2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar babası 3 gün ayrıydı kızında büyümüş ,değişik şeyler yapıyor dedi.gerçekten günden güne değişiyolar.
filizcim maşallah inana.armağancım o dişteki lekeler kalıyomuş galiba öyle duymuştum.
fatoşcum teşekkür ederiz bakalım bir sürü aksilik yakamızı bırakmıyo bu ara tatile de gidebilecek miyiz?
semracım aynen uykumuz bizim de sorunlu uyuyo ama sürekli çığlık atmaktan dönmekten beni uyutmuyo bi de uykusu olsa bile uyumak bilmiyo

filicim maşh inana çok tatlı. hülyacımm hep böyle demek bu ara çocuklariştahsız(
sağol armağanım

sağol teyzesi
evet günden güne bile değişiyo maşallah bebeklerimiz
eşimde 1 ay görmemişti okula gittiğinde sen benim oğlamu 1 ayda büyütmüşsün demişti maşallah kuzularımıza

mrb kızlar
bugün poyraz yine uyumadı yarım saat uyudu sadece
bide saçları terlemiş kaşıyarak uyandı bende sinirlendim
acaba saçlarındanmı uyumuyo diye banyoya soktum kestim saçları
jiletle kazıdım böle ii oldu

kızlar uzun süredir giremedim
önce yazık sonra giresun yolculuğu derken epey bi zaman oldu dün sonunda kavuştuk evimiz
yolsa batuhan çok ateşlendi dünden beri düşüremiyoruz ateşini ateş 41lere çıkınca 2 kez acillik olduk inşallah kısa zamanda düşer ateşi çok fenayım

günaydın.biz de cumadan yazlığa gıttık gece döndük.neslihancım iyi haberlerini beklıyorum batuşun inşallah.
biz de derini gene denıze sokmaya çalıştık soktuk da aslında ama butun plaj ınledı.nıye korkuyoı bu kadar anlmadım.ısrar etme dedım eşime.o da illa gırsın dıyo.bı de dun sabah hadı deıdm tam yumurtdan omlet yapayım kaşarlı.yedı maşallah ama sonraöğlen bı baktım boynunun altı kol altları falan isilik gibi olmuş.dokundu herhalde yumurta.gene sarısını vermeye devam edıcem.of derın bı dk bırakmıyo benı sureklı paçamda bacaklarımın arasında.sizinkiler de böyle mi allah aşlkına yoksa benımkı bana sardı mı:))

günaydın canım
oh negüzel yazlık filan ii geçmiştir umarım korkmuştur annesi
aymı melisde öyle paçalarımda
yarasın kuzuya bizimkide hep isilikcanım sıcaktan oluyo

canım çok çok geçmiş olsun hayırdır neyi var acaba

bugün eşimin doğum günü, frambuazlı pasta yaptırıyorum, hediye alamadım mertle çarşıya çıkamıyorum. eşimle çıkınca beğen dicem ama ne olduğuna karar veremedim. erkeklere hediye almak çok zor. deri cüzdan alayım diyorum ama var zaten hiçbir ihtiyacı yok.
fikir verin kızlar, siz olsanız ne alırdınız. ablam saat al değişik değişik taksın diyor kararsız kaldım.
100-150 tl lik bişey olmalı bugün doğum günü hala hediye düşünüyorum.

cok gecmiş olsun canım..inşallah önemli değildir

yumurta beyazındaki protein öyle çok besleyici değilmiş..yemese de olur demişti dr..o nedenle hiç vermedim gülincim

yeni yaşı kutlu olsun eşinin..hediye konusunda yardımcı olamayacağım..genelde ihtiyacı neyse onu alırım ben...dün evlilik yıldönümümüzdü mesela pijama aldım

canım ya hiç düşünme boşver pasta yeter

Herkese merhaba! Ben bu aralar çok rahatım. Kardeşim 1 aydan fazladır yanımda. Teyze anne yarısı derler ya, gerçekten öyle. Yüküm yarı yarıya azalmış gibi hissediyorum. Gidince napıcam bilmem.
Yumurtayı hep tavada yapıyorum biraz sütle ya da tereyağıyla. Gün aşırı veriyorum ama arada krep yapıyorum o zaman da bir miktar yemiş oluyor.
Ben de gece süt verme konusunda kararsız kalıyorum. Büyüdü, artık kaldırmayayım gece diyorum ama gün içerisinde 500 ml ye tamamlayamıyorum.

Çok geçmiş olsun, Umarım hemen atlatır.

Yeni yaşı kutlu olsun eşinin. Güneş gözlüğü, parfüm,dijital çerçeve olabilir.

aslında bende öyle düşünüyorum ama komik olur gibi geliyor,pijama ya ihtiyacı var :)

canım ya hiç düşünme boşver pasta yeter

niye düşünmüyüm canım ya :)olumunekankayizsmile o bana hep alır, ağustosta benim yaş günüm sorarsa şarjlı süpürge istiycem mesela :) bozulduda...

Çok geçmiş olsun, Umarım hemen atlatır.

Yeni yaşı kutlu olsun eşinin. Güneş gözlüğü, parfüm,dijital çerçeve olabilir.

dijital çerçeve nasıl oluyor ki
fisfisfis
güneş gözlüğü var, parfümde dolu evde
çerçeve mantıklı ama bizim evde kağıda basılmış foto yok :)
biz hep pc ye yüklerz sonra ya pc çöker yada yanlışlıkla silinirhiçde akıllanmayız....

geçmiş olsun canım, aman ihmal etme, sirkeyle düşürmeye çalışma ateş içe vururmuş.
benim oğlum 39.2 den ateşli havale geçirdi ateşi 37 ye çıksa korkuyorum artık. pedifen ve calpol ü dönüşümlü vermemi söyledi doktor.
38,5 olursada fitil ver dedi. 41 e çıkmış rabbim korusun, ateşin sebebi neymiş ki, antibiyortik kullanıyormusun, ateşin sebebi saptanmadı mı hala.

Dijital çerçeve de zaten flash bellekle ya da sd card la çalışıyor, fotoğraflar ve videoları gösteriyor sürekli. Bilgisayr ekranı gibi yani ama fotoğraf makinesinin çektiği formatla çerçevenin formatının uyumlu olması önemli.

Son düzenleme:

hımmmmm:teytey:

yapam canım uya hakktendmi geçmezimiymiş(

çok geçmiş oslunc anım ya.. çok yüksek ateşi Allah korusun ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…