2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

saol hülya işyerindeyim şu tahlili yaptıramadım canım çok sıkkın.Eve gidim çiş yapsın diye başında bekliycem.ınternette okudukça daha telaşlanıyorum idrar yolu enfeksiyonu çok ciddi birşey sonuçta

saol hülya işyerindeyim şu tahlili yaptıramadım canım çok sıkkın.Eve gidim çiş yapsın diye başında bekliycem.İnternette okudukça daha telaşlanıyorum idrar yolu enfeksiyonu çok ciddi birşey sonuçta

ah canım zor olmazmı biz bütün bekledik olmadı doktor vazgeçti artık yapmadı biyerlerine baktı eliyle vardedi

ah bukız uyurken çok öksürüyo gündüz okadardegil neyi var anlamadım çok terliyo ya ondan oluyo galiba nedecem bilmiyommm yarın annmlre gidecem orda uzman varmış ona gösterem bariii

iyiyiz canım bugün taburun günü vardı ona gittik geldik geldik çıglık çığlığa gazinonun içinde çoçukların peşinden koştu durdu ceyin hanım çok eglendik
yağmur nasıl başladımı yürüme antremanlarınaopuyorumnanaktan

ohh ne güzel cnm..eğlenmiş ceylin..
yağmur hanım evi dört dönüyo ama duvarlara tutunarak..
ellerini bırakamıyor.ama az kaldı sanırım..öpüorum senide ceylinide...

günaydın ben bebeği kızım 3 yaşına gelince istiyorum.Şuan yaşım 29 31 de felan doğacak.Daha fazlasıda iyice geç olur artık.Benim öncelikle kilo problemimi aşmam lazım.

Kızımı tahlile götürdüm.Ama çiş yapmadı.Bugün yine deniycem bakalım.Bekliycem inşallah yapar.Doktor mide bulantısı için emedur fitil verdi onu verdim dün iyiydi çok şükür.Rahatta uyudu meleğim.İnşallah bugün tahlili yaptırabiliriz de bebeğimin derdi neyse öğreniriz Allah ın izniyle

Cevap veren tüm arkadaşlara teşekkürler ilke sana geçmiş olsun.

cnm saol sanada çok geçmiş olsun..sıkıntı yapma hayırlısını düşün.
umarım bişey yoktur..

günaydın kızlar
ilke geçmiş olsun
neslihan bizim bugün 4.denemeydi ve yine alamadık yaptı ama o torbadan aktı gitti eşim de kızdı bıraktı gitti işe . ne yapcaz bilmiyom.bu arada kulak iltihabından şüphelenmiştim ya sabah sağlık ocağına götürdüm iltihaplanmış bir kulağı.spectrum verdi mamaya karıştırabiliyosun bakalım bikaç gün kullanalım kendi dr.umuza götürünce geçmiş mi anlarız. tesadüf müdür nedir idrar yolu iltihabı ile kulak iltihabı aynı anda oluyo benim kızda.
ayşecim benim kızım da boş kaşığı yiyomuş gibi yapıyo yemek yemez kendisi tutmak ister.

saol cnm teşekkür ederim..sizede çok geçmiş olsun...

saol hülya işyerindeyim şu tahlili yaptıramadım canım çok sıkkın.Eve gidim çiş yapsın diye başında bekliycem.İnternette okudukça daha telaşlanıyorum idrar yolu enfeksiyonu çok ciddi birşey sonuçta

neslihancım üzülme cnm ya.eğer öyle birşey varsada ilaçlarla ii olur üzülme cnm..
allahım daha büyük dertler wermesin.
bende istiyorum idrar tahlili.birkere yapayım dedim.gıcık oldum.bekle bekle yok..
bide yarım saat içince gitmesi lazım tahlile..
umarım temiz çıkar...opuyorumnanaktan

ben hala gribim ne içtiysem yok.burun akıyo musluk gibi...
artık iileşmek istiyorum yaaaaa.
havada çok kötü burda sabahtan beri yağmur yağıyo içim karardı...

slm kızlar poyraz yeni uyudu çok işim var ama yapasım yok
hasta bebişlere çok geçmiş olsun
eminecim sizinkiler erkek istemiş benim kaynanamda
erkek olduğunu duyunca amaaan erkekmiş kendiniz bakarsınız demişti,
o kız istiyıdu bende sağlıklı olsun yeter dedim sanki o bakacakmış gibi
altlı üstlü oturuyoruz doğduğundan beri herşeyini kendim aldım kendim baktım
aslında çok seviyo ama ben bırakmıyorum o lafı aklıma geidikçe sinir oluyorum
işte böyle geri kafalılarda var napalım idare ediyoruz....

bi ardaş güzel söz istemiş ama canım ben hiç anlamam nete baksaydın sözler diye yaşı kutlu olsun canım

kızlar dogum gunu bölumune masa örtusu ekledım cok hosuma gıttı normal örtuden daha cıcı durur,11 tl bakarmısınz bır ara,bırde bardak 10 tanesı 5 tl sankı daha mantıklı gıbı gelıyo bunları almak,çokta cıcı olur bilmiyorumkismile

Meyveli yoğurt hangisini veriyorsun canım. Krakerden gofretten bıktı benim oğlan durmadığı zamanlarda eline tutuşturuyordum da şimdi istemiyor.

canım sütaşın orman meyvelisini yiyor bayılıyor 2 paket yiyor.aslında süt satılsa kendim yapıp karıştıracagım meyve ama yok burda hazır sütten de olmuyo yoğurt sütaşın kendimize aldığımız yogurdu ilk açtığımda veriyorum daha doğrusu pilavla makarnayla karıştırıp veriyorum sade yemek istemiyor çünkü
bende mızmızlanınca kraker veriyorum oyalanıyo biraz
Ayşe o süt değilmiş o taze peynirmiş. Böğürtlenli dimi seninki, bende yoğurt diye aldım üzerini iyice oku yoğurt ibaresi hiç yazmıyor, taze peynir yazıyor. Bende verdim orman meyvelisini ama pek sevmedi, daninonun muzlusunu veriyorum onu seviyor, birde bir küp danino bol bol sütten yapılıyor diyorya güveniyorum.

Ayşe o süt değilmiş o taze peynirmiş. Böğürtlenli dimi seninki, bende yoğurt diye aldım üzerini iyice oku yoğurt ibaresi hiç yazmıyor, taze peynir yazıyor. Bende verdim orman meyvelisini ama pek sevmedi, daninonun muzlusunu veriyorum onu seviyor, birde bir küp danino bol bol sütten yapılıyor diyorya güveniyorum.
bu sefer bende danino aldım sütaş kalmamıştı.peynir yoğurt fark etmez ikiside kalsiyum grubu canım.

slm kızlar ay bebekte cınsıyet ayrımı yapanlara cok kızıyorum ne olurmus kız erkek olsa tövbe yarabbım.
bende kendım mayalıyorum yogurdu ıyı oluyor böyle ıcım sınerek verebılıyorum.çokta severek yedıgı söylenemez ama yıyecek el mahkum.
kızlar süt verıyormusunz bebıslere?yavas yavas baslasammı kı?aklıma gelıyor.

bır arkadas söz sormus bende bılmıyorum canım kusura bakma.kalabalık bır dogum gunu olacak sanırım.

OKUYUN BENCEEEE
itiraz edenn...
DOGRU ERKEK
Kadının biri kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış,
kadın lambayı kumların iç...inden çıkarmış, ovalamış.
Lambadan cin çıkmış ve;
-'Sadece bir dilek hakkin var, iyi düşün öyle dile' demiş.
Kadın hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak:
-'Bütün dünyada zulmün, savasın, açlığın bitmesini istiyorum.
Bu haritadaki ülkeleri görüyor musun?
Bu ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını,
her yere barisin gelmesini diliyorum' diyivermiş.
Cin haritaya bakmış ve dehşetle;
- 'Tanrı askına Kadın! Bu ülkeler binlerce yıldır savaşıyorlar.
Tamam, isimde iyiyim ama o kadar da değil!
Bunu yapılabileceğimi sanmıyorum.
Başka bir dilekte bulun' diye bağırmış.
Kadın birkaç dakika düşünmüş ve ;
- 'Hayatim boyunca doğru bir erkek bulamadım.
Bilirsin; hem ince düşünceli, hem dürüst, hem karizmatik , hem eğlenceli biri, sevecen, ilgili ve ömür boyu sadik olacak erkek diliyorum' demiş.
Cin derin derin bir iç çekmiş:
-Uzat su kahrolası haritayı..!!!

nasılsınız kızlar sabah actımm kaldıı açıkk okumaya bile vakit bulamadımm oturmaya gitcezz öğleden sonra ela uyumadı uyunınca gideriz artıkk napıyımm ordada uyumaz cocuklardaan kız erkek farketmez hayırlısı olsun eşiminde benb,imde görüşüm bu ama bazı insanlar geri kafalıııııı
gecen sene hamileydimm kaynanalar geldii konuşuyodukk hepberaberr görümceminde oğlu olcaktı benimde kızım eltiminde oğlu var kayınpederimm ilk erkek olcaktı 2. ne olursa olsun demezmii bana kendimi zor tuttum sanki benim elimdee erkek olcakmıştııı sevmezler benim kızımı arayıp sormazlar ama erkekler için ölüp biterlerrr ne kadar cahil insanlarrr kız erkek ayrımı olurmuyooo ne kadar ağlamıştım eşimde bişey dememişti şimdi gelirlersede sevdirmicem 6 aydır görmüyolar int açın görelim bile demediler öbürkülerle hergün görüşüyolarmışşş gelde sevdirrr demiii şimdi haklı deilmiyimm onlar ayrım yaparlarsa bende yapcam eşimede dedimmm valla

CANIMCIM HİİÇÇÇ TAKMA ALLAH KIZINA SAĞLIK UZUN ÖMÜR ERSİN HAYIRLI EVLATLAR OLSUNLAR AMMA CAHİLLERMİŞ YA KESİN DOĞULU YADA KARADENİZLİDİRLER BAKSANA EŞİNİN AİLESİ NERESİ TOPİĞİNE ORDA ANKET VAR BUNLAN İLGİLİ:sinifsinif:

uyku saatlerimiz tam iş işkence oldu. Uykusu var ama uyumuyor huysuzluk ediyor, iyice yorulunca göğsümde uyuyor ama bende zıvanadan çıkmış oluyorum çıldırıyorum.

günaydın bayramınız kutlu olsun eşim geldi cok mutluyummmm:)))))))
ayşecim degil iç anadolu eskişehir bende eskişehir ama kişilik meselesiii yapı tatlımm sevmesse sevmezzzzz kendi bilirr

X