2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba.derını uyttum da bı bakayım dedim.ay nazara gelmiş herkes.çok geçmiş olsun.derın de evelsi gece ateşlendı 38 oldu pedifen verdım düştü.dün gece de uykusundan çıülık çığlığa uyandı.daha doğrusu uyurken bağırıyodu.onun da azılar çıkıyo.

günyadın herkese, ben de yoğunluktan anca bakıp çıkabiliyorum,
tüm ateşlenen bebeklere geçmiş olsun, biz de 8 dişi yeni tamamladık, azılara kadar azcık mola versek keşke, ama peşpeşe geliyo hain dişler,
kaçırdığım doğum günü olan bebişlerin hepsini kocaman öpüyorum,
bizim de doldu yaşımız ve kızım daha dün yeni tay tay durmaya başladı, anca yendi korkusunu, artık seviniyo ayakta durunca, ne kadar sürer acaba yürümesi?
bu arada annem bakıyodu kızıma, o gitti, kızım da bakıcısına daha alışamadı bi türlü, oysa 3 aydır görüyo kadını, biz varken oynuyo onunla, ama bizi görmezse hemen basıyı çığlığı, bi kere yalnız kaldılar, ağlamaktan kusmuş avrum, bu konuda tecrübesi olan varsa paylaşsın lütfen, çok bunalımdayım, temmuzda 1 ay izindeyim, nasıl alıştırabilirim sizce, iznin de 2 haftası tatilde geçicek 2 hafta yetermi acaba, kadınla tüm gün beraber olucaz ailedenmiş gibi yapıcaz, umarım faydası olur,
azar azar mı yalnız bırakmak lazım, birden mi , fikri olan paylaşırsa sevinirim, çok zor durumdayım çünkü :KK43:(
işi bırakanları çok iyi anlıyorum, maalesf benim için mümkün değil, ama canından can kopuyor insanın başkasına bırakacağını düşününce

bizden böyle, umarım tüm diğer bebişler de çoook iyi ve mutludur

merhaba kızlar
mümine aynı sorun bizde de olacak babaanneye iyice alıştı ve hiç tanımadığı birine birden bırakıcam bakalım napıcaz

çok zor kızlar gerçekten, Allah yardımcınız olsun
ben anaokulu yaşı gelene kadar 3 veya 4 yaşına kadar çalışmak istemiyorum ama tabi maddi durumumuz yetmesse mecbur çalışçam

olimpus canım birden nasıl bırakıcan, ayy bizimki kadını tanıdığı halde 2 saat yalnız kaldılar, 15 dakika oynayıp sonra kusana kadar ağlamış, sonunda ağlamaktan yorulup uyumuş, psikolojisi etkilenicek diye korkuyorum çok, aslında kadında çok iyi biri ama biraz soğuk yapılı ondan mı etkilendi bilmiyorum

selamalr. mümineim eğer kadından hoşlandmaıdysa bence başka birine bakın derim.. benim yeğende öyle olmuştu.. bir bakıcısı vardı onu seviyordu.. sonra ayrıldı kadın.. başka birini buldular çocuk sevmedi ala ağal mahvolmuş.. ne yapıp edip eski kadını geri getidirler.. belkdie kadında eleketrik lamadı çocuk.. haıylısı olsun canım ya.. zor gerçektnde:KK43:(

offf ben de habire bakıcı göüşmessi yapıyorum bu aralar.daha bu sabah geldı gene bırı.hoş görüştüklerimiz içimize sindi hepsi ama derınle baş başa nasıl olur bılmıyorum.ben de ylulde tam olarak iş başı yapıcam ama ağustosta başlatıcam alışsın dıye.
gerçi ablama da demiştim sen bak parayoı sana vereyım dıye.bugun o da dedi bakıcam galıba düşündüm ıyıce dıye.o bakarsa super olur.kadın kendınınkılerı bakıcılarla buyuttu ama buna kıyamıyorum dıyo:) derın de teyzesıne bayılıyo zaten.en azından bu yıl bakarım dedı.e aen azından belkı seneye konuşur derdını anlatır.kadın bışey yapsa iyi kötü söyleyebilir.inşallah ablam kesin karar verırse içimiz rahat gıderız işe.bizden böyle.bu arada yarın benım kızımın da doğum günü teyzoşları:))
ay kımı çağırdıysam herkes gelıyo.25 kışılk pasta sipariş ettik inşallah ıkramlar yeter.kafada 25 kişi kesın ya du bakalım allah yardım eder:))

offf ben de habire bakıcı göüşmessi yapıyorum bu aralar.daha bu sabah geldı gene bırı.hoş görüştüklerimiz içimize sindi hepsi ama derınle baş başa nasıl olur bılmıyorum.ben de ylulde tam olarak iş başı yapıcam ama ağustosta başlatıcam alışsın dıye.
gerçi ablama da demiştim sen bak parayoı sana vereyım dıye.bugun o da dedi bakıcam galıba düşündüm ıyıce dıye.o bakarsa super olur.kadın kendınınkılerı bakıcılarla buyuttu ama buna kıyamıyorum dıyo:) derın de teyzesıne bayılıyo zaten.en azından bu yıl bakarım dedı.e aen azından belkı seneye konuşur derdını anlatır.kadın bışey yapsa iyi kötü söyleyebilir.inşallah ablam kesin karar verırse içimiz rahat gıderız işe.bizden böyle.bu arada yarın benım kızımın da doğum günü teyzoşları:))
ay kımı çağırdıysam herkes gelıyo.25 kışılk pasta sipariş ettik inşallah ıkramlar yeter.kafada 25 kişi kesın ya du bakalım allah yardım eder:))

gülincm ,cnm sewindm ablanın bakacak olmasına..seninde için rahat eder...
hayırlısı olsun sizin için..
doğum gününüzü kutluorummm öpüorum sizi.
bende aza indirdm davetlileri aama yine 30 oldu walla..
olsun 1 kere oluoo napalımm..elektiriklerde yok.akşama kdr gelmicekmiş.
ewde bişey yapamıycam bikaçşeyi hazır aldım mecbur..

bu arada dün dişimiz çıktı bizimde....:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:
1 haftadır uyumuodu.mızmız.sonunda patlattıı kızımmm rahatladı..zemuszemus
anne baba olmak ne garip bişey dişi çıktı oynadıkkk ewdeee göbek attıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizimde bugün doğum günümüzzzz...allah kızıma ve bütün bebeklere sağlık wersinnnnnn..
iyiki doğurmuşummmmmmmmhihoyyythihoyyyt

selamalr. mümineim eğer kadından hoşlandmaıdysa bence başka birine bakın derim.. benim yeğende öyle olmuştu.. bir bakıcısı vardı onu seviyordu.. sonra ayrıldı kadın.. başka birini buldular çocuk sevmedi ala ağal mahvolmuş.. ne yapıp edip eski kadını geri getidirler.. belkdie kadında eleketrik lamadı çocuk.. haıylısı olsun canım ya.. zor gerçektnde:KK43:(

haklısın canım, ama birilerini bulmak da çok zor yaa, kadın da çok temiz ve güvenilir, ama sanırım kızım da benim gibi soğuk yapılı kişilere yaklaşamıyo :KK43:(

gülin canım ne güzel olur kardeşin baksa, 6 aydır annem bendeydi, o bakıyodu, hiç aklım kalmıyodu evde, oooofff off güzel Allahım yardım etsin artık

gülincm ,cnm sewindm ablanın bakacak olmasına..seninde için rahat eder...
hayırlısı olsun sizin için..
doğum gününüzü kutluorummm öpüorum sizi.
bende aza indirdm davetlileri aama yine 30 oldu walla..
olsun 1 kere oluoo napalımm..elektiriklerde yok.akşama kdr gelmicekmiş.
ewde bişey yapamıycam bikaçşeyi hazır aldım mecbur..

bu arada dün dişimiz çıktı bizimde....:lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:
1 haftadır uyumuodu.mızmız.sonunda patlattıı kızımmm rahatladı..zemuszemus
anne baba olmak ne garip bişey dişi çıktı oynadıkkk ewdeee göbek attıkkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bizimde bugün doğum günümüzzzz...allah kızıma ve bütün bebeklere sağlık wersinnnnnn..
iyiki doğurmuşummmmmmmmhihoyyythihoyyyt

yağmurun dişi hayırlı olsun, bu zorlu yola o da girdi artık umarım kalanları rahat çıkarır,
bu arada yağmur ve derinin doğum günleri de kutlu olsun, öpüyoruz ikisini de kızımla

iyi akşamlar kızlar ben arık hiç vakit bulamıorum poyraz hiç durmuyo bugün sadece yarım saat uyudu akşam 10da uyuttum yeniden uyuyo bakalım hiç iş yaptırmıyo sürekli kucağımda olmak yada dışarda yürümek istiyo
bugün 8yaşındaki çocuktan ağlaya ağlaya scooterı aldı kucaklayıp koşuyo biraz uzaklaşınca binmek istiyo çok yaramaz çook bide dişler çıkıyo 4vardı 6altı oldu 2şer çıkarıyo canıma okuyo valla-tatlicadiarzu-

merhaba kızlar, nasılsınız ?
ben acayip uykusuzum, gece uyumadı yusuf kayra bugünde doğumgünümdü ev kalabalıktı bittim resmen
uyumadan bakayım dedim
yağmurumun incisi hayırlı olsun
derininde yağmurunda aklıma gelmeyen diğer kuzularımızında doğumgünleri kutlu olsun
facee yazdımmı yazmadımmı hatırlayamadım kusura bakmayın kızlar
öptüm hepinizi ben yatıyorum

günaydın herkese cmt doğum günümüzü yaptık pazar dinlendik pzt aşıları oldukk duru biraz ağladı aşılar yakıyormuş ama arabaya bindikten sonra ses kesildiii::))) boy 76 cm kilomuz 13 kilodan 11.kilo 100 grama düşmüş yürüyo koşuyo bi yerde durmuyoo kiii:::::::

kızlar su çiçeği aşı sını nerden alıyoruz ve nerede yaptırıyoruzzz eczaneden mi fiyatı ne kadar

yaptıranlar bilgi versin lütfennn

X