2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

olabilir 26 ama benim çocugum herşeyi geç yapan biçocuk hiçde yürüyecek gibi degildi sen endişenmiyoo olabirisin herkez ayrı fikirde

armagancım valla benimkide okadar inatçıki okadar bukadardeil sinirlenmiyecem diyom amadaha inatçılık yapıyo

sorma ben böyle çocuk hiç görmemiştim.şimdi doya doya görüyorum:-)((

Sinirlenmemek mümkün değil, insanız biz de. Ama itiraf edeyim anne olduktan sonra sabır ne demek çok iyi anladım. Geçen gün ağlamasına tahammülüm kalmadı, onu salonda ağlarken bırakıp içeri gittim, kapıyı da kapatıp 10-15 saniye bekledim. Biraz olsun sakinleştim. Sonra gelip onu sakinleştirmeye çalıştım.
sorma artık sinrilerim çok yıprandı.. ne yacpağımı aşşatım kadlım:KK43:yrdım bile almayı düşünüyrum bu konuda:KK43:(
slm kızlar sonuda taşındık ığdıra 1 hafta oldu annemler geldi onların sayesinde yerleştik. bugünde internet bağlandı.umarım herkes iyidir geçmişi okumaya şimdilik pek vaktim yok ilk fırsatta okuyacağım
güle güle oturun canım sağlıkla huzurla hayılrı olsun.

geçmişi okuyamadım.. az çok göz gezdiridm.. konuşam konusuna gelicne benimkdie buara baya baya dillendi kelime hazinesei arttı.. her çocuk bir olma.. erkekelr kızalrdan daha geç konuşurmuş.. öenmli olan sağlıkları.. elbet yürücekler konuşcakalr..herşey amanla.. ve her çocuk asla aynı değil..

kızlar selam..kimse girmemiş bugünn..nerdesiniz...
biz izmirdeyiz hala.dünden beri felaket hastayım.boğazlarım dolu ve halsizlik var.
doktora gittimm faranjit dedi birsürü ilaç yazdı..klimadan dolayı olabilirmiş..
ee pişiyoruz napalım..çok sıcakk dayanmıyor insan..neyse ilaçlarımı kullanıyorrum allahtan yağmur iyi..
yaz günü çeklmiyor hastalık...

bebeklerin kkonuşmasından bahsetmişssiniz.yağmurda bayaa çenesi düşük olacak...
benim,anne,baba,dede,anneanne,mama,su ya bu.abla,abi,bebek,aklıma gelenler bunlar..

ayşecim hayırlısı olsun cnm yeni yeriniz.artık yeni bir hayat başlıyor siziin için.

bizden böyle kızlar.görüşrüz...

selam kızlar nasılsınız
uzun bi aradan sonra bizde geldik bayagı tatil yaptım kayınvalidemlerin yanında
kızım Allaha şükür yürümeye başladı çok sevdi yürümeyi paytak paytak dolaşıyor
konuşmasıda anca anne cici dede anneanne diyor babasınada ismiyle sesleniyor
hamişligiminde 5. ayını doldurduk Allaha şükür cinsiyetimiz daha belli olmadı bakalım dua edin bana

kızlar aramızda benden başka hamiş varmı
hadi bana arkadaş olun ikincileride beraber doguralım

armağancım ilkecim çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için geçmiş olsun sana da. benim için sıkıcı bir yer çıkacak bir yer yok ama ceylin için çok güzel lojmanın çok büyük bir bahçesi var tavuklar tavşanlar var ceylin deli oluyor çıldırıyor sevinçten.
bayanmerak hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

armağancım ilkecim çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için geçmiş olsun sana da. benim için sıkıcı bir yer çıkacak bir yer yok ama ceylin için çok güzel lojmanın çok büyük bir bahçesi var tavuklar tavşanlar var ceylin deli oluyor çıldırıyor sevinçten.

sıkıcı olmazmı ayşecim anlıyorum senii.ama napalım yapacak bişey yok.belki lojmanda kafana göre birini bulursun.ceyline yaradı desene ohh ne güzel..öpüorum ikinizide...

bayanmerak hayırlısı olsun cnm..allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
1 kişi daha vardı hamile sanırım.ben şuan düşünmüyorum yağmur 3 yaşına gelince inş..

selam hepinize kızlarrr

yazın kışa oranla daha çok hasta olduk bebişler bizlerde benimde dudaklarım uçukladı acısından gece uyuyamadım valla.

sıcaklar bi yerden sivrisinekler bi yerden bazen kızımla ben ilgilenseydim onunla annem kadar ilgili olurmuydum diye düşünmekten kendimi alamıyorumm ama annemden allah razı olsun benden katkat iyi bakıyo çocuk hafta sonları benim evde ne yiyo ne bişey yapıyo annemlerde tam bi canavarr sebzesi çorbası yoğurdu meyvesi herşeyi kendi isteğiiy le anneme anne diyerek gösterip istiyooo
annemleri ev hareketli ve kalabalık olduğundan herşeyi de çok güzel anlayıp kavrıyo sanırımm dayı teyze anne bebek mama taklitler yer silmeler sofra hazırlamalar gelenlerin ellerine kolonya dökmek istiyo nerden öğrenmiş se bilmiyorumm anlayacağınız bizim duru çok fena ve çok yoruyorr annemii ben bile akşamları eve gidince ilk 1 saatten sonra gözlerinin içine bakıyorum uyusun diye ama banamısın demiyooo

haa birde şu huyumuz var kızlarr beni önce bi güzel pataklıyo sonra saçımı tutuyo gel kafamı koynuna gömüyo ağlarken onun koynunda ağlayacakmışım daha neler göreceğiz biz bunlardan ya nerden öğrenirler bilmiyorum tv izlemiyo annemlerde yapmıyo akşamları kendi evimize geçtikmi kızın düzeni hemen allak bullak oluyooo hemen herşeyide kapıyo bu veletlerrr:::

sıkıcı olmazmı ayşecim anlıyorum senii.ama napalım yapacak bişey yok.belki lojmanda kafana göre birini bulursun.ceyline yaradı desene ohh ne güzel..öpüorum ikinizide...

bayanmerak hayırlısı olsun cnm..allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin.
1 kişi daha vardı hamile sanırım.ben şuan düşünmüyorum yağmur 3 yaşına gelince inş..

lojmanda 2 kişiyiz canım 2 ev var sadece bakalım zamanla tanırız etrafı herhalde ama ceylin çok mutlu oldu burda bende sizi öpüyorum

sagol canım amin
sende yannış anlamadıysam taşınmışsın hakkında hayırlıdsı olsun canım

sagol amin canım
kimdi o hamiş acaba
valla bende hemen düşünmüyordum ama kazara oldu nasip kısmet işte

kızlar selamm...
umarım bebeişlerim ve annişleri iyidir...
benim yer fırtınasından nete giremiyorum...
tel den facebook a takılıyorum fırsat bulursam...
hepinizi öpüyoruz...

armağancım ilkecim çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için geçmiş olsun sana da. Benim için sıkıcı bir yer çıkacak bir yer yok ama ceylin için çok güzel lojmanın çok büyük bir bahçesi var tavuklar tavşanlar var ceylin deli oluyor çıldırıyor sevinçten.
bayanmerak hayırlı olsun allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

ne güzel işte hayılrı oslun canım..

Bu sıcakalr mahvetti biiz.. Kızım şimdie isilik döktü:-)(iştahs hala sırfırın altında sıfır. Nasıl dayanıyor bu kız açlığa anlamaıyomki:KK43:(

slm guzel anneler ve bebıslerı...
aysecım hosgeldın canım yenı evınız hayırlı olsun ınsallah alısırsın kısa zamanda.
bayan merak yolu yarılamıssın canım hayırlısı olsun saglıkla bebegını kucagına alırsın ınsallah.
benım kızızmda fazla dıllı degıl anne baba dede çiş mama gel cıs dıyor bunların dısındakıler ııııı ııııııı dıyerek anlatıyor.
zamanla dili cözülür elbet.

kimseler uğramamışş topiğe..pınarcım uğra arada canım.
kızlar yağmuur doktora götürdm gelişimimiz gayet iyi dedi dr.idrar yapıcaz, genel rutin yapıyor dr.
pzt yapıcm bakalım.son 1 haftam izmirde.
perşembede yağmuru göze götürmeyi düşünüyorum.
kilomuz 9600 boyumuz 78.zaten 1 yaş ortalama 9900 olması gerekiyormuş..üst sınırda var tabiki.
ama biz iyiyiz şükür o kdar harekete çok bile:)))
süt içmiyor yağmur.geceleri vermek istiyorum ama her denenemde içmedi.
yoğurt ve peynir yiyormu dedi dr ewt dedim.acele etme açken dene fln dedi.
bizden böle görüşürüz uğrarım yine...

slm kızlar nasılsınız
ben evime döndüm 15gün yetti bana evimi kocamı özlemişim çokk heryer heryerde gitmedende tatildeyiz diye boşlamıştım dip köşe yapcam ela hanımla nasıl yapacaksam bakalımm ramazana kadar toparlarım inş buğünde valiz topla camaşır sıcakta hiç cekilmiyooo
artık uğrarımm herkes iyidir inşşş öpt hepinizii

meraba arkadaşlar, haftasonu vakit bulunmuyor yazmaya,
umarım herkes iyidir,
biz de herkes gibi sıcaklardan muzdaribiz, azranın heryeri isilik ve de sinek ısırığı, sıcaktan uykusu da bozuldu, bugün toplam 1 buçuk saat anca uyudu, yürümeye başlayınca da heycan yapıyo galiba uyuyamıyo çocuk, ee sıcak ta bi taraftan, yürümesi de çok güzel ama bizim için gerçekten yorucuymuş, sürekli evi geziyo biz de peşinden tabii, düşüp bi yere çarpıcak diye, bakalım biraz daha oturtsun, o kadar koşmayız umarım,

eminecim evine hoşgeldin, tatil dönüşü toparlanmak da zor oluyo gerçekten

X