2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

of kimse yokk yine nneslihandan başka kızım uyundı yedirdim ıspanak yapmıştım vallaeskisikadar özen göstermiyomya sıkıldımveriyom işte ne varsa

slm kızlar nasılsınız görüşmeyelı .uzuuuuuuun zamandır netım yoktu o yuzden gıremedım hıc.hepınız ıyısınızdır ınsallah.minnişler nasıl çok merak edıyorum çoook.görüşürüz kızlar

sagol hülyacım sen nasılsın melis nasıl annesı?koca kız olmustur cadı :)

merhaba kızlar neler yapıyonuz
hoşgeldin alhancım nerelerdeydin?daha sık uğrarsın artık inşallah
hülyacım kocişle atışmıştık ya dün konuşmaya dışarı çıkardım verdim muhtırayı bakalım düzelecek mi

ben de okuldan geldim 7 ye doğru yemek yedik çıktım eşimle doğum yapan bi arkadaşa gittik 1 saat sonra geldikki bizim kuzucuk uyumuş vakit geçiremedik diye içimize oturdu valla

ay benim kociş balayınada götürdü tatilede giderizz gezmeyi severizzz:)

sagol alhancım büüyüdü mşşlah seninikide büyümüştür
oh iyi olmuştur olumpus bakam dinleyecekmi ben çok konuşuyomda tamam diyo sonra yine aynı
elacım nee güzel gezin imkan varken biz prasızlıktan gidemiyozzz siz gezin yerimize

günaydın kızlar evlendik evleneli kaşıktan mobilyaya kadar her masrafımızı çalışarak kendi kendimize ödediğimiz için tatile balayına para kalmadı.Çalıştığımız hep kredilere gitti.Kendi tatilimiz ya da balayımız için para ayıramadık malesef.

Gezmeye gelince bende gezmeyi çok seviyorum ama şartlar elvermiyor.

günaydın kızlar evlendik evleneli kaşıktan mobilyaya kadar her masrafımızı çalışarak kendi kendimize ödediğimiz için tatile balayına para kalmadı.Çalıştığımız hep kredilere gitti.Kendi tatilimiz ya da balayımız için para ayıramadık malesef.

Gezmeye gelince bende gezmeyi çok seviyorum ama şartlar elvermiyor.

ayyy bende sadece ben bu zamana kadar kredi ödedim sanıyordum herkez aynı durumdaymış ya bizde tatlım kredi çektik evlendik eşyalarımızı aldık herşeyimizi kendimiz yaptık düğünümüzü bile kendimiz yaptık
neyse ki maliyenin kampı var evlendiğimiz zaman maliyenin kampına gittik tabii fiyatlar uygunda ondan yoksa oda yoktu
ALLAH hepimizin yardımcısı olsun ne diyelim bundan sonra rahat ederiz inş.:dance:

günaydınn kızlarr
demekki filiz herkes aynı bi biz deilmiş düğün borcu ödüyoz daha kaynanamlar çöp bile almayınca düğünde bizee elverdiğince gezdikk bizde kampa gitmiştik balayında kız filiz:)) bu sene otele gideriz diyodumm kafamı dilemek istiyodum ama kalcak sanırım bide simdiden rezarvasyonlar başladıı bizeee haziran doluuu :)) annemler kaynanamlar görümcemlerr dayımlar :))))

günaydınn kızlarr
demekki filiz herkes aynı bi biz deilmiş düğün borcu ödüyoz daha kaynanamlar çöp bile almayınca düğünde bizee elverdiğince gezdikk bizde kampa gitmiştik balayında kız filiz:)) bu sene otele gideriz diyodumm kafamı dilemek istiyodum ama kalcak sanırım bide simdiden rezarvasyonlar başladıı bizeee haziran doluuu :)) annemler kaynanamlar görümcemlerr dayımlar :))))

valla tatlım herkez aynı durumdamış bi biz değil dediğin gibi
hadi ya haziran dolu mu neyse canım daha temmuz var
zaten tatil yerindesin canım sorun olmaz alırsın kzını çıkarsın
iş bize bilecikte ne tatil ne gezme

günaydın kızlar
herkes aynı durumda benim de eşimin ailesinin durumu iyi olmayınca herşeyi kendimiz yaptık annemleri de karıştırmadım fazla şimdi de ev kredimiz var 10 yıl. ama biz tatile gidiyoz kredi kartıyla falan hallediyoz.dönünce de bi kaç ay ödüyoruz zor oluyo ama napalım seney seneye diye ömür geçicek yoksa.
bu dediğimi bi kendim için yapamıyorum kıyafet alıcaksam hep ucuzu seçiyorum ya da erteliyorum valla yaşlanıyorum hep sonra sonra. ama bundan sonra karalıyım ertelemiycem.

günaydın kızlar
herkes aynı durumda benim de eşimin ailesinin durumu iyi olmayınca herşeyi kendimiz yaptık annemleri de karıştırmadım fazla şimdi de ev kredimiz var 10 yıl. ama biz tatile gidiyoz kredi kartıyla falan hallediyoz.dönünce de bi kaç ay ödüyoruz zor oluyo ama napalım seney seneye diye ömür geçicek yoksa.
bu dediğimi bi kendim için yapamıyorum kıyafet alıcaksam hep ucuzu seçiyorum ya da erteliyorum valla yaşlanıyorum hep sonra sonra. ama bundan sonra karalıyım ertelemiycem.

bende bende ölene kadar oğluma bi ev alsam yeter valla
ALLAH hepimize sağlık versin

aynen canım bende hiç görmedimmmmmm
antalyayı görmek çok istiyorum inşlah bigün olur

ayyyy ben geldimmmm günaydın herkesciklere bütün haziran annişlerineee hülyacım ben gezdim antalyayı kociş saolsunnn karış karışşş gezdirdiii güzeldiiii inşallahhh gidersinnn bi günnn yavrummmm :)))

günaydın kızlar

ayyy şu kredi var ya 10 yıl bideee allahh göz açıp kapayıncaya kadar kolay ödemeyi nasip etsin canımmmm:)))

slm kızlar günaydın hadi bakalım neler yaptınız anneler gününde ne hediyeler geldi eşim bana bir bluz almış cok begendim cok güzel sabah kahvaltıya gittik ondan sonra tüm gün evdeydik cok sıcaktı çıkamadık dışarı siz neler yaptınız
güle güle güzel günlerde giy canım

annişler hani harekettttt hepinizinn anneler gününü kutluyorrr ve öpüyorummm sizleriiiiii muckkk

biz hediye alamadıkkk kociş bugün senin gününn hadi bütün işleri ben yapıyorummmm ve ağzımdan iltifatsız tek kelime çıkmayacakkkk diye güne başladı ve yatana kadarrr adam iltifat edip durdu herşeyin fazlası gerçekten zararrrrr kızlarrrrr

:)))))))))))))))))))))))))) sakın ha böyle bi teklifle karşılaşırsanız kabul etmeyinnnn

bilmiyorumkismile
Deli daha ne istiyon işte oh keyif yapsaydın
aferim enişteye

herkese selam..
anneler gününüz kutlu olsun kızlar..
benim ilk anneler günüm çok güzel geçti diyemicem.
yağmur öğleden sonra çok ateşlendi..
bir türlü indiremedim ne yaptıysam..
sabaha kdr bekledim.neyseki şükür iyi.
bugün doktora götürdm.kan tahlili verdik.
hafif nezle olmuş ondan dolayı ateş olabilirmiş.
havalar çok değişken dikkat edin..
ne çok giydirin ne de az.
tam hastalık havası.
ömrümden ömür gitti resmen..
hepinizi öptük..hoşçakalın..
Tekrar geçmiş olsun canım, ıhlamur falan içir istersen iyi gelir

kızlar emeli göremiyom hiç girmiyomu
yok canım pek gezdiğim yokta kayra durmuyor ancak uyurken girebiliyorum
bir işte yapamıyorum ev rezil gibi, ütülencekler dağ gibi oldu

emel gezmekten vakit bulamıyor sanırım.

bugün bebeğim iki kez kusmuş.canım sıkıldı.Sanırım diş midesini etkiliyor çünkü ateşi felan yok çok şükür
Geçmiş olsun canım, acaba soğuk bişey mi içti
ıhlamur ver sende canım rahatlatır kuzumu

geçmiş olsun canım belkide istemiyodur canı ondanda kusarr bazen benimki sevmedigi olursa öyle yapıyo
oh mel gezsin facede okudum tatlie gitmek istiyomuş gtisin tabi hakkı
biz bakalım ogünleri görecezmiii:))))))))

inşallah görürüz canım ben ne balayı gördüm ne de bir tatil evlendim evleneli
İnşallah daha güzel yerlere gidersiniz canım,
bizimde durumumuz pek iyi değil ama şimdi tekrar işe girersem 1 yıl izin alamıcam
ondan bari bir hafta gidelim dedik
bir de tatil lüks değil bence ihtiyaç , çalış çalış evde çalış işte çalış mahvoluyor insan

of kimse yokk yine nneslihandan başka kızım uyundı yedirdim ıspanak yapmıştım vallaeskisikadar özen göstermiyomya sıkıldımveriyom işte ne varsa
ıspanak çok vitaminli yarasın melisimize

emoş nerdesin kız
h.g alhan cım
burdayım canım hihoyyyt

slm kızlar nasılsınız görüşmeyelı .uzuuuuuuun zamandır netım yoktu o yuzden gıremedım hıc.hepınız ıyısınızdır ınsallah.minnişler nasıl çok merak edıyorum çoook.görüşürüz kızlar
Hoşgeldin canım, minikler büyüdü delikanlı oldu bile
senin miniğin nasıl?

merhaba kızlar neler yapıyonuz
hoşgeldin alhancım nerelerdeydin?daha sık uğrarsın artık inşallah
hülyacım kocişle atışmıştık ya dün konuşmaya dışarı çıkardım verdim muhtırayı bakalım düzelecek mi

ben de okuldan geldim 7 ye doğru yemek yedik çıktım eşimle doğum yapan bi arkadaşa gittik 1 saat sonra geldikki bizim kuzucuk uyumuş vakit geçiremedik diye içimize oturdu valla
Allah huzurunuzu bozmasın canım,
benim kocişte aşırı kıskanç,ama aşık olmuşum bir kere idare ediyorum işte
balkonu bile yıkama, camlarıda silme diyor ama yokken yapıyorum ben
öyle askılı falan zaten asla giydirmez

benimkisi uyandı
öptüm kızlar görüşürüz

X