2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

slm kzlar neslihancım bnde bişey vermiorum dr kilosu ii dedi 10kilo 1ayda 300gr almış çok şükür ii
kızlar poyraz çok öksürüyo ne ii gelir acaba pekmez sulandırdım ama hiç sevmedi içiremedim başka ne versem ii gelir şurubuda var 2gündür veriyorum ama etki etmedi bide poyraz bronşit atlattı yine gelir diye çok korkuyorumeyvahedigeldismile

arkadaşlar benim kafamı karıştırıyorsunuz neden arı sütleri polenler balık yağları doktor tavsiyesiyle mi yapıyorsunuz yoksa kendi kafanıza göre mi?

bebeklerimiz arasında gelişimi çok kötü olan yok maşallah kilo alsınlar diye mi veriyorsunuz arı sütü felan

yok canım kilo alsınlar diye değil ne bileyim benim oğlum yumurta yemez mesela yumurtadan alması vitaminleri vucut üretmiyo haliyle dışardan alması gerekiyo yumurta yemediği için ne yapacaz bizde bu şekilde verecez böyle yani

slm kzlar neslihancım bnde bişey vermiorum dr kilosu ii dedi 10kilo 1ayda 300gr almış çok şükür ii
kızlar poyraz çok öksürüyo ne ii gelir acaba pekmez sulandırdım ama hiç sevmedi içiremedim başka ne versem ii gelir şurubuda var 2gündür veriyorum ama etki etmedi bide poyraz bronşit atlattı yine gelir diye çok korkuyorumeyvahedigeldismile

tatlım daha öncede yazmıştım ben ben evin içinde bi piknik tüpün üzerinde nane,limon,kekik ve vikis kaynattım maşallah inan 2 günde atlattı boğazlarını yumuşatıyo
çok çok geçmiş olsun canım

selamalr.. nesilihncım canım benim kzı iştahsız vitaminini alsın diye vericem canım ben.. yemek seçemey başladı çok ondan vercem canım.. bu ara büyüme dönemelir.. herşeyden vitamin alamalrı gerek onun için canım.. 3 ayşıdna sonra çok sorun değil ama şimdi hem bedenen hem zeka yönünden çok öenmli beisnler..

ne bilim belki ağır gelir felan diye söyledim hani arı sütü felan.Bakalım sizler olumlu sonuçlar alırsanız bende deneyeyim

Filiz ben bugün tüm haşlanmış yumurtayı peynir biraz tuz ve kimyonla karıştırdım.Biraz su ve blenderdan geçirdim.Yedi çok şükür.sende dene istersen.zaten bir günleri birgünlerini tutm

buarada baya pahalıymış sizler ne kadara alıyorsunuz arı sütü polen karışımını

ne bilim belki ağır gelir felan diye söyledim hani arı sütü felan.bakalım sizler olumlu sonuçlar alırsanız bende deneyeyim

filiz ben bugün tüm haşlanmış yumurtayı peynir biraz tuz ve kimyonla karıştırdım.biraz su ve blenderdan geçirdim.yedi çok şükür.sende dene istersen.zaten bir günleri birgünlerini tutm

sağol canım deneyeyim valla
bu arada sen çalışmıyonmu nasıl denedin

ders çalışmak için izin aldım.Kucağımdan inmiyor çalışamıyorum.Normalde anne felan demez.anne diye ağlıyor ben evdeuim diye.Haftasonu sınavım var.Mali müşavirlik
yaşlanmışım valla yaş 30 a dayandı artık ders çalışılmıyor valla.Hayırlısıyla su sınavlar bit bitseydi de rahatlasaydım.

ders çalışmak için izin aldım.Kucağımdan inmiyor çalışamıyorum.Normalde anne felan demez.anne diye ağlıyor ben evdeuim diye.Haftasonu sınavım var.Mali müşavirlik
yaşlanmışım valla yaş 30 a dayandı artık ders çalışılmıyor valla.Hayırlısıyla su sınavlar bit bitseydi de rahatlasaydım.

hayırlısı olsun canım
inş kazanırsın
ayyy öyle oluyo hep babam sen gelene kadar bizle oynuyo hep benle diyo sen gidince ne oluyo bilmiyom diyo bize şımarıyolar annesi biliyolar bizim kıramayacğımızı

ayşecim anladım canım.. bende ayrın alcam inş.. sorarım alacağım yere bedne.. yöe bişey varmı.. nedne acaba??
merte maşh canım.. sorma dediğin gibi cesaretledirmek gerek bizimkide öyle cesaretlendirdikde yürdü.. oda az az kısa mesafe yürüyordu düşüncede kokruyrdu.. bizimkide artık tam nalamıyla 10 gündür yürüyor.. çok şükür.. normal yürüyor artık.. peşinde dolanıyoruz..çok zor bundan sonrası.. balkon hastası bir anda kayboluyor balkonda buluyoz:))yanda arkadaşı var.. onalrın sesini duysun bir anda orda:))ayşecim o dediğin balık yaının markası ne bende alıyım.. bana dr u zincofish verdi.. hem vitamin hem balık yağı.. ben onu içiriyom şimdilik.. demek seninkdie bişi yemiyor:KK43:8benimkdie ya:KK43:(sevdiği şeyler çorbaz tazrı tuzlu tarzıydı ama artık onalrıda yemiyor:KK43:(ne yacpam bilmiyom:-)(
ayşecim hangi balık yağıymış o acaba??

ayşecim anladım canım.. bende ayrın alcam inş.. sorarım alacağım yere bedne.. yöe bişey varmı.. nedne acaba??

bu kısmı anlayamadım canım.

balık yağının markası carslson. limon aramalısı koku yapmıyormuş. ekstradan a ve d vitamini yokmuş ve cıvada olmadığını okudum. çok işdah açtığını söylüyor kullananlar. etrafımda o kadar çok insan kullanıyorki, hem benimki ceviz ve balıkda yemiyor. kulanan çocuklar acaip zeki yıllarca kullanan var.

ben merte hiçbir ila vermiyorum sadece arısütü polen bal karımını günaşırı veriyorum o kadar. kan ilacı ve devitde vermiyorum. minadeksi düşündüm ama balık yağı vermeye karar verdim. eşim gelsin aldırıcam ama çok koktuğu için çocuklar içmiyorlarmış. birde yazın ağır gelir diyorlar ben haftada 3 kez falan veririm herhalde.

kızlar selam, vitamin balıkyağı vs konuşulmuş, ben 2 farklı dra götürüyorum oğluşu,2si de karşı..üstelik oğlumun iştahsız olduğunu ve kilosunun az olduğunu da çok iyi biliyorlar o nedenle ben vermiyorum ama herkes veriyor...naapsam acaba...

buarada baya pahalıymış sizler ne kadara alıyorsunuz arı sütü polen karışımını

fiyatını bilmiyorum canım eşim almış ama sormadım gelince sorarım.

kafam karıştı demişsin ama içerisinde bal var bu bir artı en azından, birde biz hastanedeki acil doktoruna vericez demiştik 1 yaşından önce vermeyin dedi, öyle olsa kullanmayın öyle şeyler falan derdi. Savunduğum için değil ama fikrimi söyledim. kafanda soru işaretleri varsa ve çocuğa içirken şüphe ile içiriyorsan onun hiçbir şafası olmaz.
Mesela suyu içerken çamur gibi tadı var dersek o suyun hiçbir faydasını göremezmişiz, inanmak ve şifa niyetine deyip içirmemiz lazım.

bana öyle geliyorki doktorlar verin dese ve çocuğa bişey olsa hastanın doktoru suçlu göstereceği kesin ve bu yüzden doktorlar risk almak istemiyorlar.
Derya baykalın programına konuk olan çocuk doktorlarıda verin diyor. doktorum programındaki doktor da balık yağı balık yeseniz bile yağını elde edemssizni diyor mutlaka dışardan takviye olması lazımmışki bizim çocuklar değil haftda 2 kez balık yemeyi ayda 2 bile zor yiyorlar.
bunlar tamamen benim düşüncem kızlar hiçkimseye bu düşüncemi empoze etmek gibi bir niyetim yok.
Benimkinin kilosuda yüksek değil 9 küsürlerde ben kilo alması için değil omega için vermek istiyorum sadece zeka gelişimi için.

kızlar oğlum sabahları sadece yumurta yiyor hergün yemesinide istemiyorum ama çocuk aç gezecek ve mızmızlancak başka bişeyde yediremiyorum. hergün versem bir zararı olurmu acaba.

iyi akşamlar kızlar...
annemler bugün gitti yine kaldık kızıımla başbaşa..
ewde hareket olunca bi başka oluyor..
geerçi gidicem bende yakında izmire..
yağmur bile ewde annemle babamı arıyor...
zor geliyo tabi ama yapacak bişey yok malesef..

ayşecim ben bi ara veriyordum hergün doktorumuza sordum eğer vücudunda bişey yapmıyorsa yani dokunmuyorsa verebilirsin demişti..1 gün tam ver bir gün yarım...
yağmurda çok seviyor.ama beyazını pek yemiyor..

bende süt olayını sorayım bari.gece ne veriyorsunuz bebeklere..
ben hala bebelacın gece tahıllarından yapıyorum.süt denedim ama içmedi zaten biberona alışkın deil..
hemen anladı içmedi.bende yanıma alıyorum gece uyanınca vereyim diyorum...

kızlar ben pek yazamıyorum ama inanın burayı takip ediyorum fikir olur belki diye söylim
ben artık geceleri pınarın ballı sütünü 150 ml verip öyle yatırıyorum marketlerde değişik değişik bebek sütleri var süt reyonundan ben hepsini denedim kızım pınarın ballı sütüne bayılıyo sabah kahvaltısınada katıcam artık hani naçizane fikrim bide ben hergün 1 ceviz yediriyorum kızlar kızım anlamıyorki ceviz yediğini havanda un gibi oluncaya kadar eziyorum hergün 1 kabuklu ceizi kendim kırıp bişeyine mesela muhallebi çorba yada yoğurduna katıyorum sanırım 8. aydan beri hergün veriyorum rondodan geçirmekde olabilir
ama böyle iyce eziliyor ve demir aksama teas etmiyor hani bilginize hepinize sevgiler...

günaydın kızlar

kızlar ben pek yazamıyorum ama inanın burayı takip ediyorum fikir olur belki diye söylim
ben artık geceleri pınarın ballı sütünü 150 ml verip öyle yatırıyorum marketlerde değişik değişik bebek sütleri var süt reyonundan ben hepsini denedim kızım pınarın ballı sütüne bayılıyo sabah kahvaltısınada katıcam artık hani naçizane fikrim bide ben hergün 1 ceviz yediriyorum kızlar kızım anlamıyorki ceviz yediğini havanda un gibi oluncaya kadar eziyorum hergün 1 kabuklu ceizi kendim kırıp bişeyine mesela muhallebi çorba yada yoğurduna katıyorum sanırım 8. aydan beri hergün veriyorum rondodan geçirmekde olabilir
ama böyle iyce eziliyor ve demir aksama teas etmiyor hani bilginize hepinize sevgiler...

canım bende onu diyecektim bende dün pınarın sütlü balını aldım akşamda 30 cc kadar falan içti oda alerji yaptı sanırım beli kıpkırmzı oldu çok korktum arı sütü poleni almıştım artık onu vermeyecem bi ara bal alerji yaptı galiba

inanmıorum topic resmen terkedildiii..nerdesiniz kızlar..eski tat yok burda artıkk...:umursamaz:

bu kısmı anlayamadım canım.

balık yağının markası carslson. limon aramalısı koku yapmıyormuş. ekstradan a ve d vitamini yokmuş ve cıvada olmadığını okudum. çok işdah açtığını söylüyor kullananlar. etrafımda o kadar çok insan kullanıyorki, hem benimki ceviz ve balıkda yemiyor. kulanan çocuklar acaip zeki yıllarca kullanan var.

ben merte hiçbir ila vermiyorum sadece arısütü polen bal karımını günaşırı veriyorum o kadar. kan ilacı ve devitde vermiyorum. minadeksi düşündüm ama balık yağı vermeye karar verdim. eşim gelsin aldırıcam ama çok koktuğu için çocuklar içmiyorlarmış. birde yazın ağır gelir diyorlar ben haftada 3 kez falan veririm herhalde.
ayşecim demek istediğim yani illa metal değmeycekmi onu sorucam canım daha almadım bugün inş alıtım vakit bulursam..

evet maelesef topik az artık.. bir glse biri oljuyor. nerde o eski sohbetler:KK43:(
ayşeicem benim zkıda hergün yiyior yumurta zaten onu bir tek seviyor.. bende veriiyorum canım.. bişey olmadı şimdilik şükür..

X