2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınlar herkese, gerçi hülya filiz nesli ve benden başka da uğrayan yok ama sağlık olsun, :sinifsinif:

günaydın kızlar müminecim ikinciyi istemediğin için gözün aydın.demekki vakti var daha

sağol canım, bebişlerimiz çok küçük daha kıyamıyo insan, gerçi her zaman küçük görünecekler ya bize, bi de benim asistanlıkta son senem, uzmanlık uzayacaktı, neyse nasip neyse o

günaydınn herkeseeee müminecimmm hayırlısı ne ise o olsun canımmm aynı durumu geçen gün annem yaşadııı ayyy diyorum ki olursa aldıramazsın ama doğuramazsında ya torunun var diyorummmm sen bakıyorsun zaten diyorummm ortalık iyi ce karışır dedim anne aman dikkattt

bu arada annem daha 39 yaşında yani çok erken evlendiği için böyle ihtimaller olabiliyorrrr ama çok kötü yaaaa istememm bem teyzesi veya dayısıyla berar büyüsün istememmmm şükür bu ihtimal ortadan kalktııı..)))

yasemincim çok gençmiş annen ne güzel, sen de genç anne oldun zaten, 31 yaş var benim kızımla aramda, bazen çok takıyorum kafaya ama napalım, bize böylesi kısmet oldu, umarım kuşak sorunu yaşamayız çok

günaydınn herkeseeee müminecimmm hayırlısı ne ise o olsun canımmm aynı durumu geçen gün annem yaşadııı ayyy diyorum ki olursa aldıramazsın ama doğuramazsında ya torunun var diyorummmm sen bakıyorsun zaten diyorummm ortalık iyi ce karışır dedim anne aman dikkattt

bu arada annem daha 39 yaşında yani çok erken evlendiği için böyle ihtimaller olabiliyorrrr ama çok kötü yaaaa istememm bem teyzesi veya dayısıyla berar büyüsün istememmmm şükür bu ihtimal ortadan kalktııı..)))

geçmiş olsun tatlım

kızlar merhaba;
biliyorsunuz ben 2. bebeğime hamileyim.15 haftanın içindeyim.c.ertesi doktor kontrolünü gittim.doktorum bebeğin plesantasının önde olduğunu dikkatli olmam gerektiğini söyledi.bende araştırdım biraz ve tehlikeli olduğunu gördüm.aranızda varmıydı bu durumu yaşayıp sonra normale dönen.çok tedirginim.

yasemincim çok gençmiş annen ne güzel, sen de genç anne oldun zaten, 31 yaş var benim kızımla aramda, bazen çok takıyorum kafaya ama napalım, bize böylesi kısmet oldu, umarım kuşak sorunu yaşamayız çok

hiç bişey olmaz canım bernimmm sen çok bilinçli ve anneliği tartışılmayacak kadar güzel bi annesinn hiçç kafaya takma benceee::)))

saol filizcimmm::))

ya kızlar şimdi annemle konuştum 2 gündür kız hiç uyumuyor dişler patladı patlayacak ondan mı ki acaba annemlerin ev sıcak değil oldukça serin hatta sıcaktan olmadığına göre dişten mi acaba ??????

merhaba kızlar,
bende birkaç gndür arasıra okudum ama yazamadım
Ahmir Allah yardımcın olsun canım hiç duymadım öyle bişey
benimde kuzum hastalandı, hani demiştim ya havuzun suyunu içti diye 2-3 gündür hastaydı
bişey yemedi kustu hep
ama iyi bugün çok şükür ,menemen yaptım sabah baya yedi çok şükür
hergün aynı şeylerden sıkılıyor galiba
kahvaltıda domates rendeleyip içine ekmek içi, zeytinyağı koyuyordum onu seviyordu ama sıkıldı bu aralar yemiyor, labne peyniri birde pekmez onları ayrı veriyorum
yarın çılbır yapıcam facede gördüm tarifini

büyüdükçede uyumuyorlar canım,
yusuf kayra uzun zamandır gündüzleri bir kere uyuyor
ama ıhlamur içirin biraz istersen rahatlatır uyku yapar

slm kızlar bende bügün erkenden doktora gititm çok zuzk oldugundan 2araba degiştiriyosun nezmandır melisin kandegierlerine baktıramadım uzakdiye ve gitim allaha şükür hepsi iyi am hepdurmuyo hep mızırtı halinde kanımı düşükki dedim yok allaha şükür sonra babsının yanına ugradık oda yemek yin öyle gidindedim ay 5dakkda ne yedik anlamadık adamla ya hiçdurmuyo elinde ne varsa atttıyo bagırıyo ay bukız bize dışarda hep böyle yapıyo ay aman allahım çok zor artık çok yoruldum

kızlar merhaba;
biliyorsunuz ben 2. bebeğime hamileyim.15 haftanın içindeyim.c.ertesi doktor kontrolünü gittim.doktorum bebeğin plesantasının önde olduğunu dikkatli olmam gerektiğini söyledi.bende araştırdım biraz ve tehlikeli olduğunu gördüm.aranızda varmıydı bu durumu yaşayıp sonra normale dönen.çok tedirginim.
geçmiş olsun canım hiç duymadım sormadınmı doktora
ya kızlar şimdi annemle konuştum 2 gündür kız hiç uyumuyor dişler patladı patlayacak ondan mı ki acaba annemlerin ev sıcak değil oldukça serin hatta sıcaktan olmadığına göre dişten mi acaba ??????
kız benimki uyummadıgı halde gecede 2den aşaya yatmıyo sinir vesinir üstüneyim süreklimızırdayan ve kendiniyerlere atan bikzızm var
merhaba kızlar,
benimde kuzum hastalandı, hani demiştim ya havuzun suyunu içti diye 2-3 gündür hastaydı
bişey yemedi kustu hep
kahvaltıda domates rendeleyip içine ekmek içi, zeytinyağı koyuyordum onu seviyordu ama sıkıldı bu aralar yemiyor, labne peyniri birde pekmez onları ayrı veriyorum
geçmiş olsun canım
yarasın afiyet olsun kuuzya
büyüdükçede uyumuyorlar canım,
yusuf kayra uzun zamandır gündüzleri bir kere uyuyor
ama ıhlamur içirin biraz istersen rahatlatır uyku yapar
ayene emele katılıyom

sağol canım, bebişlerimiz çok küçük daha kıyamıyo insan, gerçi her zaman küçük görünecekler ya bize, bi de benim asistanlıkta son senem, uzmanlık uzayacaktı, neyse nasip neyse o

canım sen hangi bölüm desin n doktoru olacan bakam

kızlar aşıları yaptıranlarm varmı şimdi suçicegi kaçıncı ayda ve hepatit a kaçıncıayda son

kızlar merhaba;
geçmiş olsun canım
hiç duymadım ama inş bi tehlike yaşamazsın
canım diştendir bizimkide aynı
hatta bu aralar ateşi var
dişten sanırım ateş düşürücü veriyoz dr 2 gün devam edelim ilaca dedi

merhaba kızlar,
bişey yemedi kustu hep
afiyet olsun yusufa
çılbır ne hiç duymadım
canım sen bi dene tarifini bizede verirsin
yasemincim maşşalah anen nekadar genç sen kaç yaşındasın kız

demi çok genç

ÇILBIR TARİFİ

MALZEMELER

yumurta
yoğurt
sarımsak
margarin
toz kırmızı biber
tuz

HAZIRLANIŞI

Genişçe bir sahanın yarısına kadar su koyun, tuz ilave edin ve normal ateşte kaynatın. Kaynayan suyun içine istenildiği kadar yumurta kırın ve kapağı kapatarak kayısı olana kadar bekleyin.Sarımsakları döverek yoğurtla karıştırın.Tabaklara önce sarımsakla yoğurdu koyun üzerine pişen yumurtaları kevgirle süzerek yerleştirin.Harlı ateşte margarini eritin toz kırmızı biberi ilave edin ve biber yanmadan yumurtaların üzerinde GEZDİRİN

X