2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, bu ara çok yoğunum fazla giremiyorum.
Malum işi bırakmama son 10 gün... Toparlamaya çalışıyorum.

Benim kızımın babayla pek arası yok.Sanırım beni çok özlüyor. Babaya gitmektense beni tercih ediyor. ışi bırakınca, benden bıkarsa belki babaya yanaşır :)

günaydın herkese
özgecim dönem dönem değişiyo o. bizimki önce anneciydi sonra babacı oldu beni hiç takmıyodu bile baba gelse sarılıyodu ben gelsem sarılmıyodu bile ama bi haftadır peşimden ayrılmıyo diğer odaya gitsem arkamdan ağlıyor. baba da bu durumu kıskanıyor tabi.

össgecim hayırlısı olsun tamamen mi bırakacaksın canım işi yoksa geçici bir süremi
oh elifle doya doya vakit geçirirsin

gunaydın melek annleri,bu ev işlerını nasıl yetiştırıyorsunuzbilmiyorumkismile
çıldırcam camaşır ve utu bıtmıyooo,bıttı dıyelim bu sefer süpğrge,ardından toz,ardından kucuk hanmmın mamalrı gun boyunca ve bulasıkkkkk,ardından akşam yemegı derken yıne kucuk hanımın uykuları aralarda,çamasr as,topla,derken saat 22 30 ufff bu benmı böleyım herkesde durum aynımı merak edıyorumm vallamafoldumbençok bunaldım sımdı makınayı doldurdum dunkı yıkananlar utuy beklıyo,kızımın ufalanlarını zıbınlarını cıkardım dolabından onlarda hurc alıncak esımı beklıyom öğlen getrcek ay cıldrcam yamafoldumben

Son düzenleme:
bu arada oyuncaklarda cabası yerler oyuncak dolu,nasıl duzenlerım bunları dıe dusunuyorum,ikeadan kutu alsam ısımı görur sanırım,dagnıklık bıtmıyo böle ve ben cok takıyom sanırımbilmiyorumkismile

gun aydın melek annleri,bu ev işlerını nasıl yetiştırıyorsunuzbilmiyorumkismile
çıldırcam camaşır ve utu bıtmıyooo,bıttı dıyelim bu sefer süpğrge,ardından toz,ardından kucuk hanmmın mamalrı gun boyunca ve bulasıkkkkk,ardından akşam yemegı derken yıne kucuk hanımın uykuları aralarda,çamasr as,topla,derken saat 22 30 ufff bu benmı böleyım herkesde durum aynımı merak edıyorumm vallamafoldumbençok bunaldım sımdı makınayı doldurdum dunkı yıkananlar utuy beklıyo,kızımın ufalanlarını zıbınlarını cıkardım dolabından onlarda hurc alıncak esımı beklıyom öğlen getrcek ay cıldrcam yamafoldumben

bende böyleyim canım ama eskiye göre daha rahatım napıyım yetiştiğim yere kadar
sende sıkma canını hiç bir ev işi senden ve senin sağlığından önemli değil.
nekadar yapmaya çalışsamda hep eksik kalıyor.
zeynep akşam 10 da yatıyor o uyuyumca 1-2 kadar işimi yapıyorum toz almak ütü süpürge hep gece yapıyorum bazen yemeğimide gece yapıyorum zeynep uyuyunca
ertesi güne sadece zeynebin öğünleri ve zeyneple ilgilenmek kalıyo

benımkı cıt sesınde uyandıgı ıcın,o uyurken sadece etrafı topluyorum duzene sokuyorum baskada bısey yapamıyom bazende utu,dogru söluyorsun allah saglık versın hepimize cok zor cunku,sırf bu yuzden 2.cocuka cesaret edmıyom valla

bu arada oyuncaklarda cabası yerler oyuncak dolu,nasıl duzenlerım bunları dıe dusunuyorum,ikeadan kutu alsam ısımı görur sanırım,dagnıklık bıtmıyo böle ve ben cok takıyom sanırımbilmiyorumkismile

canım bende ikeadan kırmızı kumaştan sandık şeklinde kutuvar kapagı falan görünüşüde çok hoş
görmüşsündür belki ondan aldım koydum odasına yere artık öğrendi orda oyucak olduğunu odasına gidiyor dikiliyor sandığın başına hoşuna giden oyuncakları çıkarıp oynuyor en azından odası dağılmış oluyor sadece

2.yi düşünenlere hatta eyleme geçenlere hayırlı olsun..ben şimdilik almayayım..hatta okula başlayana kadar almayayım...arada yaş farkının az olması tabiki çok iyi ama benim çocuğum zor bi çocuk,çalışıyorum da,kendime ,eşime ayıracak 5 dk vakit bulamıyorum, 2. olsa ne yapardım bilemiyorum,o nedenle okula başlayınca düşünüyoruum,o zaman da 35 olacağım ama napalım,arkadaşlardan ilk çocucğunu 38-39da yapan bile var..kısmet nasip
hasta annelere ve bebeklere çok geçmiş olsun..biz de zor günler atlattık, hala da tam düzelmiş sayılmayız
özgecim işten ayrılıyormuşsun,elifle bol bol zaman geçirirsin artık,hayırlı olsun,zor bi karar
yemek konusunda ben artık özel bişey pişirmiyorum, kaşık maması ve kahvaltısına koyduğum tahılı saymazsak bizim yediklerimizden tadıyor,yiyor diyemiyorum,1-2 kaşık yediği için tam bi öğün sayılmaz herhalde:KK43:
oğlum henüz yürümüyor ama çk hevesli, ben ellerinden tutuyorum evi turluyoruz öyle,tabi bel ağrısından ölüyorum,bugün banyo dolabını açtı ordan ıslak mendilini çıkardı yere koydu, biraz oynadıktan sonra dolabın kapağını tekrar açtı ve yerine koydu mendili,çok hoşuma gitti, eşim de dağınıklıktan o kadar çok şikayet ettin ki el kadar çocuğu bile yola getirdin diyo,

bana iş demeyinn çıldırcam artıkk yapıyom ertesi gün aynı valaa bıktımmmmmmmm
eşim geldi heryer aynı iş yapcam diyom boşverr yanımda dur onada hak veriyom 10gündür yoktu dünde gezdikk akşamgec oldu yorgunluktan yine yapamdım buğün anca elayıdoyur ortalık topla camaşır felan yarın dip köşe yapacağım cumartesi annemler geliyoooo eşimde izinlimişş onlar gider ben yaparım onlar evdeyken iş olmuyooo cam silcektim kaldıı artık yarın zaman kalırsaa yaparımm

Selam kızlar, bende bugün merte yine balık yaptım :) çocuk omega patlaması yaşıyacak.
Eşim yok bugün mert çok yoracak yine yürüsede rahatlasam diyorum. Uykusu gelince çok huysuz oluyor uyumayada direniyor yarım saat savaş veriyoruz, bezinide bağlatmıyor.

ayşecimmm hiç yürüyünce dinlenmiyosun aksinee 2kat fazlaa yoruluyosunnn

Haftada 2 gün evi sürürüyorum toz alıyorum siğer günler mert izin verirse etrafı topluyrum, yemeğide o uyuyunca yapabilirsem yapıyorum bazen eşim gelince yapıyorum. Ütü olayını 15 günde bir yapyorum hepsi zor oluyor ama masayı aç topla kaldır olayı 1 kere oluyor en azından. Çamaşır 2 güne bir yıkıyorum. Şimdi kapıcıyıda işden çıkardılar çöp olayıda bana kaldı.

ay eltimlerin tayini cıkmış ankaraya kaynanam 10 gündür eşim yok aramadııı bile sabah 9 da arıyoo bananee yaa beni nie aramıyosunda işine gelince arıyosun sinir oldummmm

ay eltimlerin tayini cıkmış ankaraya kaynanam 10 gündür eşim yok aramadııı bile sabah 9 da arıyoo bananee yaa beni nie aramıyosunda işine gelince arıyosun sinir oldummmm

Aramasın daha iyi değilmi, bazıları hayatından çıkarmak ister işde seninkide öyle, inan herşeyye karışan herşeyin içinde olan bir kaynanadan daha iyi seninki.

cnm öyle değil iştee en son subatta aramıştııı düşün ben hep ararımm değer vermiyooo ona kızıyom iişi düşünce arar ben yanlız kalıyomm benii nasılsın ela nasıl diye aramazz eltimleri biz onlardayaken kaçkere sahit oldumm hergüngibi arar

cnm öyle değil iştee en son subatta aramıştııı düşün ben hep ararımm değer vermiyooo ona kızıyom iişi düşünce arar ben yanlız kalıyomm benii nasılsın ela nasıl diye aramazz eltimleri biz onlardayaken kaçkere sahit oldumm hergüngibi arar

İlk yıllarda aranızda problem varmıydı, benimkide beni aylardır aramıyor eşimi arayıp merti soruyor interneti açtırıyor ama beni hiç sormuyor rahatım böyle.
Peki sen niye arıyorsun ki seni şubattan beri aramıyorsa 3-4 kez sen arayıp o hiç aramadıysa bırakmalıydın aramayı, eşini arıyormu peki.

İlk yıllarda aranızda problem varmıydı, benimkide beni aylardır aramıyor eşimi arayıp merti soruyor interneti açtırıyor ama beni hiç sormuyor rahatım böyle.
Peki sen niye arıyorsun ki seni şubattan beri aramıyorsa 3-4 kez sen arayıp o hiç aramadıysa bırakmalıydın aramayı, eşini arıyormu peki.

yok cnm problem felan konuşrken cok özledikkk derr ama aramz eşimide aramaz eşim arar int var 1 kere demedi görelim diyeebiz dedikk yok gitmiyomm ben der görümcemden grşyolar 1 sokak varr eltimde biz hep görüşüyoz der bilmiyom valla anlamıyorummm sinir ediyolar ya hiç aramasınlar bizde aramayalım yada bana işi düşünce aramasınn yada miletin içinde cok özledim burnumda tütüyo demesinn benim kızdığım bu cnmmm yapmacıkkkkk

X