2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

iyi akşamlar hoşgeldin havacım daha sık uğramaya çalış
biz de özdileke gittik yürüdükten sonra ilk defa gittik girer girmez heryere saldırdı herşeyi istedi peşinde koşmaktan fenalık geçirdik bir de pire gibi tutamıyosun ne zormuş valla başkalrını görürdük de başına gelince anlıyo insan oyuncaklara sarılıyo bırakmıyo artık markette ağlayan bir çocuk sinir olmuş anne babalara biz de katılıcaz heralde

filizcım kliman hayırlı olsun canm aman hasta olmayın saakın.
özlemcım haklısın bende her ördüğünü isteyıp aglayan cocuklara cok sınır olurdum bakalım benım zıllı nasıl olacak ınsallah basıma gelmez.
emelcım ve zuzucum hosgeldın cnm bu sıcaklarda tasınmakmııı amanıııııın allah yardımcın olsun

kızlar ne var ne yok bakalım
giremiyorum pek fazla artık
batuhan hala yürümüyo
geçmişi okuyamadım ama şöyle bi göz attım isilik demişsiniz tek çaresi klima kızlar bu sıcak havalarda yazlıktayken batuhanda isilik olmuştu çok fena eve geldik geçti
bütün gün ve gece klima açık nefes alamıyoruz istanbul çok fena
dışarı bile çıkmıyorum bunalıyo çocuk valla
anca alışveriş merkezine falan gidiyoruz
öpüyorum hepinizi

Selam kızlar uzun aradan sonra merhabalar
tatildeydil donduk şimdi de eşya topluyorum ev tasiyaruz zeyneple ve bu sıcakta zor olacak ama mecburuz iste
ilkecim gecmis olsun
Emine klimaniz hayırlı olsun bizde istiyoruz bakalım
biz de daha su çiçeği aşısı olmadık
Zeynep Cook yoruyor birde sivri sinek alerjimiz çıktı sineğin ısırdığı yer şişiyor Dr 2 yasına kadar gecer dedi bakalım bizden bu kadar pilav yapcam daha öptük sizi
hoşgeldin cnmm kalabalıklaştık yine topikk kendine geldii alerji olmuşunuz geçmiş olsun cnmm klima konusuna gelince güzel çok iyide diğer odalar yine hamam gibii :)
Merhaba kızlar,nasılsınız?

dünürüm hoş geldin, merak etmiştim bende ne zamandır yoksun, aradım birkere açılmadı cebin
nereye taşınıyorsunuz?
biz iyiyiz emelcim sen nasılsınn işten ayrıldın fazla girmiyosunn gerçii vakit kalmıyooo çocuklardannn:))
biz de özdileke gittik yürüdükten sonra ilk defa gittik girer girmez heryere saldırdı herşeyi istedi peşinde koşmaktan fenalık geçirdik bir de pire gibi tutamıyosun ne zormuş valla başkalrını görürdük de başına gelince anlıyo insan oyuncaklara sarılıyo bırakmıyo artık markette ağlayan bir çocuk sinir olmuş anne babalara biz de katılıcaz heralde
ah cnmm size hep diyodumm erken yürümesin diyee benbilirim ela hanım 8aylık yürüdüü düşünn şimdii 4yaşındakilerle oynuyooo koşturuyoo bide inattt istemediği zaman oturuyooo kaldıramıyozz hepsi aynıı laftanda anlamıyolar ama hayırı öğrendiii artıkkk
batuhan hala yürümüyo
geçmişi okuyamadım ama şöyle bi göz attım isilik demişsiniz tek çaresi klima kızlar bu sıcak havalarda yazlıktayken batuhanda isilik olmuştu çok fena eve geldik geçti
öpüyorum hepinizi

iyi cnmm sen neler yapıyonn özledikk uğrasana tatlımmm
sıcakları bana sorr sen bunaldıkk bizde klima aldıkk mecburiyettten cnmm inş faydası olurrr isiliğee batuşş iyidir inşşş öpüyorummmopuyorumnanaktan

oruç tutmasamda bende kalkıyomm buğün baya niyetine girdimdee gözüm yemedi yineee kışın telafii ederim inşşş

klima takıldı dünya varmışşkeşke bütün odalarda olsaa:)
filizim aşı konusunda bir yerbuldum doğum tarihine giriyosun özel aşı ve diğer aşıların ne zamn yapılacağı yazıyoo merak edenlere adres atarım özelee
gözün aydın canım
serinleyin valla
atsana canım adresi hemen bakalım
hayır cnm gün almam lazım işte bekliorum olacak inşallah..

cnm bu konuda uzman oldum resmen.masaj yaptm yapaabildğim kadarıyla ama geçmedi.
neyse canım çok geçmiş olsun
ama zor bi işlem değil dediğin gibi 5 dk lık bişey inan olunca bende çok araştırmıştım
neyseki bizimki çabuk geçti bi daha da olmadı

dünürüm hoş geldin, merak etmiştim bende ne zamandır yoksun, aradım birkere açılmadı cebin
nereye taşınıyorsunuz?
merhaba canım

valla özlem aynen dediğn gibi herşeye saldırıyo
özellikle oyuncak ve toplara
özlemcım haklısın bende her ördüğünü isteyıp aglayan cocuklara cok sınır olurdum bakalım benım zıllı nasıl olacak ınsallah basıma gelmez.
emelcım ve zuzucum hosgeldın cnm bu sıcaklarda tasınmakmııı amanıııııın allah yardımcın olsun
slm canım
klimayı yeni alan ben değilim emine ama gene de sağol

batuhan hala yürümüyo
öpüyorum hepinizi
ne olsun neslihancım sıcaklarla ve bebeişlerle gün geçiyo
merak etme yürür batuşta her çocuk aynı değil
oruç tutmasamda bende kalkıyomm buğün baya niyetine girdimdee gözüm yemedi yineee kışın telafii ederim inşşş

inş

nasılsınz hanımlar ve minnişleri?
ıyı olmaya caalısıyorz bizde.kızlar kuzularınıza yogurtlarını hala sızmı mayalıyorsunuz?hazır veren varmı?

nereye taşınıyorsunuz?
hoşbulduk dunürüm evt canım aramışsın o aralar zeynep düştü hastaneye falan gittik çok mızmızdı dönemedimde kusura bakma canım
büro açmışsınız hayırlı olsun nerde açtınız geliriz hayırlı olsuna
canım benim eşimde müdür yardımcı oldu lojman değiştircez eski yardımcının yerine oturacagız apartmanın karşısında vardıya park onun yanına taşıncaz yakın ama yidede topla yerleştir zor olacak bekleriz bigün buyurun gelin
hoşbulduk canım nasılsınız ana kız hiç sorma zeynep de öyle marketlerde rezil ediyor herşeyi alıyo eline atıp kaçıyor onceden derdim ay ne mızmız çocuk ne sorumsuz anne baba çocuklarını susturmuyorlar, büyük konuşmamak lazım
hoş bulduk canım taşınma derdimi sorma bu hafta tamirde ev haftaya geçeriz heralde
hoşgeldin cnmm kalabalıklaştık yine topikk kendine geldii alerji olmuşunuz geçmiş olsun cnmm klima konusuna gelince güzel çok iyide diğer odalar yine hamam gibii :)

biz iyiyiz emelcim sen nasılsınn işten ayrıldın fazla girmiyosunn gerçii vakit kalmıyooo çocuklardannn:))

ah cnmm size hep diyodumm erken yürümesin diyee benbilirim ela hanım 8aylık yürüdüü düşünn şimdii 4yaşındakilerle oynuyooo koşturuyoo bide inattt istemediği zaman oturuyooo kaldıramıyozz hepsi aynıı laftanda anlamıyolar ama hayırı öğrendiii artıkkk

iyi cnmm sen neler yapıyonn özledikk uğrasana tatlımmm
sıcakları bana sorr sen bunaldıkk bizde klima aldıkk mecburiyettten cnmm inş faydası olurrr isiliğee batuşş iyidir inşşş öpüyorummmopuyorumnanaktan

hoşbulduk eminecim canım evt sivrisineğe alerjimiz çıktı sinkov da süremiyorum zararlıymış artık sinekler için el feneri gibi bişeyvar ses dalgalar yayıp sinekleri uzaklaştırıyor onunla dolaşıyoruz akşamları bayagı etki etti yaklaşmıyolar artık ne icatlar çıkarmışlar valla .klima almamıza gerek kalmadı diğer lojmanda demir baş varmış onu kullanırız salaonda ah keşke tüm odada olsa

Alhancım ben kendim mayalıyorum bazende sütaş babymix yogurtlar varya ondan veriyorum öyle davam ediyorum
artık zeynep bizle oturup kendi yiyor katıları dün 3 dilim karbuzu çatalına batırıp batırıp yedi çokta mutlu oldu kendi yiyince

Son düzenleme:
masallah zeynep hanıma tam kız oldu desene :)
bizimkının elıne bısey versem parca pıncık yapıyor malesef
elif simay karpuz kavun hıc sevmıyor muz armut üzüm sevıyor.

merhaba herkese
alhancım mayalıyorum ama bizimki yemiyo zaten.yese hazır yoğurt da veririm verebilirsin artık .
ben de adet olmuştum bugün en kötü günü zaten hava sıcak kızım mız mız valla hiç çekilmiyo

eminenin verdiği siteye baktım hepatit a 1 yaşında ilk dozu diyo ama bizim dr. da dahil birçok sr. 2 yaşında diyor

özlemcim bizim dr tabladaki gibii dedi 12 ayda oldu 15ayda su çiçeğii 18 ayda 2.dozz yapılcakkk

selam kızlar, bugün pazara gittik ablamla kış için kurutmalık, buzluğa atmalık bişeyler aldık.
sıcaktan kavruldum, gözümün önünden şelalleler geçti, bi ara yeşillik satan bir yer yeşillikleri sularken ayağıma bacağıma su gelirmi diye yanına yaklaştığım oldu:)

yıllardır oruç tutarım hiç böylesini görmedim. eve gelince buz gibi suyla duşa girdim.

bugün birde dişime kanal tedavisi yapıldı, 1 saat ağzım açık dilim damağım kurudu.

şimdi merti uyutuyorum, biberleri dilip ipe geçirip asıcam.

dolmalıklar yarına kaldı.

benim oğlam büyüdüğünü kanıtlamaya çalışıyor galiba, hiç çorba yamiyor, taneli yemekleri çok seviyor, herşeyi ısırarak yemek istior, armutu rendeliyorum yemiyor ısısrarak bayağı yiyor.

sabahları büyük yumurtalardan yiyor, bıldırcın aldım, et yemiyor diye, sonradan pişman oldum sıcaklarda ağır gelir diye. bende 2-3 güne bir yaparım artık.

prima bez kullanıyorum kaka hep dışına sırtına çıkıyor, kıyayet yerler hak getire, 7-18 kğ kullanıyorum, büyükmü geliyor anlamadım. 9500 kilosu.

selam kızlar...
bende bütün gün dışardaydım.kendime, kızıma, eşime bişeyler aldım.yarın akşam evimize döncez.
son kez çıktım çarşıya.kuzenimle beraberdik.izmir tek kelimeyle kavruluyor..
gezdik geldk eve.yağmur kucağımdan inmiyor anneee annneeee peşimden ayrılmıyor.
yedirdim yatırdım.aldım elime bilgisayarımı ohhhh..

havvacım hoşgeldn cnm.hayırlı olsun yeni eviniz..
bi arkadaş yoğurt sormuş unuttum kimm?
ben bazen babymix,bazen hazır bazende kendm mayalıyorum.
artık yiyebilirler.çokda koruyacaz die ölüp bitmeyelim bence..
ben herşeyden veriyorum.bütün meyveleri seeviyor.
üzüm ve karpuz özellikle serttt meyveler armut falan çok sewiyor..

ayşecim bende prima 7-18 kg kullanıorumm memnunum pek geçirmiyor öle kaka.
ama çok hareketli yağmur durmuyoki popoda bez.
az önce mamasını yedirken baktım açmış bantı düştü bez poposundan...:emir_bebek:
hareketli dönemleri yağmura tam oluyor bez eğer merte büyükse bi küçüğü al cnm..

neyse yorucu bi gndü herkese ii geceler........

Son düzenleme:
X