2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim iş arkadaşımda vardı ama hamileliği rahat geçti, normal doğum yaptı sorun yaşamadı, sezaryende biraz kanama riski var sanırım o kadar
Allahla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah, cinsiyetini öğrendin mi?

hiç bişey olmaz canım bernimmm sen çok bilinçli ve anneliği tartışılmayacak kadar güzel bi annesinn hiçç kafaya takma benceee::)))

saol filizcimmm::))

sağol şekerim çok tatlısın olumunekankayizsmile

diştendir canım, hasta falan değilse, yaşam düzeninde ani bi değişiklik yoksa öyledir

çok geçmiş olsun canım, herşeyi yutuyolar, ama önleyemiyo insan,
azra da dün eriği güpletti çekirdeğiyle ,

maaşallah melisee,
dışarda evdeki gibi özgür hareket edemedikleri için sıkılıyolar canım, iyice yürümeye başlayınca düzelir umarım

canım sen hangi bölüm desin n doktoru olacan bakam

radyoloji uzmanı olucam canım, bi dahaki gebeliklerinizde gelin ben bakayım :))

kendi hamileliğimde kızımı hiç rahat bırakmadım zaten kafamçokkarıştı

kızlar selam..tatilimiz bitti geldik evimize.süperdi tek kelimeyle.
kalabalıktık hep kafa dengi arkadaşlar vardı.yağmur beni hiç üzmedi.normal uyudu hiç yabancılık çekmedi maşallah kızıma

şimdide bikaçgün içinde izmire gidicem.annemlere..
bugün göz doktoruna götürdüm yağmuru gözümüz geçmemiş..
doktorumuz hemen açalım dedi.
uyutmuyormuş,anestezi almayacak yağmur.canı yanacak dedi biraz ama çok basitmiş..
ben yaptırayım diyorum.eninde sonunda olacak nasıl olsa.erken olması açılma riskini arttıyor.
2 gün içinde yapılacak bakalım.umarım açılır gözyaşı kanalımız...
doktor kucağında tutacaksın bende açıcam dedi.nasıl dayanıcam bilmiyorummm...:sinifsinif:

slm kızlar eskişehirdeyim annemlerde bol bol geziyoruz elanın iştahı hiç yok mamayla duruyo gibibişey napcam bilmiyım herkes mi aynı bilmiyorum ama yemiyoo bişey süt yoğurt mama yok başka bişey arada yerse yemek zorla oda 1 haftadır böyle dişmi acaba diyorumm eli ağzında ve sulllar akıyo hep ağzındann yememeside çok zor herkes iyidir inş 8 de döneceğimm giremem sanırtım int fazla eve gidince grşşş kızlar öpüyorummm

ayy ilkecim zor olmaz mı nasıl tutcaksın, tabii anestezi almaması güzel ama tutmak da zor olur, canı da acır yavrumun, ne diyeyim hayırlısı olsun canım, ama ben hiç duymadım anestezisiz istersen sorabilirim bi göz dr arkadaşlara cnm

kızlar merhaba.öyle bı nakayım dedım geçmişe ama yok bıtecek gibi değil.biz 10 gundur çeşmeeyız bugun geldık yarın gene dönucez.derinin göbek deliğinde 2 günür bı kızarıklık vardı.önce sınek falan ısırdı sandım.sonra dün baktım böle iltıhap akmış da kurumuş gibi.içime sinmedi dr a getırdım bugun ve iltıhap kapmış.ihmale gelmez dedi.antıbıyotığe başlattı.ayrıca derını dun arı soktu ağzının kenarından.ağlamadı bıle yavrum.yoksa dün aşı olucaktı o da su çiçeği.arı soktuysa 1 hafta kesınlıkla aşı yok dedı dr.mecburen haftaya kaldı.
derın yazlıkta resmen sokak çocuğu oldu.eve zor sokuyoruz.ama denızı hiç sevmıyo zorla soktuk.zaten sokmam artık.denızden kaptı çocuk mıkrobu kesin.bu arada 2 diş daha çıkardık.azılar da uç verdı.of yanı zor geçıyo son bı kaç gün.umarım herkes ve beebişleri iyidir.

Günaydın kızlar

İlkecim Allah sağlıkla kurtulmayı nasip etsin.Anestesisiz nasıl tutacaksın aşı olurken zor tutuyoruz.
Gülin derinede çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda iyileşir.
Mümine bir yaş muhabbeti olmuştu bende 30 yaşıma girdim ayın 21 inde.Artık çokta küçük anneler yok.Ne yapalım benim annemde 34 yaşında doğurmuş.Elbette nesil farkı var ama mesele bilinçli olmak meselesi.Annem çok bilinçli gerek eğitimim gerek özel hayatımda.

Ahmir sorununla ilgili bilgim yok inşallah önemli birşey değildir.

Hülyacım hepatit a 2 doz biri bu aylarda biri 2 yaşında.Su çiçeğide 12-15.aylarda yapılıyor.İllaki su çiçeği aşısını yaptır derim çünkü kız çocuğudur.Ağır geçirirse iz felan kalır sonra.

Eminecim duru ecede öyle gece sadece 200 ml kadar mama yedi.yemek muhallebi felan yok.Mız mız öyle yattı.Ben dahil herşeyi ısırıyor kemiriyor eli ağzında sürekli.

Tatildeki arkadaşlara iyi tatiller.herkese birşeyler yazdım sanırım görüşürüz yine.

geçmiş olsun ilke
inş bi an önce iyileşir
slm canım özledik valla seni
aynen inan da öyle ağzından su çeşme gibi akıyo

geçmiş olsun tatlım

günaydın canım
hani bana yazmadın bak bende burdayım
bütün bebekler aynı sanırım bu aralar yemiyolar sıcaktan ve dişlerden sanırım

kızlar günaydın;
geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim.bebeğin plesantasının önde olması rahim ağzını kapatmasıymış.tam kapalıysa düzelmezmiş.eğe sağ veya sola doğruysa istirahatla geçebilirmiş.erken doğum olurmuş düzelmezse.aşırı kan kaybından anne bebek ölümü olurmuş.tabi bu en kötüsü.bakalım inşallah düzelir.
cinsiyetini de öğrenemedim daha.göstermedi ne yaptıysak.bir oğlum var bakalım bunun cinsiyeti ne.

hayırlısı olsun canım
inş ikinizde sağ salim kurtulursunuz
ALLAH ın izniyle bişey olmaz inş

gny kızlar
ilk önce canım neslime tşkler çaıklaman için bende hepatitayıyaptırmasamda su çiçeginiyaptırmak istiyorum
bugün benim dogum günüm hep yanlızım hep yanlızımmmmmmmmm

canım kankim filizimede kutladıgı için çok teşşekürederim seni seviyorum canım kankim iyi ki varsın
iyi kivarsınız kızlar hepiniz yanlızlıgımı gideriyorsunuzzzzzz

ahmircim inşallah hiç biri olmaz saglıkla kucagına alırsın bebgini anenler yanındamıyıkındayani dinlen yat çocukda var ama idareedemezlermi canım

günaydın kızlar...
müminecim sor tabi cnm.saol ilgin için..ama bugün sorarsan sewinirim.çünkü yarın yapıcaz işlemi..
annem gelicek izmirden ben nasıl tutayımm nasıl dayanayım..beraber döncez zaten..
doktor, canı yanacak ama anestezi almasından iyidir dedi..ama istersek anestezi uygulayabilirmiş.
bilmiorum allak pullak oldum.ne zor...
neslihancım,filizcimm saolun kızlar..
hülyacım seninde yeni yaşın sağlık,mutluluk getirsin.allah evladını ve eşini senden ayırmasın...

kızlar su çiçeğini kendimiz alıyoruzz hepatit a yı da kendimiz mi alıcazz dr amı yazdıracağızz aaa hiç takip edemiyorummm ben bu işleriii yaaa kafam allak bullakk oldu yine bilen biri bana anlatırsa sevinirimmmm çok memnunn olurumm lütfen

dr mı yazdıracağız direk ecz den mi alacağızz

hülyacım annemler başka şehirde.kayınvalidem var yakında.ama ben işteyim malesef yerime bakacak kimse yok.bende ayaklarımı uzatıp çalışıyorum.yerimden kalkmıyorum.doğum günün kutlu olsun bu arada.
hasta bebişlerede geçmiş olsun.
su çiçeği aşısını c.ertesi yaptırdım ben.yani oğlum 13 aylıkken.aşıyı hastanede yaptırdım.20 tl muayene 60tl aşı için verdim.aşıyı ben almadım yani.hastanede vardı.hepatit a aşısı içinde 2 yaşında dedi doktorumuz.

canım bunlar özel ücretli dr ye yazdıracan eczaneden alacaksın

çok geçmiş olsun canım, dişleri de çabuk çıkar inşallah

gny kızlar
ilk önce canım neslime tşkler çaıklaman için bende hepatitayıyaptırmasamda su çiçeginiyaptırmak istiyorum
bugün benim dogum günüm hep yanlızım hep yanlızımmmmmmmmm

nice yıllara canım, birazcık sabret seneye doğum gününde canım annem diye sarılıcak kızın boynunaa, hem biz varız, kocaman öpücükler yolluyoruz sana kızımla, a.s.

canım ikisi de özel aşı kendimiz alıcaz sanırım

biz 1 yaş aşılarını daha dün olabildik, hastalıklar ameliyat vs derken, ateş yok şükür,
su çiçeğini de 15 aya doğru düşünüyorum, hep. a yı da çocuk dr arkadaşlara sorar ona göre yaptırırım sanırım

neslihancım teşekkürler desteğin için cnm, çocuğumla arkadaş gibi olmak isterim elbette, umarım yaş farkımız buna engel olmaz, fazlasıyla çocuk ruhluyumdur zaten hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…