2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kzlar
neslicim çok geçmiş olsun
gülin poyrazda aynı ayrılmıyo benden
ayşecim niye komik olsunki neye ihtiyacı varsa onu al bi işe yarasınolumunekankayizsmile
bugün poyrazı aşıya götürdüm inş. ateşlenmez
ben bugün temizlik yapıorum halıları yıkamaya gönderdim
şimdi camları siliyorum bi bakım dedim
poyraz uyanıncada evleri süpürüp silecem ama süpürgeden çok korkuyo 10dk işim
40dk çıkıyo bakalım napıcaz bizden bu kadar ben gidiyimde camları bitireyim poyraz uyanmadan

kızlar selam..
hasta bebişlere geçmiş olsun..
gülincimm bende merak ediorum bakalım yağmur napacak çok sewiyo suyu banyoyyu ama denizde napar bilmem...
ayşecim bende eşime bişey alırken çok sıkılıyororum birtürlü karar weremiyorum..
eksik bulamıorum giyimde almak istemiorum mağazamız var.o yüzden deliriyorum..
ama geçen doğum gününde cüzdan almıştım..
eğer kol düğmesi falan kullanıyosa alabilirsinn çok güzel çeşitler war..
en azından olsada kullanıyo yine çeşit olur..

bizde yağmurla pek haşır neşiriz.bütün gün annee anneeeee peşimde..
tuvalete bile beraber giriyoruz bazenkaydirigubbakcemile3
sıcaktan isilik oldu boynunun altı falan..
hergün yıkıorum bende..

slm kızlar melisde bügünçok hasta y ay idüzelmedik tam iyileştiderken bi baktım ateşi 38,5 olmuş hiç bukdar olmamıştı yanıyodu vitil verdim düşmediilaçverdim 7den eri uyuyo balım uyurken ölçtüm 37,5 tu inşallah yüsselmez çıplak yatıyo

ayşecim tahlilleri yapıldı dün kanında mikrop varmış işte 0.5 olması gereken değer 19 a çıkmış
alyuvarlar savaş halindeymiş şu anda onun içinde ateşler içinde senin kuzu nasıl havale geçirdi tatlım nasıl anladın ben en çok anlayamamktan korkuyorum işte dayanabildiğim kadar uyumuyorum gece uyusamda yarım saatte bir kalkıp kontro ediyorum ateşini soğuk sulara sokuyorum çok üzülüyorum ya gecenin köründe nasıl titriyo ama alev alev yanıyo 2 gündür 38.5 altına düşmedi ne haldeyim bi bilseniz allah kimseye yaşatmasın çok zor ya napçamı şaşırmış bi haldeyim bende paranox ve dolveni dönüşümlü veriyorum 3 saate düşürdük aralardada soğuk suya sokuyorum ateş çıktıkça yarın gecede düşmemiş olursa götürcem tekrar 72 saat sürebilir dedi doktor bakalım hayırlısı olsun
melisimede geçmiş olsun cnm salgın var çok fena

günaydın annişler

ayşecim tahlilleri yapıldı dün kanında mikrop varmış işte 0.5 olması gereken değer 19 a çıkmış
alyuvarlar savaş halindeymiş şu anda onun içinde ateşler içinde senin kuzu nasıl havale geçirdi tatlım nasıl anladın ben en çok anlayamamktan korkuyorum işte dayanabildiğim kadar uyumuyorum gece uyusamda yarım saatte bir kalkıp kontro ediyorum ateşini soğuk sulara sokuyorum çok üzülüyorum ya gecenin köründe nasıl titriyo ama alev alev yanıyo 2 gündür 38.5 altına düşmedi ne haldeyim bi bilseniz allah kimseye yaşatmasın çok zor ya napçamı şaşırmış bi haldeyim bende paranox ve dolveni dönüşümlü veriyorum 3 saate düşürdük aralardada soğuk suya sokuyorum ateş çıktıkça yarın gecede düşmemiş olursa götürcem tekrar 72 saat sürebilir dedi doktor bakalım hayırlısı olsun
melisimede geçmiş olsun cnm salgın var çok fena

neslihanım canım çok çok geçmiş olsun
canım üzülme demek isterim ama canından bir parça ateşler içinde yatarken üzülmemek elde değil
inş kısa sürede geçer canım

çok geçmş olsun neslihancım hülyacım

ayşecim eşinin doğumgünü kutlu olsun.

ben ankaradan döndüm sınav pek beklediğim gibi geçmedi.Hayırlısı olsun bakalım.Herkese kolay gelsin görüşmek üzere

gny dın kızlar sagol neslicim valla 38deateşi bi bakıyom yanıyo 38,5 olmuş hemen ilaç dünden beri çıplak yatıyoooooo

hülyacım sen uzun süredir melisin öksürüğünden ateşinden bahsediyorsun.Doktoru kimse değiştir birde başka doktora git uzun süren grip soğuk algınlığı büyük insanlara bile zarar veriyor.

slmmm herkese hasta olan bebişlerimize çokkk geçmişş olsunnn bu salgın bütün bebişleri mahvetti ya valla kışın hasta olmayan yavrucuklar yazın neler çekiyo böyle aklım almıyoo bizde 10 günde bi grip gini burun akıntısı öksürükk nedir anlamıyorum dün kan verdik bakalım bugün sonucunu alıcam nasıl çıkacakkk

birde bişey sormak istiyorum kullananlar bilgi verirse sevinirim

hangi marka güneş kremi ve kaç faktör kullanıyorsunuz bebişler içinnn yazarmısınızzzz

sütü mü daha iyi kremi mi kullananlardan cvp bekliyorummm

işlerden ve bunaltıcı havalardan okuyup okuyup yazamadan kaçıyorummm öptüm hepinizi ve meleklerinizi::))))) opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

selam kızlar nasılsınız
1 yas asımız vardı bugun unuttum:KK1:
kızım uyansın gıdıcem de bu ası ates yapıyormu???:hulya:

güneş kremi konusunda bende bilgi sahibi değilim.tatile gittiğim yokta balkonda havuza giriyor bebiş onu kremlemem lazım yanar sonra çocuk

selam herkese bizim başımızda kara bulutlar dolaşıyo ya hayırlısı bakalım araba bozuldu demiştim ya kızlar 4 milyar masrafı varmış kara kara düşünüyoz şimdi ne yapıcaz diye.bi de kızımın ayağı sıkıştı kapya baş parmağı kalktı geçen gece acile gittik röntgen falan çekildi allahtan bişey yok ama pansuman yaptılar ağrıyo heralde devamlı ağlıyo sitedeki herkes bu çocuk niye ağlıyo bi derdimi var diyolar konu komşuya rezil oluyoruz iyice mız mız oldu.bugün suçiçeği aşısı yaptırdık sağlık ocağında eczaneden 66 liraya aldım.bizden böyle şimdilik.

mrb kızlar
bugün poyraz yine uyumadı yarım saat uyudu sadece
bide saçları terlemiş kaşıyarak uyandı bende sinirlendim
acaba saçlarındanmı uyumuyo diye banyoya soktum kestim saçları
jiletle kazıdım böle ii oldu:KK1:
hay allah iyiliğini versin ama iyi olmuş bazen ben bile düşünüyorum ama bizimki erkek gibi zaten bi de saçlarını kazımıyım.

kızlar uzun süredir giremedim
önce yazık sonra giresun yolculuğu derken epey bi zaman oldu dün sonunda kavuştuk evimiz
yolsa batuhan çok ateşlendi dünden beri düşüremiyoruz ateşini ateş 41lere çıkınca 2 kez acillik olduk inşallah kısa zamanda düşer ateşi çok fenayım

neslihancım çoook geçmiş olsun.inş. iyileşir biran önce

Herkese merhaba! Ben bu aralar çok rahatım. Kardeşim 1 aydan fazladır yanımda. Teyze anne yarısı derler ya, gerçekten öyle. Yüküm yarı yarıya azalmış gibi hissediyorum. Gidince napıcam bilmem.
Yumurtayı hep tavada yapıyorum biraz sütle ya da tereyağıyla. Gün aşırı veriyorum ama arada krep yapıyorum o zaman da bir miktar yemiş oluyor.
Ben de gece süt verme konusunda kararsız kalıyorum. Büyüdü, artık kaldırmayayım gece diyorum ama gün içerisinde 500 ml ye tamamlayamıyorum.
canım boşver çocuğu uykusundan etme 500 e tamamlamak da çok gerekli değil bence.

slm kızlar melisde bügünçok hasta y ay idüzelmedik tam iyileştiderken bi baktım ateşi 38,5 olmuş hiç bukdar olmamıştı yanıyodu vitil verdim düşmediilaçverdim 7den eri uyuyo balım uyurken ölçtüm 37,5 tu inşallah yüsselmez çıplak yatıyo

çok geçmiş olsun hülyacım

slmmm herkese hasta olan bebişlerimize çokkk geçmişş olsunnn bu salgın bütün bebişleri mahvetti ya valla kışın hasta olmayan yavrucuklar yazın neler çekiyo böyle aklım almıyoo bizde 10 günde bi grip gini burun akıntısı öksürükk nedir anlamıyorum dün kan verdik bakalım bugün sonucunu alıcam nasıl çıkacakkk

birde bişey sormak istiyorum kullananlar bilgi verirse sevinirim

hangi marka güneş kremi ve kaç faktör kullanıyorsunuz bebişler içinnn yazarmısınızzzz

sütü mü daha iyi kremi mi kullananlardan cvp bekliyorummm

işlerden ve bunaltıcı havalardan okuyup okuyup yazamadan kaçıyorummm öptüm hepinizi ve meleklerinizi::))))) opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

doktor bize 50 faktör olsun dedi ama krem ya da süt bişey demedi ben de alıcam kararsızım niveanın var sebamedin var iyimi ki.

selam kızlar nasılsınız
1 yas asımız vardı bugun unuttum:KK1:
kızım uyansın gıdıcem de bu ası ates yapıyormu???:hulya:

yok canım bizde yapmadı ateş

güneş kremi konusunda bende bilgi sahibi değilim.tatile gittiğim yokta balkonda havuza giriyor bebiş onu kremlemem lazım yanar sonra çocuk

ben de havuz alıyım diyorum ama bizimki çıkmaz sudan idrar yolları iltihap oluyo zaten bi de üşütürsek diye korkup vazgeçiyorum almaktan

diğer alıntı yapamadıklarım da hepinizi öpüyorum inşallah bebişlerin keyfi yerindedir

herkese selamalr.. hasta olan tümbebişleirmzie acil şifalar diliyorum.. bu yaz mahvetti hepimzi:KK43:kışın 2 kez haiffi girp olmuştuk şimdi habrie mideden sorun yaşıyoruz.. iştah yok arada kusma oluyor:KK43:(bir anc önce kış gelisn isitoyurm:KK43:((((

selam kızlar..ölüorum uykusuzluktan yağmur gece hiç uyumadı desem yeridir.
çok uyandı.dişler zorluyo sanırım..
neslihancım batuhana çok geçmiş olsun.allah kuvvet versin cnm sanada..
mjoyy aşı bide ateş yapmadı..umarım sizdede yapmaz...
kızlar yatarken ne veriyorsunuz bebeklere??*
ben hala gece tahılı yapıyorum süt içsin istiyrum ama içmiyo.siz nasıl weriyorsunuz sütü???**

leocum selam.. ebnde hala tahıllı veriyorum ama zar zor:KK43:çorbada yemyiorki sadece süt içriiyim. sü içmiş olsun idye yapıyorum birde tok olsun diye..

X