2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

cnm isteyerekmi olduuu çok erken gibbi rahim en az1 sende toplarmışşş ama hayırlı olsunn oğlunu allah kucağına almak nasip etsin :Saruboceq:

slm kızlar kalabalığız ne güzel
ben 2.bebeği poyraz biraz büyüdükten sonra düşünüyorum
yani 2sene sonra zaten eşim ağustosta askere gidecek o gelince olur hayırlısıyla
aslında eşim gitmese hemen yaparım
hazalcım inş. sağlıkla doğurursun bebişi:))

cnm isteyerekmi olduuu çok erken gibbi rahim en az1 sende toplarmışşş ama hayırlı olsunn oğlunu allah kucağına almak nasip etsin :Saruboceq:

isteyerek oldu canım korunmayı bırakalım hemen olmaz zaten olana kadar bi seneyi bulur diye düşündük korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım bi kaç doktorla görüştüm bi sorun olmaz dediler gebeliğimde ii gidiyo şimdilik bi sorun yok tek korkum sezeryan

denklemcım bencede kendını hazır hıssedıyorsan ıkıncıyı düşün derim.ben kızıma hamıleyken 5 ay kanamam vardı süreklı yattıgm ıcın korkuyorum acıkcası.
hazalcıgım bebegın hayırlı olsun saglıkla kucagına almak nasıp olsun ınsallah.

hazalcım ılkı nasıl sezeryanlamı oldu?aklına getırmemeye calıs kucagına alınca korkuların gecer annesı

hazalcım ılkı nasıl sezeryanlamı oldu?aklına getırmemeye calıs kucagına alınca korkuların gecer annesı

evet canım ilki sezeryanla oldu.ilk sezeryanım ii geçmişti dikişlerim alındıktan sonra ağrım falan kalmamaıştı.ama herkesten duyuyorum ikinci sezeryan zor oluyo diye

oh oh negüzel 2ciler gelecek hayırlısı olsun hazalsende korkma saglıkla alırsın inşllah bende seneye düşünüyom allha kısmetederse

ayy canım ya ne güzel biz düşünürken sen icraat yapmışsın darısı bana bende bir oğlum olsun istiyorum bu ay korunmayı bırakalım dedim eşime bakalım belki bende senin gibi hemen hamile kalırım ayy inşallah

evet canım ilki sezeryanla oldu.ilk sezeryanım ii geçmişti dikişlerim alındıktan sonra ağrım falan kalmamaıştı.ama herkesten duyuyorum ikinci sezeryan zor oluyo diye

benım yengemde ıkıncıyı yaptı sezeryanla ılkınden coook cook rahattı dedı.korkma canım bısey olmaz allahın ıznıyle.bunyeyle alakalı bırde dr tabı.aynı dr olursa sanmıyorum kötü gececegını.

canım teşekkürler yorumun için tabiki herkes kendi planını en ii şekilde yapıyor hayat zor evet zaten 2.yi en çok kızım yanlız kalmasın diye istiyorum akraba arkadaş bi yere kadar kardeşi en yakını olur diyorum inşallah bir oğlum olur.annem kızımdada doğumumda gelip ilgilendi o kadar gene olsa gene o kadar bakar gerisi bana kalır bakalm hayırlısı canım sağol

konu hassas olunca kalabalık bugün canım evet sanada teşekkürler sanada bi kız lazım o zaman eşinde biran önce dönsün sağlıkla inşallah canım sonra poyraza kardeş yaparsınız ne güzel senin kafan net yani

geçmiş olsun canım benimde kızım habersizz olduğu için bilmeden ilaç içmiştim amniosentez bile yapıldı kızıma bu sefer kararım net olsun ki bunda sorun yaşamayayyım zaten ilkinden oldukça tecrübeliyiz artık
benimde kusmam vardı anun dışında doğumum normal doumdu ve kolaydı bakalım hayırlısı

hazalcım sen eczacısın bilirsin ben şimdi yasmin kullanıyorum son 3 hapım kaldı bitsin adetten sonra kullanmıycam en şanslı günler hakkında bilgi veriri misn sen kaçıncı gün hamile kaldıgını biliyor musun

evt canım hassas konu bunlar 2.kız olsa daha e isterim:))
inş. canım sağlıkla gidip gelsin yaparız
aradaki yaş farkının fazla olmasını istemiyorum ben
mesela abimle benim aramda 2yaş var çok güzel geçiniriz
ama sonradan 1kardeşim daha oldu 14yıl sonra
o şimdi yalnız kaldı öyle olmasını istemiyorum ben:1no2:

kızlarrrr kız olması için tabi lalah bilirde denenmiştir herzman ve olmuşturrrr 2 cisinde yapın birincisindedegil erkke bebk çokspermle le oluyo ama kızdaha azzzz aklınızda bulunsunnn

kızlarrrr kız olması için tabi lalah bilirde denenmiştir herzman ve olmuşturrrr 2 cisinde yapın birincisindedegil erkke bebk çokspermle le oluyo ama kızdaha azzzz aklınızda bulunsunnn

slm hülişim nasılmelis dr ne ddi
bu arada kız yada erkek olma olasılığı %50,%50 erkekten ya x yada y geleceği için canımiki olasılık var yani onlarda eşit

canım bişeyi yok cigerler temiz dedi geniz akıntısından olur dedi peduus ver dedi

tamam canım biliyomdaaa bi günyaptıgında 2csindeki spermlerden kız olma olasılıgı yüksek aklınızda bulun sunnn

gecmıs olsun hülyacım.cıgerler temızse cabuk atlatır ınsallah.
su kız erkek olayını bırdaha anlatırmısın anlamadım been.bu kız aldı aklımı valla :)

ikinci bebişler geliyo düşünülmeye başlanıyo ne güzel ben daha düşünmüyorum 3-4 yaşında inş. gece uykumuz problemli uykuyu sevmiyo gece de gündüz de ceylin hanım o yüzden 2. bi bebek olursa şimdi çok yıpranırım yalnızım çünkü birazbüyüsün düzene girsin Ceylin hanım inş. o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…