2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bu saat oldu hala uykum yok, yarın çok zorlancam, mertte erken yattı erkenden kalkar, sahuru yapıp öyle yatayım bari.

kilo kaybetmişim, 46,5 kilo olmuşum, vermek istemiyorum, ama ramazan sonuna kadar veririm herhalde, yağlı şeyler bol kalorili şeyler yiyorum ama yinede veriyorum.

hafta sonu kayınvalidemdeydik
mert ona hiç gitmiyor, hoş mert kimseye gitmiyor ama insan babanesine gitmezmi ya, bu çocuk neden böyle.

diş doktorum aynı zamanda hipnozcu, merti sorduk, doktor mertin bu halinin benim insanlarla aramdaki mesafemem bağlıyor, çok sıcak kanlı olmadığın için seni gözlemlior, sen insanlara yakın durmadığın için oda kimseye gitmiyor dedi.
halimden çok memnunun, diğer türlü olsaydım herkes kherşeye burnunu sokardı ama mertinde böyle olmasını istemiyorum.

gny kızlar geçmiş olsun neslicancım şimdiden zmanı gelince yürürbend emelisi yürümeyecek diyodum ama yürüdü 3,4önce her zmanında
ayşecim onları yemiyosa iyice makinadan çekip versen benimkide öylwverince yemiyo çwkiyoma rtık neypacan
benimkız yerlerde yatıyo yoksa ozman hiç uyumuyo yin euykusutamdegil artık uykusuzluktan ölecem bolkonda uyutuyom yoksa uyumuyo sıcaktan
şimdi emlise kahvaltıverdim hallatektek yemiyo ve az agzına pütürükgelsin kusmaya çeviriyo neyapdıysam denedim buseferne varsa kusuyo hakkımızda hayırlısı 3yaşına kada r böyle gidecekdemkki

ayşecim 46,5mu kız ermişsinya bencedoktorundedigibi senin yedikelriniseviyo sen yiyomuş gibiyapsan et filan

merhaba kızlar nasılsınız
banyo yaptık kızımla uyttum ama şimdi uyanır dün de böyle demiştim ki uyandı çıkmak zorunda kaldım bi hiç muhabbete katılamıyorum ben varken siz yoksunuz.
ayşecim ne güzel yemek suyu yesin yeter karpuz çok faydalıymış meyve yese bile yeter benimki gibi olsa mert, kafayı yersin sadece süt mama inanki. ben kıymadan fındık büyüklüğünde köfteler yapıyorum suda haşlıyorum önüne bırakıyorum çatalla yesin diye bazen yiyo sen de bi dene belki eliyle çatalla falan yemek hoşuna gider içine ekmek baharat nane koyuyorum tatlansın diye dün yaptım 3-4 tane yedi düşün ona bile sevindim toplasan bir köfte etmez ama napıyım hiçbişey yemiyince ilaçniyetine bi kaşık yediği

bu çocuklar nasıl böyle ya biz de mi böyleydik ki.pınarın sütünü alıyoduk onun yarım yağlısı yok diye eşim sütaşın kini almış içmedi hanfendi akşam da sabah da içmedi mama verdim onu içti eve aldığım sütü de içmiyo bacak kadar boyuyla seçiyo.

slm kızlarrr sıcaaaak bır gecenın ardından uykusuz halde karsınızdayım.bugece yandık tutustuk evde.yastık elımde oda oda gezdım.klımada yok .
aysecım emzırdıgın ıcın kılo verıyorsundur canım bol bol ye ıhmal etme sıcaklarda gücsüz kalırsın.

slm kızlar nasılsınızz
ela felaket isilik olduu sıcaktan günde 5kere duş yaptırıyom yok buğün drgittik surup verdiii krem sürmeyin hiç hiç fayda etmez dediii bol bolduş bide serinoratam diyoo nerde serin marmaris yanıyoooo ben isilikb olcammm valla klima alcaz herhalde buğün bakcaz baklaım akşammm
slm canım.. sorma benim zkıda isşlilkden çok fena oldu.. bizd edüşnüyoruz artık klima almyı.. kombi gibi şart oldu :KK43:

herkese selamlar.. çok sıcakkkk:KK43:(ne uyku kaldı ne huzur sıckalardan.. uykusuzluktan hırçın oluyoruz hpmzi.. Rabbim yar ve yardımıcımız olsun biize:KK43:(hayılrı cuamalr hayılrı ramzanalr dileirm.
ayeşceim çok zayıfsın canım ya..:KK43:emzirmektnede olru.. Allah kolaylık verin canım..

merhaba kızlar nasılsınız
banyo yaptık kızımla uyttum ama şimdi uyanır dün de böyle demiştim ki uyandı çıkmak zorunda kaldım bi hiç muhabbete katılamıyorum ben varken siz yoksunuz.
ayşecim ne güzel yemek suyu yesin yeter karpuz çok faydalıymış meyve yese bile yeter benimki gibi olsa mert, kafayı yersin sadece süt mama inanki. ben kıymadan fındık büyüklüğünde köfteler yapıyorum suda haşlıyorum önüne bırakıyorum çatalla yesin diye bazen yiyo sen de bi dene belki eliyle çatalla falan yemek hoşuna gider içine ekmek baharat nane koyuyorum tatlansın diye dün yaptım 3-4 tane yedi düşün ona bile sevindim toplasan bir köfte etmez ama napıyım hiçbişey yemiyince ilaçniyetine bi kaşık yediği
canım valla dediğin gibi yesnlerde ne yerlerse yesinler
hergün farklılar günleri gününe uymuyo
bende hergün 1 tane köfte yediriyorım fix menü zorlada olsa parka giderken yolda veriyom ağzına
o şekilde yiyo
bu çocuklar nasıl böyle ya biz de mi böyleydik ki.pınarın sütünü alıyoduk onun yarım yağlısı yok diye eşim sütaşın kini almış içmedi hanfendi akşam da sabah da içmedi mama verdim onu içti eve aldığım sütü de içmiyo bacak kadar boyuyla seçiyo.
evet valla özlem çok akıllalar maşşallah tadından kokusundan bile anlıyolar,
inanda aynı sadece aptamil ve pınarın 1+ üstü sütü
slm kızlarrr sıcaaaak bır gecenın ardından uykusuz halde karsınızdayım.bugece yandık tutustuk evde.yastık elımde oda oda gezdım.klımada yok .
aysecım emzırdıgın ıcın kılo verıyorsundur canım bol bol ye ıhmal etme sıcaklarda gücsüz kalırsın.
evet burasıda yanıyo
bu yıl kavruluyoz resmen
çocularınız en çok ne seviyor, benim oğlan çorba sevmiyor, dolma içi pilav,, yemek suyu ekmeğe banılmış, karpuz seviyor. kavun karpuz besleyici değilmiş. birde et yemiyor, siz eti nasıl veriyorsunuz, aile olarak eti sevmiyoruz kurbanda bile 1 yıl dolap bekler, biz yemediğimiz için ona nasıl yedirsemki.
çocuk hiç çeşitli beslenmiyor zaten, sabah yediği sahanda yumurta, öğlen evde ne yemek varsa onun suyundan, sevmesse yemez, akşamda aynı.
bu arada mantar seviyorsa, etten daha fazla protein varmış, bilginiz olsun.
çorba ve yoğurt canım bunları seviyo
havuç tohumumundan bahsetmişsiniz, doktorlar alternatif tıbba giren ürünleri önermiyorlar, bende arı süüt poleni sormuştum, ben önermem dedi, arı sütü alan çocuklarda şu olmuş almayanlarda bu olmuş diye bilimsel bir çalışma yok dedi. ama ben yinede kullanıyorum, balık yağını 2 doktorda önerdi ve kullanıyorum işdahını açtı. hem havuç tohumunu suda eritiyormuşsun benim oğlan asla içmez, balık yağını bile ağlatarak içiriyorum.
dün bugün bizde başladık polenli bala

vitaminde veriyorum MİNADEX
günde 1 tatlı kaşığı

herkese selamlar.. çok sıcakkkk:KK43:(ne uyku kaldı ne huzur sıckalardan.. uykusuzluktan hırçın oluyoruz hpmzi.. Rabbim yar ve yardımıcımız olsun biize:KK43:(hayılrı cuamalr hayılrı ramzanalr dileirm.
ayeşceim çok zayıfsın canım ya..:KK43:emzirmektnede olru.. Allah kolaylık verin canım..
ayy evet çocukalr bile uyumuyo artık sıcaktan
vantilatörü açıyoz inan onla uyuyor

slm

ayenn dün gece bizde vantilatörlşe uyuduk biraz:KK43:sahura akda ruyuyamadımki:KK43:sonrasıdna accık uyumuşum sabada kız kalktı 8de bir daha da uymadı uykyuya hasret kaldık..

slm kızlar artık poyraz okadar yaramazki buraya girmeye vaktim kalmıyo
nasılsınız biz iyi sayılırız poyraz isilik oldu çok kötü dr da tatilde pazartesi gelecek hem aşısını yaptırcam hemde isilik için bişi verir belki
orucun ilk günü adet oldum tutamıyorum sinir oldum yaa geçen sene tutmuştum hiç borcum yoktu bu sene olacak neyse ben birazda işlerime bakıyım poyraz uyanmadanopuyorumnanaktan

hoşgleidn semracım.. bu isişlik nerdeyse tüm çocukalrda olmuş demekki:KK43:malesef ilacı yokmuş canım.. ebn iki dr a götrdüm.. sadece rahatlatıcı losyon varmış ben almadım çok tuzluydu.. devamlı suya sok başka çıkarı yok dedi dr..

slm kızlarrr
çok sıcakk yaaa
klima aldık buğün gelcekler bakalım takın hemen dedik rahatca uyuyalımm dedikkk
yavrum yazık isilik her yeriii almıcaktıkk durumuu çok zorlaadık baklaımm neyse ödenir herhaldeee

slm kızlarrr
çok sıcakk yaaa
klima aldık buğün gelcekler bakalım takın hemen dedik rahatca uyuyalımm dedikkk
yavrum yazık isilik her yeriii almıcaktıkk durumuu çok zorlaadık baklaımm neyse ödenir herhaldeee

canım kliman hayırlı olsun

bu isilik olayı gerçekten bütün çocuklarda var
inanda aynı

X