2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gnydın kızlarr bayramını kutlu olsun
eminecim seninde bayramın kutlu olsun çifte bayram olmuş senin için ne güzel
bizimkide uyuyamdı yine öksürükten ay geçse bi an önce

kızlar bayramınız kutlu olsun günaydın tahlili yaptırdım sonunda antibiyotik kullanacak bir durum yok dedi.4-5 lökosit 1-2 eritrosit yazıyodu.ben hamileykende tahlilim böyle çıkmıştı.doktor su içersen bunu atarsın demişti.

Çok şükür ilaçlık bir enfeksiyonumuz yok.Dün üstten 3. toplamda 7.dişimizi de çıkardık hayırlı uğurlu olsun bize maşallah.

hadi gözün aydın neslihancım bak önemli bişey yokmuş.
dün bursa çok soğuktu ya umarım zeynep hasta olmaz.
dün zeynep akşam 8:30da yattı sabah 7 kalktı şok oldum arada 2 kere hafif mızldandı emzirdim geri daldı.maşallah diyeyim
ama şimdi dünün acısını alıyor uykuda bayağı enerji toplamış zapdedemiyoruz
dış kapının yanına gidip atta atta diyip duruyor iyice gezmeci oldu bu kız

günaydın..19 mayıs gençlik ve spor bayramımız kutlu mutlu olsun...
neslihancım çok sewindm cnm.üzülmene değmedi bakkaydirigubbakcemile5
yağmur kahvaltısını yaptı uyudu sıra bende.
görüşrüzzzzz

çok teşekkürler kızlar bende çok sevindim.sanırım bu öğürmeler yemek yemek istememesiyle alakalı üst dişleri hep şiş çünkü.Öğürünce yemekten kurtulurum diyor aklı sıra

Yemek yeme konusunda zorlarsanız ilerde yemek seçme durumu söz konusuymuş kızlar, Benimkide yemiyor bu ara kaşığı uzaktan görse kafasını çeviriyor ben hiç zorlamıyorum. Aç gezmiyor emiyor.

Yemek yeme konusunda zorlarsanız ilerde yemek seçme durumu söz konusuymuş kızlar, Benimkide yemiyor bu ara kaşığı uzaktan görse kafasını çeviriyor ben hiç zorlamıyorum. Aç gezmiyor emiyor.

tamamda canım zorlamazsam benimki emmiyorda ne yapabilirim.O zaman ciddi ciddi aç gezecek.

tamamda canım zorlamazsam benimki emmiyorda ne yapabilirim.O zaman ciddi ciddi aç gezecek.

Haklısında zorlasanda yemiyorlarki, benimki kafasını çevirdimi asla yemez mesal seninki yiyiorsa yine iyi.
Soğan sarımsak aromalı şeyleri yiyor benimki çorbalrına koymayı denedinmi, sevdiği hiçmi birşey yok, yoğurt seviyorsa sebzze pürelerini karıştırsan yada çok az tuz koysan.

kızlar bayramınız kutlu olsun günaydın tahlili yaptırdım sonunda antibiyotik kullanacak bir durum yok dedi.4-5 lökosit 1-2 eritrosit yazıyodu.ben hamileykende tahlilim böyle çıkmıştı.doktor su içersen bunu atarsın demişti.

Çok şükür ilaçlık bir enfeksiyonumuz yok.Dün üstten 3. toplamda 7.dişimizi de çıkardık hayırlı uğurlu olsun bize maşallah.

neslıhancım gecmıs olsun cnm ılac almamasına sevındım kısa zamanda toparlar ınsallah

aysecım benım kızda ıstemeyınce dılıyle dısarı atıyor bırdahada yemek ıstemıyor.mama verınce yıyor ama sebzelerle arası yok napıcm bılmıyorum.emse oda yok.offf offf

kızlar merhaba
benim pek fırsatım olmuyor girmeye
cumartesiyede bişey kalmadı
daha kendim ne giycem bişey alamadım
yarın çıkıcam bakalım
neslihancım rahatsızmıydın geçmiş olsun
emincecim takma böyleşeyleri boşver tavrını koy sende
biraz geçmişi okuyayım kayra uyurken

aysecım benım kızda ıstemeyınce dılıyle dısarı atıyor bırdahada yemek ıstemıyor.mama verınce yıyor ama sebzelerle arası yok napıcm bılmıyorum.emse oda yok.offf offf

mamayı veremeye çalış iyice acıkmasını bekle, meme veriliyormu artık bu aylarda, birçok insan süte geçti artık alıştırmaya çalışsan rahat edersin.

Kızlar sabah sabiha paktuna keskini izledim, izleyeniiz vardır, çok güzel şeylerden bahsetti.
Baba aşılabilir bir dağ, güçlü bir insanmış çocuğun gözünde, anne ise koruyucu, doyurucu besleyenmiş. Baba baskın olmalıymış ailede.

günaydın kızlar baba baskın tabiki zaten baba baba diye ölüyor bizim kız hemen atlıyor gördü mü zaten nerde görse atlar herhalde ne dese yapar.Bana da bir naz bir eda anlatamam

alhan cım teşekkürler benim kızın dişi 8 olmuş maşallah.ıştah kalmaması çok normal.

X