2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bugün aşımızı olduk, daha önce ateşe bağlı havale geçirdiği için korktum, allaha şükür ateşlenmedi, 5 dak bi yüzünü yıkıyorum çocuğun iyice paranoyak oldum, uyurken gidip gidip kontrol ediyorum. Ateşi olmadığını bildiğim halde hep ateşini ölçüyorum.
Sizinkiler ateş oldumu kızlar.

sağlık ocağında kilosu 9300 gr çıktı, 2 hafta önce hastanede 9900 çıktı 200 gr bezine çık 9700 gr. Hangisi doğru anlamadım ki.
SıZCE AZMI KıLOSU.

MERHAba ARKADASLAR BENDEBİR HAZİRAN ANNESİ OLARAK SİZİNLEYİM BENIM DE 20 HAZİRAN 2009 DOGUMLU BIR OGLUM VAR İSMİ ATAKAN PAZAR GÜNÜ YŞINA GİRECEK ALLAH IN İZNİYLE
Hoşgeldin!

sağlık ocağında kilosu 9300 gr çıktı, 2 hafta önce hastanede 9900 çıktı 200 gr bezine çık 9700 gr. Hangisi doğru anlamadım ki.
SİZCE AZMI KİLOSU.
Bence gayet normal. Ama ben sağlık ocağının ölçtüğüne artık inanmıyorum. 1 saniyede ölçüp yazıyorlar. En son aşı için gitiiğimizde hemşire 9500 tarttı bebek tartısında. Olur mu dedim ben evde 10,5 ölçüyorum. Sonra normal basküle çıkarttık 10,5 geldi. Ben artık kiloya da çok takılmamaya çalışıyorum . Çünkü elimizden geleni yapıyoruz zaten.

Hoşgeldin!

Bence gayet normal. Ama ben sağlık ocağının ölçtüğüne artık inanmıyorum. 1 saniyede ölçüp yazıyorlar. En son aşı için gitiiğimizde hemşire 9500 tarttı bebek tartısında. Olur mu dedim ben evde 10,5 ölçüyorum. Sonra normal basküle çıkarttık 10,5 geldi. Ben artık kiloya da çok takılmamaya çalışıyorum . Çünkü elimizden geleni yapıyoruz zaten.

Sağlık ocağında evet çok özensiz yapıyorlar daha öncede gitmiştim kilosu az çıkmıştı mümkün değil dedim bir daha tarttı yüksek çıktı

SİZCE AZMI KİLOSU.

canım benimde aynı oldu.
hastanede kilosu kıyafetle 9800 çıktı.
sağlık ocağında 9500 çıktı.
ikiside digital tartı.
niye farklı çıktı anlamadım...

ya ne güzel işte bizim çocuklar hep manken valla.Benimkide ençok 10 kilo işte.Ortalama 1 yaş çocuk kilosu 9,5-10 arasıymış normaliz yani.Ama ben yine de yemedikçe deliriyorum

Sizde de öyle mi yemek yemiyor.Bir içişte 150 ml su içebiliyor.Dün vermedi biberonu 200 ml içti sonrada kustu.

bugün aşımızı olduk, daha önce ateşe bağlı havale geçirdiği için korktum, allaha şükür ateşlenmedi, 5 dak bi yüzünü yıkıyorum çocuğun iyice paranoyak oldum, uyurken gidip gidip kontrol ediyorum. Ateşi olmadığını bildiğim halde hep ateşini ölçüyorum.
aman çıkmasın tatlım dikkat et
SİZCE AZMI KİLOSU.
maşallah daha ne olsun canım
ya ne güzel işte bizim çocuklar hep manken valla.Benimkide ençok 10 kilo işte.Ortalama 1 yaş çocuk kilosu 9,5-10 arasıymış normaliz yani.Ama ben yine de yemedikçe deliriyorum

Sizde de öyle mi yemek yemiyor.Bir içişte 150 ml su içebiliyor.Dün vermedi biberonu 200 ml içti sonrada kustu.

yok canım ben inana okadar su bile içiremiyom
maşallah size

bizde aşı olduk..ateş hafifti 37.5i geçmedi...ama dişten de olabilir ateş bizde.....kızlar bu olduğumuz aşı kkk ...yani kızamık kızamıkçık kabakulak ya ni 3 aşı değil mi .....bize bi sağdan bi sol koldan 2 aşı vurdular......bacaktan vurulan da olmuş.....yanlış mı vurdular yoksa....dediğiniz gibi çok özensizler...........

inşallah kızlar sagolun armaganınki yürüyomuş maşşlah ona neslihan bizimkiler tembel valla ama şu son 2aydır çok hareketlendi yemegi zor yapıyomya canım çıkıo bütün gün

sağol canım.. evet artık baya yürüyoruz tüm evi turluyoruz.. harkeletnediyse yürüemsi çok yakındır canım.. dert etme..

canım çıkmaz inş.. biizm ateşimiz olmadı aşıdan sorna. inş sizinde olmaz..

SİZCE AZMI KİLOSU.
gayet iyi canım ya.. sağlık ocağındakiler öyle .. benim evde bebek tartım var.. aynı sabah evde taryıroum.. orayla aynı ama üstündekileri az sayıyor onalr.. ben onlarıda düşüyorum.. ama boy kesinlikle eksik çıkıyor onalrın ölçtüğü..
..

evt klosu normal canım.. işte insan yemeyince üzülüyor.. ben kilo takıntılı değiim derdim büyüymesi gelişmesi için gerekli vitaminelri alması. hem beden hem zihin için.. derdim o..benimkide acayip su içiyr.. sonrada dediğin gibi mide dolduğu için kusuyor:KK43:(

herkese selamalar.. güzel bir hafta sonu olasmı dileğiyle.. benim özı bugün biraz daha yii. şükür ateşimiz düştü artık:KK43:galiab üşütütük kkzuyu.. biraz burnuda akıyor çünki. kışın böyle hasta olmuyordu.. yazın daha kötü olcek korkyuroum valla:KK43:(

bizde aşı olduk..ateş hafifti 37.5i geçmedi...ama dişten de olabilir ateş bizde.....kızlar bu olduğumuz aşı kkk ...yani kızamık kızamıkçık kabakulak ya ni 3 aşı değil mi .....bize bi sağdan bi sol koldan 2 aşı vurdular......bacaktan vurulan da olmuş.....yanlış mı vurdular yoksa....dediğiniz gibi çok özensizler...........
canım biizm aşımızı sağlık ocağında bacakatan yapıoar canım..yani biizmkiler öyle yapıo.. şimdi temmuzda da ben su çiçeği aşısını yaptıcam.. ağıustostada kızmık yapcaklar.. salgınmı ne varmış..bizimki ateşlenmemişti aşıdan sorna şükür.

günaydın herkese bizimki de biraz yemeye başlamıştı ama yine eskiye döndü habire mama içiyo
neslihancım ece de elinden suyu bırakmıyo demekki sıcak onlar daha çok etk,liyo belki de sıcaktan yemiyolardır

gnydın kızlar benimkide günde 200 ml içiyo bazen 250bile oluyo çünkü çok terli yo

canım biizm aşımızı sağlık ocağında bacakatan yapıoar canım..yani biizmkiler öyle yapıo.. şimdi temmuzda da ben su çiçeği aşısını yaptıcam.. ağıustostada kızmık yapcaklar.. salgınmı ne varmış..bizimki ateşlenmemişti aşıdan sorna şükür.

bak şimdi daha da enidşelendim...aşıya gittiğimizde eşim hemşireye ne aşısı diye sordu...difteri bogmaca tetanoz dedi...ben de bir yaşında kkk olması gerekiyor dedim...aaa evet dedi salak hemşire.....sölemesem diğerini vuracak........kızlar nolur cvp yazın aşınız kkk sağ kol sol koldan mı yapıldı 3 aşıysa bi e bacaktan vurması gerekmiyor mu?üfff ya yavruma yanlış aşı mı yaptılar........

bak şimdi daha da enidşelendim...aşıya gittiğimizde eşim hemşireye ne aşısı diye sordu...difteri bogmaca tetanoz dedi...ben de bir yaşında kkk olması gerekiyor dedim...aaa evet dedi salak hemşire.....sölemesem diğerini vuracak........kızlar nolur cvp yazın aşınız kkk sağ kol sol koldan mı yapıldı 3 aşıysa bi e bacaktan vurması gerekmiyor mu?üfff ya yavruma yanlış aşı mı yaptılar........

bizim aşımız kkk...sol kol ve sag bacaktan yapıldı cnm

Bizimkine 2 tane sağ ve sol bacaktan yaptılar. Birde çocuk felci aşısı olarak ağzına bir damla damlattılar o kadar. Salak kadın kafısını ölçüyor çarpraz ölçüyor 48 çıktı mümkün değil, sırf yapmış olmak için iş yapıyorlar, 21 aralıkta gel diyor aşı kartınada yazmadı. Aile hekimliğine geçilmişya sisitem kimse bişey bilmiyor karman çorman olmuş heryer.

bizimde iki bacaktan yapıldı
yanlışmı yaptılar acaba,
niye ortak bi sistem yokki,
insanın kafasını karıştırıyorlar sinir oldum şimdi,

nasılsınız kızlar biz iyiyiz havvanın kızı zeynebin doğumgününden geldik,muhallebimizi yedik uyuduk
çok güzeldi doğumgünü gelinimin
ama yollarda hiç durmadı kayra biz tatile gidemeyeceğiz galiba
1 saatlik yolda bile durmadı 4 saatte naparız
of ya çok istemiştim gitmeyi :KK43:

yeni bir arkadaş katılmış, hoşgelmiş, doğumgününüz de kutlu olsun şimdiden

günaydın kızlar
tüm babalrın bablar günü kutlu olsun benim babamında keşke yanımızda olsaydı çok özlüyorum ayttıgı yerler cennet mekan olsunnnnn

günaydın kızlar iyi pazarlar
evet babalarımızın babalar günü kutlu olsun
hülyacım ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun
hepimizin gideceği yer orası tatlım

X