2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kızlar, bizde bugün ablamlarla çiğ köfte apacaktık eniştemin arkadaşına sözü varmış dolayısıyla yapamadık, Mert ve babamız uyuyor kalksınlar çarşıya çıkıp alışveriş yapıcam, haftaya düğün var bişeyler almam lazım.
Mini eteğin üzerine ne alıcağımı karar veremedim, sizce ne olur. kıs akollu gömlek nasıl durur saten.

Selam kızlar, bizde bugün ablamlarla çiğ köfte apacaktık eniştemin arkadaşına sözü varmış dolayısıyla yapamadık, Mert ve babamız uyuyor kalksınlar çarşıya çıkıp alışveriş yapıcam, haftaya düğün var bişeyler almam lazım.
Mini eteğin üzerine ne alıcağımı karar veremedim, sizce ne olur. kıs akollu gömlek nasıl durur saten.

çok güzel olur ayşe

canım mini eteğe askılı şık bi bluz çok güzel olur eteğin rengi nasıldı

merhabalar.tatıl vurmuş gene burayı.bizim haftaya bugün d.günümüz.yanı aşılarımız önümüzdeki haftaya.ben de kokuyorum ateşten inşallah çıkmaz.
ya sizinkıler emıyor mu?benım hala sütüm var ama maalesef derın özellıkle son 3 gündür acayıp şekılde ısırıyor göğüz uçlarını.emmıyo bıle denebilir.meme dıye ağlayıp alır almaz ısırıyo.çok canım yanıyo klapatıyorum ben de.uykuluyken falan verıyodum emıyodu öyle biraz önce uykusuna bıle ısırdı alır almaz.acaba istemıyo mu artık kessem mı memeden?

çok güzel olur ayşe

Saol canım alamakdık mert bey huysuzlanınca anca siğer işleri yetiştirebildim.

canım mini eteğe askılı şık bi bluz çok güzel olur eteğin rengi nasıldı

askılı giymem canım ben aklıma geldi askılı taşlarla bezenmiş çok güzel şeyler var ama hem ben giymem hem eşim giymemi istemiyor. En fazla sıfır kol giyebilyorum. Hem düğünde hoca çok, yakışıkalmaz.Etek siyah klasik kesim ama sporada benzer biey.

bi ara benimkide yaptı ama sonra düzeldi. Hatta bir ara kucağıma bile yatıramıyordum, memeyi kati suretle reddediyordu 5 gün hiç emmedi sonra emdi, şimdi nerdeyse sadece anne sütü alıyor diyebilirim, ek gıdayı 1-2 kaşık yiyor o kadar

selam kızlar nabersiniz
komşunun netinden giriyorum şimdilik geçmişi okuyamadım maluö
umarım siz ve bebişleriniz iyiydir
dogumgünü yapanlarınız olmuş sanırım nice mutlu huzurlu saglıklı senelere
bizimde nasip olursa daha beş günümüz var
bebişim içinde hayırlı olsun diyenlere sagoldunlar
darısı isteyenlerin başına
hepinizi öpüyorummmm

günaydın
ay çok hastayımya hiç böyle grip olmamıştımya melide öyle öksürüyo çok acıyo kulaklarım bogazlarım

Ay Çok sagolun kızlar ay Çok kÖtÜyÜmya hıÇ bÖyle olmadıydım valla gerÇekten Çekılmıyo

Kızlar oğlum a ları söyleyemiyor anneye enne babaya bibi diyor, eşimle çok gülüyoruz, ama eşim bibi lafına çok bozuluyor. Suya da çu diyor. Artık verilen tüm talimatları anlıyor, ışı kapat oğlum diyorum kapatıyor, kapıyı aç diyorum açıyor, bunları yapmak en eğlneceli işi.

Dün akrabanın kızına doğduluk hediye aldık, kızlara o kadar güzel kıyafetler varki içim gidiyor. Kızım olsaydı çok süslü giydirirdim kesin. Heidye olarak taşlı taytlı 2 takım aldık birde bebek aldık. Çok tatlılar.

Odayı bol bol havalandır bol sıvı tüket, birde imkanın varsa denize git tuzlu su çok iyi geliyor. Grip en az 3 günde atlatılabiliyor çok iyi bakılırsa tabi, büyük adam bi şekilde atlatıyorda meliscik ne yapıyor yavrum benim.

selam kızlar.. hlyacım çok geçmiş olsun cnm.. hakkatende yazın hastalıdka hiç çekilmes:KK43:(benim zkdıa huysuz.. galiba azılar geliyor.. baya kabarmış.. mızmız yemek istemyior.. yecidrnce de kusuyor ya:KK43:(sabah kafayı yicektim nerdeyse:KK43:(eskiden herşeyi güzel yiiyen çocuk şimdi yenmiyor.. bizlen yemek yemeyi çok severdi ama artık ağzına ne versem tükürüyor:KK43:(

1 yaşındaki bebekler tek öğün beslenmeyi tercih ederlermiş. Benimkide yaklaşık 1 aydır böyle, eskiden çok güzel yiyordu ama son zamanlarda nazla niyazla yediriyorum. Zorla yedirmem ama yedirecek olsam nasıl yedircemki, ağzını açmıyor kafa sallıyor. Kandırarak yediriyorum sabah arısütü bal poleni azıcık çaya karıştırarak içirdim anlamadı. Çok lezzetli olan şeyleri yiyor ona yemek yaparken çok özeniyorum.

Herkesin bebeğimi böyle,
Vermı benimki 4 öğün güzel yiyor diyen anne. Beslenemiyor diye üzülüyorum.

ayşecim aynen ya.. benimkdie yemyior.. şu arı stü poleni bir ar bned ealcaktım iyiki hatırlattın bana.. bende alıyım bari.. az yesinde öz yesin bari:KK43:nerdeee.. izimki özellikle sabah kahvaltı olayını sevmiyor.. hepde en çok ksuutğu öğün o:KK43:(

bir ara meyveyide red ediyorud.. şimdi sıcaktanmı nedir meyve ve yoğurt seviyor.. onun dışında ne çorba ne kahvlatı ne muhallebi yemek istemiyor..:KK43:

X