2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın herkesee,
hülyacım çok mutlu oldum senin adına, aferin eşine, bizi mutlu etmek bu kadar kolay ama çoğu zaman düşünemiyolar iştee
azra da uzaktan bayılıyo bütün hayvanlara, gel gel diye çağırıyo, gelince de çığlık çığlığa kaçıyo,
en komiği de sineklerden çok korkuyo, sinek gelince üzerine aklını kaçırıyo sanki çocuk yaa, umarım atlatır bunları yoksa işi zor hayatta
filizcim maaşallah inana, eee büyüyolar annesi ne kaldı şurda 2. doğumgünlerimize dimi :))

yasemincim, kullanıcı paneli, profili düzenleye girince en altta çizelge diyo, sanırım oraya, daha ben de yapmadım yeni ticker

ben kaçar, bakıcı kızı uyutuyo, ben de dışarı çıkıcam, ilk defa yalnız kalıcaklar, umarım çok ağlamaz, nolur dua edin de alışsın artık çabucak, çok stresliyim bu yüzden, dönünce yazarım ayrıntıları, byee

Müminecim evet canım ayı melisde öyleeeeee
çoksagolcanım evet çokgüzeldi
inşlah hmencecik alışır annesi azramız

günaydın kızlar
hülyacım doğum günün kutlu olsunn geç olodu biraz ama nice yıllarqa
bugünde benim doğum günüm eşim yanımda değil hediye felan gelmez sanmıyorum evlilik yıldönümüzmüzde yemeğe gittik gece eğlenmeye gitcektik sonra elaya kıyamadık geri döndük büyüyünce gideriz artıkkk :)
ela çok huysuz gece hiç uyumadı 2 gündürr ne zaman çıksacsa çıksada kurtulsak bide bana çok düşkün oldu hep üstümde bırakıp gitcem sanıyor herhalde napcam bilmiyorum pacalarıma yapışıyor heryere beraber gidiyozzz

sagol canım
seninde dogum günü kutlu olsun daha nice güzel snelere ailenle birlikte
elanın normal öyle olması melisde aynı baştan beri öyle bizimki şimidekucagına al diyo alleriyle

selam kızlar...
müminecm şimdilik vazgeçtm anestezisiz uygulamadan..bakalım birde izmirdeki dr lara göstercem..
sizde varmı yaşarma tamamen geçtimi azranın gözü...
hülyacım aferim eşine bukdr basit işte bizi mutlu etmek...
yasemincm profilinde kilo takip die bişey var.ordan yapıştırıosun cnm..sıksorulanlara bak olmazsa ben yardımcı olurum.
bizde bugün izmire gidioruz.uzun bi süre yokum..
görüşrüz kızlar herkes kendine be bebeklere ii baksın...hoşçakalın...

evet canım büyüyolar maşallah
inanda kedilere bayılıyo pis pis diye çağırıyo bide onları
alışır canım azrada

alışır canım merak etme
biraz zorluk olacak tabii
oda normal

selam kızlar,
sağolun iyi dilekleriniz için, korktuğum gibi olmadı şükür, ben olmayınca önce biraz ağlamış, sonra susmuş, çorbasını içmiş oynamışlar, ben geldiğimde de neşesi yerindeydi, ama şimdi ben varım diye yine gitmiyo tabii, bize bunların nazları yaani, neyse içim rahatladı biraz, zaten kamera da koyucaz eve,

ilkecim ilk 1 hafta oluyo akıntı ama normalmiş şimdi iyi gibi, kızımın gözünü artık normal göremicem diyodum ama boncuk oldu şimdi çok şükür, maaşallah diyeyim de, facede de bazıları bayaa ağır yorum yapmış, yok daha 1 buçuk yaşa kadar bekle diye ama, 18 ayı geçince bu şekilde açılması da zorlaşıyo, vakitli yaptır bence, zor oldu ama kurtuldu çocuğum bin şükür
bizden bu kadar,

eminecim senin de doğum günün kutlu olsun, nice güzel yaşlara, bu yapışkanlık meselesi hepimizin sorunu, herşeyi daha iyi kavrıyolar annesi, bi de kendilerinin ve bizim ayrı insanlar olduğumuzu kavradıkları için panik yaşıyolar sanırım

tatlım güvensen bile kamerayı kesinlikle tavsiye ederim
alışana kadar zorluk çeker ne kadar çekmez desek çeker
kadından sıkılacakta tabii annesinin yanında olmasını isteyecek ben anneme bırakıyom belli zaman sonra kapıya bakıyo kızım senin gelmeni istiyo diyo

bugün otomatiğin zilini bastım aşağıdan asansörü bekledim 7. kattaymış gelmesi uzun sürdü bi baktım apartman inliyo inan ağlıyo indim asansörden anne neden ağlıyo dedim
annem kapıyı açtık bekledik sen gelmeyince ondan ağlıyo diyo anlıyolar yani canım ama zamanla alışır

slm kizlar nasilsiniz coktan ugrayamadim iyisinizdir insallah bebislerde iyidir insallah ben tatildeyim elazigda 8 agustosta donuyorum yurdisina

ewt cnm yorumlar bayaa saçmaydı..ben çok fazla bekleme taraftarı deilim.en fazla 1 ay daha.oda araştıracaağım die.bitane dr olmuyo bu işler.izmirdede göstericem.teşekkürler cnm.azrayada sevndm.öpüorum...

haklısın filizcim,ben bile babasını özlüyorum evde akşama kadar, o ikimizi birden nasıl özlemesin, azra da pencereden babasının geldiğini görünce eve girene kadar ağlıyo, bugün ben gelim biraz sonra kapıya gitti baba baba diye o da gelicek sandı yavruşum, insan kıyamıyo böyle olunca,

ilkke cnm hayırlısı olsun, tabii ki tek drla olmuyo, bizim de bi kaç göz dr arkadaşımız vardı, vallaa yine de gittik bu konuda uzman başka bi dr a yaptırdık, göz işi önemli çünkü

Müminecim bakıcıya alışmış olmasına sevindim.bende annemin hastalığı nedeniyle 1 ay ücretsiz izin aldım.kızıma çok alıştım.izin bitince nasıl bırakıp gidicem yine bilemiyorumt
Hülyacım doğum günün çok güzel geçmiş maşallah hep böyle geçer inşallah

eminecim seninde doğum günün kutlu olsun

ilkecim iyi yolculuklar inşallah tez zamanda yağmurcuk kurtulur şu tıkanıklıktan

filizcim oğluşunun 13.ayı kutlu olsun.

özlemcim sanada çok selamlar.ben yinede doktoruma gıcık oldum.bu kadar doktor 24.ayı bekliyorsa oda beklemeliydi
çiçek aşısını daha olmadık buarada

neyse baya uzun yazdım.herkese iyi geceler

günaydın herkesee, uyanamadınız galiba, biz 8 buçuğa doğru kalktık, önce azra sonra ben kahvaltımızı yaptık, biraz oyun oynadık, şimdi kayuyu seyrediyo azra ben de bakayım dedim ama yine en yavaş topik biziz maalesef,
neyse biraz anlatiim de hareket olsun bari, dün akşam fatihe gittim kuaföre, dönüşte babamızın yanına bindik arabaya , çok zor oluyo önde, vitesi paylaşamadılar baba kız :)), babası sürekli kurcalayınca önemli bişey olduğunu anladı zilli, babasına vermiyo bi türlü vites kolunu, bi taraftan tüm radyo kanalları gezildi, yüzüme bakıp açiimmmii diyo sonra hemen tuşlara saldırıyo, neyse siteye girince babası kucağına aldı azrayı, direksiyonu tuttu hemen ennn ennn ennn diyo, çoook komikti, ilerde bizi hiç beğenmicek, herşeyi kandileri yapıcak bunlar, anne gel seni atiiimm gidicen yere diye de hava atıcaklar galibaa,
neysem birazdan bakıcısı yatırıcak ben de cevahire kaçıp biraz daha para harcıyacam :))

günaydın kızlar,
tatilden döndük, evimi çok özlemişim.
önce bursada teyzemlerin 2 yazlığında kaldık sonra istanbula gittik. epey gezdik mertle biraz zor oldu ama yinede gezdik.
yavrumun heryerinde sıcaktan isilik oldu günde 3-4 kez banyo yaptırdık, havalar sernleyince geçti.
hiç kucağımızdan inmiyor mert, babasıyla beni perişan etti, herkes bize acıdı.
şimdi babayla oğlan uyuyor, bende valizleri falan boşaltıyorum 3-4 mak. çamaşır çıktı. evde bişey kalmadı alışveriş yapılacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…