maşallah inana, bizimde havuz var bazen balkona çıkarıyoruz mert suda oynamaya bayılıyor ama şişirmesi su doldurması dert üşeniyorum valla.
o resmi nasıl yüklediysen aynen öyle canım.
sağol ayşecim
olmuyo canım yükleyemiyom hata vermeye başladı neden anlamadım 1 tane yükleyebildim

patatesli tavuk at canım fırına güzel olur salçalı falan ohhh

ayy biz bugün ailece kalkamadık oruca uyuyakalmışız teli kurmuştum kapatmış uyumuşum tekrar haliyle eşimde annemde tutamadık oruç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…