2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben burdayım filizcim poyraz hiç rahat vermiyo bana 1dk bile oturamıyorum o ayaktayken ancak uyuyunca oda öğlen 1saat uyuyo başka yok akşam saat 10da uyuyo ama kaç kere kalıyo sabaha kadar çok huysuz oldu bu aralar

evet aynen benim kzıd abu ara çok yaramz ve huysuz uyku düzneide bozldu:KK43:gündüz eskdien en az 3 saat uyuyna çocuk şimdi en fazla 1-1.5 saat uyuyor:KK43:gecede çok kalkyor:KK43:dişlerdenmi anamıyorumki:KK43:(

günaydın annişler
valla semracım aynen inan da öyle neyse ki yanımda babam ve yeğenim var işten gelince onlar bakmaya devam ediyo bende yemeği temizliği falan yapıyoz yalnız olsam gerçekten çok zorluk çekerim bu çocuklar büyüdükçe huysuzlaşıyo yaramazlaşıyo
şimdide babası ve dedesi ilçeye gezmeye götürdülerde bende temizliği yapıyom bi topiğe bakayım dedim ama gene kimsecikler yok

Selam kızlar
tatile giden vardır aranızda
biz haftaya yılık izine ayrılıyoruz ama hala nereye gideceğimizi bilmiyoruz. bursayı düşünüyorduk ama olmadı. giden varsa nereye giittiniz fikir olur, kumu ince olan bir yer istiyoruz ama bakalım.

bende temizlik yaptım temizlk yapınca öyle bir rahatlıyorum ki anlatamam.
mertin uykuları çok güzel ama işdahsızlığı öldürüyor beni.

selamlar..evet ya kimsecikelr yok herkese tatile mi gititki??neyse..ayşecem maşh uykusuna o zaman:))iştahsızlık hep sorun zaten.. benim kı eskdien herşeyden yerdi. biz ne yersek tataırrıdım severek yerdi artık pütürlü de yemez odlu.. çıkarığı eline alıp bakıyor bu ne der gibi:KK43:(en çokda ona üzülüyorum ben:KK43:(herşeyi yiyen sevenm çocuk şimdi pütürlüde yemiyor resmnen:KK43:(
bende haftaya çıkıcam inş izine.. biz bu yıl kısmetse köyümüze gitcez.. annmlerin evi var orda takıcalz .. bu sene öyle.. başka yerde rahat edemem çok yaramaz.. seneye Allah kerim artık..

ayşecim akdeniz değil de ege daha uygun sanırım bebekle tatil için, çeşmenin havası uygun mesela, biz o civarda biyer düşünüyoruz, ama tarih belli değil, çeşmede kum olan yerde var çakıl olan yerde,değişiyor.
uykumuz bizimde azaldı...sabah 6da kalkar 10da 2 saat 4de 2 saat uyurdu bi ara..şimdi yine 6da kalkıyor ama toplamda 1.5 saati geçmiyor uykumuz..gece 10da yatıyor, sürekli hareket halinde benim bile uykum geliyo, bi de bazı çocuk arabada uyur eve getirip yatağına koyarsın bizimki bugun ilk kez arabada uyudu, kucağımıza aldık eve getirirken uyandı, salla salla daha uyumadı..
iştah konusuna hiç girmemeyim..çok dertliyim...

selamlar..evet ya kimsecikelr yok herkese tatile mi gititki??neyse..ayşecem maşh uykusuna o zaman:))iştahsızlık hep sorun zaten.. benim kı eskdien herşeyden yerdi. biz ne yersek tataırrıdım severek yerdi artık pütürlü de yemez odlu.. çıkarığı eline alıp bakıyor bu ne der gibi:KK43:(en çokda ona üzülüyorum ben:KK43:(herşeyi yiyen sevenm çocuk şimdi pütürlüde yemiyor resmnen:KK43:(
bende haftaya çıkıcam inş izine.. biz bu yıl kısmetse köyümüze gitcez.. annmlerin evi var orda takıcalz .. bu sene öyle.. başka yerde rahat edemem çok yaramaz.. seneye Allah kerim artık..

benimkide biz ne yersek isterdi ama 1 yaş sendromu yaşıyorlar herhalde. ben artık ilk aylara döndüm blendırdan çekip vericem öyle bari bişeyler yesin pütürlü yemek istemiyor artık.
bende birilerinin evinde rahat edemiyorum kayınvalidemde bile rahat değilim oğlum yaramazlık yapınca gönlü olmuyor gibi geliyor. antalyaya gittik arkadaşa onun evindede öyle oldum ama otelde ne yaparsa yapsın :) tabi boş otel bulabilirsek heryer dolmuştur şimdi bu yıl ramazan erken geliyor herkes temmuzda kullanmıştır iznini, eğer yer bulamassak çok üzülürüm.

fatoşcum ege denizi soğuk olur diye düşünüyorum akdeniz daha sıcak mert için ama bilemiyorum tabi. sizinde tarih belli değilmiş yer bulacağından ümitlimisin. apart tarzı bir yermi düşünüyorsun. ben tam pansiyon istiyorum ama eşim yazlık kiralamak istiyor kafam çok karışık netten bakıyorum ama sonuç yok.

ayşecim inş bulurusnuz ya.. bende başka yerde olsa rahat edemem ama annmelrde en rahat edeceim yer.. geçen yılda 2 aylıktı gititk kaldıkdı 10 gün iyi gelmişti.. biizm köyümüz karadenzi gibidir yemeyeşil havası dingin mis gibi .. seneyede kısmet artık ne diyim.. hayılrııs olsun.. aynen ebdne yöle yapıyorum blendırlkıyorum ilk başa dönmedim bile eskiden çatalal ezip verdiğim halde yutardı çiğnerdi çocukta çiğneme olayı bitit çok üzülüyorum ben ya:KK43:(

ayşecim inş bulurusnuz ya.. bende başka yerde olsa rahat edemem ama annmelrde en rahat edeceim yer.. geçen yılda 2 aylıktı gititk kaldıkdı 10 gün iyi gelmişti.. biizm köyümüz karadenzi gibidir yemeyeşil havası dingin mis gibi .. seneyede kısmet artık ne diyim.. hayılrııs olsun.. aynen ebdne yöle yapıyorum blendırlkıyorum ilk başa dönmedim bile eskiden çatalal ezip verdiğim halde yutardı çiğnerdi çocukta çiğneme olayı bitit çok üzülüyorum ben ya:KK43:(

annenlerdeyseniz rahat edersin, hem karadenize gidiyormuşsun ne güzel. bizde süşündük karadeniz ama hem yolları çok kötü hemde konyaya çok uzak mertle imkansız, inşallah büyüyünce gideriz.
bizimki ekemği alıp çiğniyor yine ama yutmuyor çiğneyi çıkarıyor. çorbalarınıda direk yutuyor :)
dün yarım kase çorba ve 2 dilim karpuzla durdu.
pekmezli un helvası yaptım yemedi. hoş benimki tatlı sevmez.

benimki akşam 9 da yattı sabah 10 da kalktı tabi gece 3 kez falan emmeye kalktı hemen uyudu.
bizde çok uyuyoruz en erken 10 da kalkıyoruz bazı zaman 12:30 da kalktığımızd oluyor.

birde demir ilacı kullanıyormusunuz, bana ebe tekrar verdi kullan dedi, zaten 2 aydır pekmezde yemediği için dün verdim sizde durumlar ne kullanıyormusunuz.

merhaba kızlar sabahtan beri deli etti ece.uykusu var bir türlü uyumuyo mız mız kucaktan inmiyo nihayet uyudu cadı.
ayşecim biz de erken rezervasyon yaptırdık kemere ama kum mu bilmiyorum inşallah çakıl değildir.geçen önceki sene beleke gitmiştik oranın sahili çok güzel kum.mutlaka boş yer vardır heryerde.hava da bu sene hep yağmurlu inş. biz ordayken yağmaz da tatil zehir olmaz.ben de çok merak ediyorum ece tatili burnumuzdan mı getircek yoksa bizi şaşırtıp uslu mu duracak?
bu arada demir ilacı hiç veremedim ben bi ara pekmez yiyodu ama 1 ay olmuştur yemeyeli zaten iştah da yok .
emel nerlede ya hiç uğramıyo

3277.jpg
[/url][/IMG]
bu top benden neden kaçıyo ya
3281.jpg
[/url][/IMG]
annecim neden bana bakıyon öyle saçlarım güzel olmamış mı
3288.jpg
[/url][/IMG]
dedemin telefonu nu kaçırdım durun denizi arayayım
3293.jpg
[/url][/IMG]
deniz de telefonu açmıyo
3296.jpg
[/url][/IMG]
ayyy uykum da geldi ama uyusam mı acaba
bu bıdığı tanıdınız mı teyzeleri

Son düzenleme:
slm kızlar
ay ben melisden fırsat bulamıyom çok yarramaz melisde öyle hiç birşey yemek istemiyo blendrdan geçiriyom ben de yoksa kusuyo ne oldu bu çocuklara ttaile gidenler inşllah güzel geçer
filizcim inan çok tatlı maşşlah yavruma

annenlerdeyseniz rahat edersin, hem karadenize gidiyormuşsun ne güzel. bizde süşündük karadeniz ama hem yolları çok kötü hemde konyaya çok uzak mertle imkansız, inşallah büyüyünce gideriz.
bizimki ekemği alıp çiğniyor yine ama yutmuyor çiğneyi çıkarıyor. çorbalarınıda direk yutuyor :)
dün yarım kase çorba ve 2 dilim karpuzla durdu.
pekmezli un helvası yaptım yemedi. hoş benimki tatlı sevmez.

evet canım annemelre gideez inş bakalım.. biraz olsun orda rahat ederm ya.. inş tabi:))benimkdie aynen eskdien çiğnediğini direk yutardı şimdi tüküryor:KK43:ekmek olsun çubuk kraker olsun.. çorbamış yoğurtmuş meyveymiş onalrı direkt lüpletiyor:KK43:blendır kuşu oldu galiba bu:KK43:((benimkdie tatlı sevmiyordu şimdi terse döndü 1 haftadır çorbalarını işkence yedirmek:KK43:(

birde demir ilacı kullanıyormusunuz, bana ebe tekrar verdi kullan dedi, zaten 2 aydır pekmezde yemediği için dün verdim sizde durumlar ne kullanıyormusunuz.

ben kullnaıyorum canım ama canım sıkıldı ya dişleri kararıyor. gçermiki.. burdamı ne okumuştum demir ilacı diş karartıyor diye:KK43:(canım sıkıldı öyle görücne silmeye çalıştım ama çıkmadı:KK43:(

günaydın kızlar poyraz beni sabahın 7sinde dikti ayağa 9da geri uyudu delirtcek beni yaa gecede 1de kalktı 3te uyudu off noluyo yaa yemiyo uyumuyo nasıl büyüyecek böyle iyice düzenimiz şaştı yorgunluktan ölüyorum benden başka bakanda yok olsada poyraz benden ayrılmıyo eşimde bile durmuyo off offfalsanaalsanasmile

fatoşcum ege denizi soğuk olur diye düşünüyorum akdeniz daha sıcak mert için ama bilemiyorum tabi. sizinde tarih belli değilmiş yer bulacağından ümitlimisin. apart tarzı bir yermi düşünüyorsun. ben tam pansiyon istiyorum ama eşim yazlık kiralamak istiyor kafam çok karışık netten bakıyorum ama sonuç yok.
hava akdenizde çok sıcak canım.ege daha serin..denize sokmayacağım zaten.küçük bebek havuzlarını deniz suyuyla doldurup ısınınca içinde oynatmayı dusunuyorum,eşimin izni belli değil o nedenle rezervasyon yaptırmadık.yer bulamazsak annemlerin yada kayınvalidelerin yazlığına gideriz.ama en güzeli otelde tatil tabi
kullanmıyoruz...dr kullanma dedi 6. ayda...ama kanına baktırıcam..gerekiyorsa başlarız artık
merhaba kızlar sabahtan beri deli etti ece.uykusu var bir türlü uyumuyo mız mız kucaktan inmiyo nihayet uyudu cadı.
ayşecim biz de erken rezervasyon yaptırdık kemere ama kum mu bilmiyorum inşallah çakıl değildir.geçen önceki sene beleke gitmiştik oranın sahili çok güzel kum.mutlaka boş yer vardır heryerde.hava da bu sene hep yağmurlu inş. biz ordayken yağmaz da tatil zehir olmaz.ben de çok merak ediyorum ece tatili burnumuzdan mı getircek yoksa bizi şaşırtıp uslu mu duracak?
bu arada demir ilacı hiç veremedim ben bi ara pekmez yiyodu ama 1 ay olmuştur yemeyeli zaten iştah da yok .
emel nerlede ya hiç uğramıyo

iyi tatiller diyelim şimdiden canım size..uamarım üzmezler bizi

X