2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar, bebeklerimizin gelişimleriyle ilgili okuduklarımız paylaşallım mı.
11 aylık bebek kendi kendine kaşıkla beslenmeye bu ay hazır olurmuş kaşık verilmeliymiş eline.

Sizde okuduklarını yazarsanız çok iyi olur.

Niye bizim başlıklarımız sabit değil ki, mederotöre mesaj attım hala cevap yok, bütün ay topicleri sabit ama bir tek haziran anneleri dağınık, 2009 haziran annelerini arada bul, aşağılara kayıyor, 2009 ve 2010 sabit olsa ne iyi olur

ayŞecİm ben bugÜn araŞtırırken yukarıdakİ yazıyı bulkdum paylaŞtım.. Elbette paylaŞmak gÜzel..

çok güzel elbet ama bazı arkadaşlarımız okuduğunu bu topice yazarken tereddüt ediyor galiba, yazdıklarında sanki biri çıkıp biliyoruz zaten demelerinden mi korkuyorlar nedir.
Her okuduğumuzu yazsak süper olur.

haklsıın canım.. Valla olabırl tabı bız bunu bılıyorduk demekde.. Ama bılmeyenlerınde olabıleceĞını dÜŞÜnerek paylaŞmak gÜzel elbet..

slm kızlar nasılsınız bu kız hiç izin vermiyo sürekli aglıyoı sürekli bunalım dayım herkezi görüyo aglıyo sürekli hep aglamaklı burnumdan geldi zaten offffffff dünakşam doolmasardık buakşamda yappastalarımızı yapacaz yarında inşllah dogumgünümüzü yapacaz neslihancım meraketmiş çok öpüyom seni arkadaşım

hulyacım bende melısın dogum gununu kutluyorum.saglıkla buyusun minik kuş :)

kızlar bende bır bılgı paylasayım bır arkadasın kresı var ordakı cocuklardan ıkı tanesı (3 yasındalar)masturbasyon yapıyolarmıs.o yaslarda cok dıkkat etmemız gerekıyor.sakın uyuyana kadar yanından ayrılmamalıymısız cocuklarımızın .uyudu numarası yapıp mastrbsyn yapıyorlarmıs.duyunca sok oldum.allahım sen yardımcımz ol

aysecım benım adımda ayse adasız yanı.hatlar arada karısabılır :) yanı toplamda 3 ayseyız.bende pınarınkını alıp deneyeyım sütü.
benım kızımda ıstahsız son numaraları bu sanırım parmaklarında oynatacaklar bızı anneler kostursun peslerınden sıpaların, baska işimiz yok sankı :KK43:(((((

slm kızlar nasılsınız bu kız hiç izin vermiyo sürekli aglıyoı sürekli bunalım dayım herkezi görüyo aglıyo sürekli hep aglamaklı burnumdan geldi zaten offffffff dünakşam doolmasardık buakşamda yappastalarımızı yapacaz yarında inşllah dogumgünümüzü yapacaz neslihancım meraketmiş çok öpüyom seni arkadaşım

kızlar bende bır bılgı paylasayım bır arkadasın kresı var ordakı cocuklardan ıkı tanesı (3 yasındalar)masturbasyon yapıyolarmıs.o yaslarda cok dıkkat etmemız gerekıyor.sakın uyuyana kadar yanından ayrılmamalıymısız cocuklarımızın .uyudu numarası yapıp mastrbsyn yapıyorlarmıs.duyunca sok oldum.allahım sen yardımcımz ol
evet canım bende duydum böyle şeyler.. cinsel kimlikleri bu yaşlarda oluşmaya başlarmış.. dikkat etmek gerek.. özlliklede erkek çocuk annelri..

3 yaşından sonra başlıyormu cinsel kimlik olayı, mastürbasyon yaparken gördüğünüzde çek elini ordan yapma etme dememek gerekiyormuş, onu görmemiş gibi davranıp dikkatini başka olaylara çekmek lazım mış, yapılması gereken tek olay bundan ibratemiş, nörolog söylemişti.

aysecım benım adımda ayse adasız yanı.hatlar arada karısabılır :) yanı toplamda 3 ayseyız.bende pınarınkını alıp deneyeyım sütü.
benım kızımda ıstahsız son numaraları bu sanırım parmaklarında oynatacaklar bızı anneler kostursun peslerınden sıpaların, baska işimiz yok sankı :KK43:(((((

Bilmiyordum şaşırmadım desem yalan olur. karışmassa iyi.

X