2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aynı canım hem şeker hem tansiyon ayakalrından yere oturmaıyo çorabını bile diyer ayaygıyla giyoyo ama yinede dogumumada o geldi evtaşırkende bigün sandale tepesinde oturdu bacalrından amaliyatta oldu am işte dogru ne varsa nalarda var kaynanm sapasaglm

bende ıspanakalrı suya koymuştum onarı dogradım kavurdum şimdipişiyo melis uyanmadan allaha şükür yaptımya

kızlar ben bırazdan gidiyorum çeşmeye.eşim bızı bırakıp yarın dönecek.cuma da gelir tekrar.osn haftam gıdıp denıze gıreyım azcık.bu arada salak panjurcular gelmedi.öptüm hepinizi...

merhaba kızlar
sabah kaç saat çiş almaya uğraştık vermedi bizim cadı kaldı yani idrar tahlili öğleden sonra da böbrek ultrasonuna götürdüm devlet hastanesi işte saatlerce bekledik ama allaha şükür sonuç temiz şimdi de uyudu bizimki

gülbincim güle güle iyitatiller sana

özlemcim geçmiş olsun nesi vardıda neen yaptırdın tahlil

gülinn çoşmuşssun yineee....kaydirigubbakcemile3
kızım boşwer dicemmm boşwerilmiyoki insan gıcık oluyoo..amann alllaha havale edelimmm:eek:lmaz:

özlemcim cnm çok sewndmm iyi çıkmasına..ohh ne güzell..bizde yapıcaktık yağmura genel doktorumuz istemişti.ama alamadım yapmadı cadı.bi ara yapsamda götürsem bende..

bizde dışardaydık gezdk geldk annem ben kızım.şimdide yağmuru uyuttum bakayım dedim size...

kimse kalmamış amaaaaaaaaafisfisfis

sağolun kızlar hülyacım bizim tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu var ya yinne şüphelendik ama çiş alamadık bakalım tahlil yaptıramıycaz heralde

sağolun kızlar hülyacım bizim tekrarlayan idrar yolu enfeksiyonu var ya yinne şüphelendik ama çiş alamadık bakalım tahlil yaptıramıycaz heralde

özlemcim geçmiş olsun bk benim eltimin kızndada olurdu sürekli o sıcak bez koyardı orasına iyi gelirdi sende dene istersen

bende dışarı çıkardım melisi çocuklara deli oluyoya bagırıyo gelsinler diye sonra yemegimi yaptım melisi doyurdum filan yedik şimdide çay demliyorum revani tatladım çay olmasını bekliyorum hadigelin beraber yiyelim kızlar

emine menü güzel ama hem patates püresi hem pilav iyi olmaz bence birini yap.
krem karamelde yemediğim için bilemiycem. ama diğerleri çok güzel, çok el oyalayıcı bir menü seçmişsin çocukla zor olmayacakmı.

gülincim çok dolmuşsun canım, ama eltinin oğluda daha çok küçükmüş aklı ermiyorki, annesi engellemeli bişey yaptığnda çocuk bilmezki, karşıdakinin canını yaktığını düşünemez.

hülya yaz günü ne ıspanak pişirdin sende ha :)
kışın bıkmadınmı :)

günaydınnnnn
hülyacım sağol tavsiyen için ,ben de maydanoz haşlayıp koyuyolarmış diye duymuştum ama denemedim aslında denemek lazım

herkese merhabalr... umarım herkes iyidir.. özllilede bebişleirmiz.. bizimki hala düzleemdi.. şükür kusması azaldı öksürükde azaldı ama hala tam geçmedi:KK43:ne dri bu yaz yaz bilmiyurmki:KK43:(

geçmiş olsun armagan benimki bile burnu tıklaı gibi arada öksürüyo pedüs versem iyigelirmiki

slm kızlar hasta bebişlere ggecmiş olsun.
ayyy içimden hıcbısey yapmak gelmıyor...önceden havalar sıcak diyordum serınledı yıne öyle.
sanırım ben cok tembelleştım....

aynen alhancım evi görsen heryer heryerde içim sıkılıyo sıkıldım hergün aynı şeyler hayat çok maroton

X