2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

münüine gerçekten hepisilik oldu melisde her çocuk sualr içinde bugünhiç uyumadı gerçekten yürümeleri güzelde çok yorucr dedigin gibi hep peşindeyim sürekli koşturuyo hiç oturmuo bütün gün ayak bileklerim agrıyoartık çok yoruluyorum

merhaba kızlar, nasılsınız ? geçmişi okuyamadım herkes iyidir inşallah
ben çok yorgunum yusuf kayra hiçbişey yemiyor
sabah beri denemediğim çeşit mama, oynamadığımız oyun kalmadı
ağzını açmıyor biraz zorlarsam ağlamaktan katılıyor
yarın sabahta kahvaltısını yemesse doktora götüreceğim
köpek dişleri kabarmış acaba dişmi çıkarcak :KK43:
çok sıcak dayanılacak gibi değil, ben tek atletle yatırıyorum

bir yandanda büro açıyor sonunda eşim onun işleriyle uğraşıyoruz
mübarek aylarda inşallah Allahım işlerimizi arttırır
neyse ben kaçtım görüşürüz

slm kızlar nasılsınız
ben evime döndüm 15gün yetti bana evimi kocamı özlemişim çokk heryer heryerde gitmedende tatildeyiz diye boşlamıştım dip köşe yapcam ela hanımla nasıl yapacaksam bakalımm ramazana kadar toparlarım inş buğünde valiz topla camaşır sıcakta hiç cekilmiyooo
artık uğrarımm herkes iyidir inşşş öpt hepinizii

hoşgeldin eminem evine
özlemez olurmu demi inasan evini anne evindede olsan kendi evin başka

gny herkezeeeee
filizcim sonunda geldinya inan yok diye gelmedin gözlerim seniaradı buralrda

günaydın kızlar
güzel bir gün olur inş ben temizlik yapcamm arada uğrarım müminecim filizcim teşekürler canlarımm bende özledim sizlerii

ne güzel işte hayılrı oslun canım..

slm guzel anneler ve bebıslerı...
aysecım hosgeldın canım yenı evınız hayırlı olsun ınsallah alısırsın kısa zamanda.
bayan merak yolu yarılamıssın canım hayırlısı olsun saglıkla bebegını kucagına alırsın ınsallah.
benım kızızmda fazla dıllı degıl anne baba dede çiş mama gel cıs dıyor bunların dısındakıler ııııı ııııııı dıyerek anlatıyor.
zamanla dili cözülür elbet.
teşekkkür ederim kızlaropuyorumnanaktan

gny herkezeeeee
filizcim sonunda geldinya inan yok diye gelmedin gözlerim seniaradı buralrda
hoşbuldum canım
evet inan yanımdaolmayınca öyle oldu canım
bende sizleri özledim
günaydın kızlar
güzel bir gün olur inş ben temizlik yapcamm arada uğrarım müminecim filizcim teşekürler canlarımm bende özledim sizlerii

kolay gelsin
temizlik güzelim benim

topik tatilin bitmesine yakın canlanıyo mu ne hadi inşşş kızlar bebeklere zorla yemek vermeseniz yani siz değilde onlar acıkınca sizi bulsa demek istiyorum ama iştahsızsa hiç bulmaz sizi galiba bu uyanık canavarlarrr ::)))

emelcim inş hayırlı olur işleriniz cnm benimmm hep olumlu bakın olumlu olsun,

kızlar benim kız bu iştahsızlık döneminde 3 kilo vermişti şimdi 2 kloyu geri almış ama hep kendisi yiyo kesinlikle biz peşinden koşmuyoruz biz yerkenn oda yiyo

ayrıca daha yeni yürümeye başlayan bebeklerin annişleriii daha durunnn çok işş var zor günler gelecek bunlarda iyi günlerrr duru 8 aylıkken yürümeye başladığı için şuan profesyonel evden çıkıp merdivenleri teker teker çıkan mahalle bakkalına gidip lolipop u alan bir kızımm var gerisini siz düşünün arkanızı dönüp çocuk nerde diye arayacaksınızz yaniii çok yorgunummm ama tatlı yorgtunluk bunlarrrrrrrrr hepinizi öptükk

bu arada evlerine dönen ark topiğe hoşgeldiniz tekrarrr

günaydın kızlar..canlanmaya başlamış topic hadi bakalım..
bizede bugün misafir gelicek.çocuk çok bak sen curcunaya şimdi...
yağmurunda dişler geliyo iştah pek yok bu aralar..dönem dönem olacak bunlar...
ben kaçtım görüşrüz...

selam kızlar nasılsınız bakim
topik bir bir dolmaya başlamış ama malum elimizde bir ufak bebekle herkez iş başında iş yapmaya çalışıyor Allah hepimize kolaylık versin
ramazanda geldi ben geleli bir hafta oldum ama daha anca yerleşmeye çelışıyorum
neyse gelenler hoşgeldiniz

herkese selamlar.. iştahsızlık ve islik her bebekde var demek.. benimki hala düzlemdi.. ateş yok keyfide iyi ama birde nezle oldu şimdi.. sabah suya akşam asuya skoyuorum odnamı üşlütttü bilmiyorum.. aa ne yapayım dr öyle dedi.. şiddetli silik döktü kuzum:KK43:(her yeri kıpkırmızydı..şimdi şimdi soluyorlar yavaş yavaş:KK43:(çok zor bir yaz geçriyioruz.. bir an öcne havalar soğuun artık diyorum.. pes ettik bu yazdan:KK43:(

merhaba kızlar,
ayşecim ben atlamışım sanırım yeni eviniz hayırlı olsun
eminecim kolay gelsin sanada
yusuf kayra yemediği gibi kusmayada başladı kızlar, nane limon içirdim biraz
doktor randevumuz yarın inşallah iyileşir
şimdi uyuyor çorba yapıcam ona ama yicekmi bakalım

topik tatilin bitmesine yakın canlanıyo mu ne hadi inşşş kızlar bebeklere zorla yemek vermeseniz yani siz değilde onlar acıkınca sizi bulsa demek istiyorum ama iştahsızsa hiç bulmaz sizi galiba bu uyanık canavarlarrr ::)))

kızlar benim kız bu iştahsızlık döneminde 3 kilo vermişti şimdi 2 kloyu geri almış ama hep kendisi yiyo kesinlikle biz peşinden koşmuyoruz biz yerkenn oda yiyo

ayrıca daha yeni yürümeye başlayan bebeklerin annişleriii daha durunnn çok işş var zor günler gelecek bunlarda iyi günlerrr duru 8 aylıkken yürümeye başladığı için şuan profesyonel evden çıkıp merdivenleri teker teker çıkan mahalle bakkalına gidip lolipop u alan bir kızımm var gerisini siz düşünün arkanızı dönüp çocuk nerde diye arayacaksınızz yaniii çok yorgunummm ama tatlı yorgtunluk bunlarrrrrrrrr hepinizi öptükk

canım arkadaşım sağol, çok korkuyorum sıkışık biraz maddi durumumuzda, Allahım iş rastlığı verir inşallah
maşallah duru tam bir cadı olmuş, Allah yardımcın olsun canım

herkese selamlar.. iştahsızlık ve islik her bebekde var demek.. benimki hala düzlemdi.. ateş yok keyfide iyi ama birde nezle oldu şimdi.. sabah suya akşam asuya skoyuorum odnamı üşlütttü bilmiyorum.. aa ne yapayım dr öyle dedi.. şiddetli silik döktü kuzum:KK43:(her yeri kıpkırmızydı..şimdi şimdi soluyorlar yavaş yavaş:KK43:(çok zor bir yaz geçriyioruz.. bir an öcne havalar soğuun artık diyorum.. pes ettik bu yazdan:KK43:(
canım geçmiş olsun, bizimkide hiç yemiyor,yarın doktora gidicez bakalım

ilkecim kübracım sizede kolay gelsin

kızlar benim adetim iki gün gecikti, korkuyorum daha çok erken
neyse yarında bekliyim bir test yaparım

merhaba kızlar, nasılsınız ? geçmişi okuyamadım herkes iyidir inşallah
ben çok yorgunum yusuf kayra hiçbişey yemiyor
sabah beri denemediğim çeşit mama, oynamadığımız oyun kalmadı
ağzını açmıyor biraz zorlarsam ağlamaktan katılıyor
yarın sabahta kahvaltısını yemesse doktora götüreceğim
köpek dişleri kabarmış acaba dişmi çıkarcak :KK43:
çok sıcak dayanılacak gibi değil, ben tek atletle yatırıyorum

bir yandanda büro açıyor sonunda eşim onun işleriyle uğraşıyoruz
mübarek aylarda inşallah Allahım işlerimizi arttırır
neyse ben kaçtım görüşürüz

Allah yardımcınız olsun, bol bereketli işler versin cnm

Tam cadı senin kızın canım yaa, ama gerçekten büyüdükçe, akılları herşeye erdikçe hem daha tatlı, hem daha zor oluyolar bu minnoşlar

günaydın kızlar..canlanmaya başlamış topic hadi bakalım..
bizede bugün misafir gelicek.çocuk çok bak sen curcunaya şimdi...
yağmurunda dişler geliyo iştah pek yok bu aralar..dönem dönem olacak bunlar...
ben kaçtım görüşrüz...

geçmiş olsun cnm, diş işi zor maalesef

merhaba kızlar,
ayşecim ben atlamışım sanırım yeni eviniz hayırlı olsun
eminecim kolay gelsin sanada
yusuf kayra yemediği gibi kusmayada başladı kızlar, nane limon içirdim biraz
doktor randevumuz yarın inşallah iyileşir
şimdi uyuyor çorba yapıcam ona ama yicekmi bakalım

canım arkadaşım sağol, çok korkuyorum sıkışık biraz maddi durumumuzda, Allahım iş rastlığı verir inşallah
maşallah duru tam bir cadı olmuş, Allah yardımcın olsun canım

canım geçmiş olsun, bizimkide hiç yemiyor,yarın doktora gidicez bakalım

geçmiş olsun cnm, sıcaklardan olabilir

herkese merabalar tekrardan,
yorucu bi hafta daha başladı, sıcaklar da bunalttı çok, bugün 1 lt ter çıkmıştır benden rahat geçen sene lohusayken anca bu kadar terliyodum yavv

tekrar selamalr.. emelcim sorma ya benim kzıda çok aşşırı iştahsız.. ama hasta değil.. dr a götrüdk .. üşütmüş dedi.. dişlerdende olabilri dedi.. iki azı var çıkmak üzüre.. 2 si çıktı.. yoruldum iyicie bu kızın yememeisinde.. benimkide zorlayınca kusuyordu aynen.. halada öyle az sık yedirmeye çalışyıroum ama kıkr takla atıoruz..
müminecim selma.. sorma ter içindeyiz hep.. ne uyku ne yeme bizde wbile kalamdıki:KK43:(

hasta değil derken keyifde iyi ateşi yok anlamında.. yoksa yine üşütmüşki iştahı yok:KK43:bende nane liom ıhlamur veriyorum Allah'tanki onalrı içiyor..

slm güzel anneler.hepiniz hoşgeldiniz. nasılsınız bakalım.
bebişlerle tatil nasıl geçti...
benim cadı denizi çok sevdi.çıkası gelmedi hiç.
denize vuruyo bıcı bıcı deyip duruyo minnoşum benim.
ramazanda geldi bu sıcakta napacaksak:çok üzgünüm:
benim tembel yürümüyo daha.
ama bırak beni tutunip yürim diye ortalığı yıkıyo.
yürüyünce hiç başedemem herhalde.

X