2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar,bişey sormak istiyorum sizler bilirsiniz,bazı bebek kıyafetlerinin üzerinde 6 ay-7 ay falan diye yazmıyorda 68-78-80 gibi numaralar yazıyor. Bu numaralar kaç aya denk geliyor acaba?

merhaba arkadaşlar,bişey sormak istiyorum sizler bilirsiniz,bazı bebek kıyafetlerinin üzerinde 6 ay-7 ay falan diye yazmıyorda 68-78-80 gibi numaralar yazıyor. Bu numaralar kaç aya denk geliyor acaba?

canım bende bilmiyom ama ben kafa göre alıyodum bebegime göre

günaydın annişler
hülyacım geçmiş olsun benimkide dün bi bardak bide süs kasesi vardı salonda onları kırdı merdiveni üstüne devirdi tencerelerin hepsini boşalttı dolaptankaydirigubbakcemile3
iyileşir iyileşmez tam gaz yaramazlıklara devam
kızlar bişey sorcam size yüksek ateşten sonra bu vücuttaki döküntüler normalmi sizce doktora götüreyimmi her yeri isilik gibi oldu yavrumun

götürüsen alerji iyecek ilaç verecek. bizimkide olmuştu 3 gün içinde geçti, şimdi sıcaklardan ara ara oluyor, banyo yaptırınca geçiyor.

niye kusuyorki kızlar, bir rahatsızlıkları olmasın.
mert ilk aylar sütün fazlasını kusardı 4. aydan beri hiç kusmadı allaha şükür, kusma olabiliyormu yani normalmi, doktora asöylediğinizde ne diyor. mert kussa ben çok rahatsız olurum, insan durup dururken kusarmı diye.

bende kıyafet alırken merte olur diye alıyorum giiydiriyorum büyük, sizdede oluyormu.
seneyde giyer mantığı var mı sizde de :)

merhaba kızlar bebeklerin yememesinden bahsetmişsiniz...
bizde de aynı dert var,son iki haftadır hiç iştahı yok,,,iki kaşık alıp ağzını kapıyor,azıcık ısrar etsem hemen ağlamaya başlıyor...
bir de artık katı yiyecekleri hiç yemek istemiyor.eskiden pilav köfte yemeye bayılırdı,şimdi yoğurda katsam sulu yapsamda yemiyor...meyveleri ısırarak yerdi onuda bıraktı,bende biraz çatalla ezip öyle veriyorum ama bu defa da ağzında tutup çıkarıyor...
aranızda böyle bir durum yaşayan var mı?neden olabilir sizce...
ayenn benimkdie öyle..eskdien yediği şeyleri yemiyor.. ağzına verileni dirkt yutuyor artık:-)ne olcke ne kadar böyle gitcek bilmiyorum:KK43:(

ay valla artık deli olacan bide kusma huyu çıktıya şimdi kahvaltı verdim çıkardıya ay nedakar zormuşya çocuk büyütmrk
yokya bitane yeter ay valla çok zor

bşizmkide kusmyayqa başlkdı.. ara ara.. hemen nane limon yapıp içiriyorum iyi gleiyor.. üşütüyoruz kesin:KK43:birde bazen ağır geliyor çorbası vs sıcakta glaiba:KK43:

bu arada unutmuşum herkesin miraç kandilini kutluyorum. haıylrı kanaidller.. tüm dualrımzı bu mübareke günde kabul osluninş.. minişlerlizmi herşeyini yesin mutlu oslunlar onalrda bizde:))

onlar çocukların boyunu belırtıyo yanı 68 cm 80 cm gibi.ayı da çocuğuna göre değişir.her çocuğun boyu bır değil.benım kızım 54 cm doğdu kuzenı 48 cm mesela.

bende kıyafet alırken merte olur diye alıyorum giiydiriyorum büyük, sizdede oluyormu.
seneyde giyer mantığı var mı sizde de :)
ayyy bu mantık bende yok keşke olsa küçük kalıyo hep
kusma idrar yolları ıltıhabında da oluyo.aklında bulunsun.
hımmm
bu arada unutmuşum herkesin miraç kandilini kutluyorum. haıylrı kanaidller.. tüm dualrımzı bu mübareke günde kabul osluninş.. minişlerlizmi herşeyini yesin mutlu oslunlar onalrda bizde:))
sağol canım seninde

X