2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eminecim çok geçmiş olsun ama diş bu kadar ateş yapar mı ya iyice korktum bak şimdi

geçimiş olsun eminecim aklınızda bulunsun şurubu verdimmi anında kusarsa tekrar verebilirsiniz
bizimde melis zor nefeasalıyo bogazları çok kötü azılar önyanlar onun yanındakiler hepsi peşopeşe çıkıyo çokzor ya 3kele doktora getirdim çocuk hastanesine getirdim bozgazları dediler sırtını bile dinlemedi saglıkocagına getirdim ordada öyle zorla atlert üstünden en son özele giitim parayı bayıldın sırtında bişey yokmuş allaha şükür ama çok tıkalı ama ben ondandaha beterim çok hastayım kızım 12,300 kilosu 80de boyu
dün sonaanda annemlere geldim sünneti vardı yegenimin ama çok kötüyüm melisde tam canamvar hep elinden tutup yürüdük durmuyo hiç bişey anlamdım zaten artık tekelinden tutunca güzel yürüyo melegim maşşlah ona ama işte biran önce iyileşssekdik mahvolduk ay bogazlarım öylrtıkalıki emdiriyom diye grip ilacı vermediler melisdeememeiyo tıkalıyken aman çok zorrr

kanki iananada geçmiş olsun bu dişler artık peş peşe geliyo ve zor dişler hasta ve ateş yapıyo birde salgın var dikkatedin kızlar bi sıcak havalar bi soguk valla

hülyacım melise geçmiş olsun sanada

Melise maşallah kilosuda boyuda maşallah çok iyi Allah esirgesin

merhaba kızlar nasılsınız
eminecim geçmiş olsun.semra d.gününüz kutlu olsun artık seni de göremiyoruz burda nerelerdesin?
biz dün dr.a gittik sondayla idrarını aldı temiz çıktı kültürü daha çıkmadı ,isilikler için 2 tane krem verdi.
2 cm daha uzamışız dr. da hiç yemiyor ama allahtan boyu uzuyor diyor.
genel kontrol iyiyidi.idrar yolu iltihabı sık tekrarladığı için voiding diye bişey çekiliyormuş onu çektirin mutlaka önemli bişey varsa görelim erken teşhis edelim dedi ama 300 milyonmuş bakalım uygun bi yer bulursak çektircez tıp fakülteinde falan aylar sonrasına gün veriyolar valla sinir oluyorum güya sigortan var ama herşey para hiç yararlanamıyoruz.

egeli fatoş paylasşımın için teşekkürlercanım
canım benim oğluma bunları yedirmek imkansız

filiz senle aynı kaderi paylaşıyorum.Benimkine de yedirmek imkansız

aynen ya.. bu beslenme programlarını uygulamak hele şu diş döneminde tam imkansız.. ne yerse kardır diyip sevdiğini vermeye çalışyıorum şu aralar özleliklede(

haklısınız kızlar bende bu kadar yediremiyorum...zaten kilosundan belli 1 yaşında 9 kilo bile değil yine de çok şükür Allah sağlık versin hepimizinkine...bilgi olsun diye paylaştım..olur da birgün iştahları açılırsa yararlansın bebeklerimiz....

çok geçmiş olsun...en kısa zamanda iyileşir umarım emine

çok geçmiş olsun...yeğeninin sünneti de hayırlı olsun hülyacım..melise maşallah

geçmiş olsun özlemcim

merhaba kızlar, bizde hastayız ana oğul , çok fena öksürüyorum , öksürük sesine uyanıyor kayra
çok zor hiç dinlenemiyorum
kaynanam geldi dün ben hastayım ya yemek yapçak,
ama görümcemde onda kalıor bu aralar, üç çocuk , üçbüyük, ev altüst oldu gittiler
aman ben yaparım kendi yemeğimi
mesir macunu yiyorum kızlar, öksürüğe gribe falan iyi geliyor aklınızda olsun
emzirdiğim için ilaç alamıyorum
hasta olan bütün herkese geçmiş olsun
çabucak çıkarsın inşallah kuzularımız dişlerini
ben kaçtım şimdilik öptüm sizi

tşk canım çok çabuk geçti gerçektenzemuszemus

iyiki doğdun poyraz paşa nice yıllara

teşekkürler canlarımolumunekankayizsmile

saol canım poyraz hasta 1haftadır onunla uğraşıyorum 2gün ateşi düşmedi dr götürdüm boğaz enfeksiyonu bide diş çıkarıyo çok huysuz oldu hiç rahat vermiyo bana sizede geçmiş olsun tatlım a.s.

gecmıs olsun dıleklerınıze tesekkur ederım arkadaslarım.
yavas yavas toparlandım çok sukur hala sesım borazan gıbı onun dısında ıyıyım çok şükür.
allahtan elıf sımaya gecmedı.gecmısı okuyamadım ınsallah hepınız ıyısınzdır.
ben yarın sabah ıstanbula gecıyorum ordanda samsuna memleketıme gecıcem .net var ordada görüşürz ınsallah.sımdı cıkmak zorundayım hepınızı cok sevıyorum allah a emanet olun emı canlarım

aşk-ı memnuya böyle son yakışmadı yaa

hayatım romana sadık kaldılar işte ve kısa kestiler.Yaprak dökümü gibi batırmadılar.Ve gerçekten bihter Beren Saat çok iyi oynadı.O durumu hepimize yaşattı sanki.Ne kadar kötü de olsa şeytanı da oynasa acıdım o haline.

Ben beren saati ilk show tvdeki yetenek yarışmasında görmüştüm ondan beridir kadının grafiği hiç düşüş göstermiyor.Tamam uç davranışlarıda var tabi sanat adına ama iyi oyuncu.Tasbip etmem tabiki Allah bu hayatta ne bihter ne adnan olmayı nasip etmesin kimseye Amin

Alhancım iyi yolculuklar

günaydın kızlar
emelcim geçmiş olsun .alhancım iyi yolculuklar , semracım çokk geçmiş olsun.
neslihancım evet aşkı memnuyu çok basit şekilde bitirdiler sonunun nasıl biticeğini biliyorduk ama ben hüsrana uğradım intihar sahnesi bile çok basitti neyseki bitti darısı yaprak dökümünün başına
hazır evdeyim kızımı gezdiririm temizlik yaparım diyodum kış geri geldi sanki haziranda böyle hava hiç olmazdı

özlemcim evet onu diyorum bende intihar sahnesi bile basitti
neslihancım sonunu biliyoduk romandan ama daha grkemli bitirmelerini beklerdim ben olsam düğünü yapardım ilk danstan önce bihter aşkını itiraf edip ortada intihar ederdi daha etkileyici olurdu yoksa sonuna bişey demyorum tatlım sadık kalmak zorundalar 2 sezonda tadında bitirdiler bencede güzeldi ama daha görkemli bekliyodum ben ayrıca düğün canlı yayınlancak diye duymuştum sanki

selamalar.. hayılrı cumalar.burdadamı aşkı memnu:)))yav kça gündür rüyalaırma bile giriyor bu dizi ya.. evt daha güzel olabirldi finali.. herşey son 10 dk ya sığmış.. daha iyi olabirlid.. tadında bitit o yii oldu.. bihtere bende üzüldüm:(ama öyle olcaktı mecbur.. ama daha şaşalıda bitirebilrilerdi..sonraısnı da gösterselerdi keşke mesela 3 yıl sonrasını adnanların..behlülün son durumu falan..

günaydın kızlar bugün benim paşamın doğum günü geçen yıl bu saatlerde hastanede sancı çekiodum:)))))))
iyiki doğdun poyrazcık.. ncişe ncie yılar ainşş..

maşh canım..

ay canım ya çok geçmiş olsun.. geçen hadfta benim kzıda çok atşlendi. dişten galiba. şimdi bir azımız çıkmış diğerleride ylda.. kabarık çok..

maşh hülyacım maşh melise..

geçmiş olsun canım.. ne yapalım artık öyle kilo fazla almıcaklarki.. benimkdie almadı bu ay hiçboyunu bilmiyorum ama evde tartımız var ordan ölçüyorum ne vermişimzi ne almışız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…