2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

erkekler öyle hülyacım malesef sevgilerini bizim gibi ifade edemiyorlar.sevmese senin yanında olmaz.çocuğun var canını bu kadar sıkma.

sırf sen seni yanlış anladığımı düşündün diye düzenleme yapıp sildimm bakkkkk tamammmm mıııı kuşummmmm benimmmm oyyyyy kıyamammmm sanaaaaaa boşverrinnnnn yawwww elimiz ayağımızzz sağğğğ gerisi boşşşş eğlen coşşşş valla çok güçlüyümmmm he bu arada kociş bile dalgaya vuruyooo duru sana kas yaptırdı diyoooo :))) dedim benim ihtiyacım yokkk al sen kas yapppp yapmak istemiyomuşş bey fendi 10 dk kucakta tutup ilgilenseler arkadan bi ses işin bitmedi mi dahaaaaaa yaseminnnnn çocuk durmuyooooooooo lan daha 10 dk olmadıııııııı

napcannnnn

idare etcennnn

olmadı

tehdit etcennn

neyleeee

sana börek yapmammmmm

hııııııııııııııııııııııııııııııııııı bak bakimmm bırakıyomu çocuğuuuu maça giderken 2 tepsi börek yap ver tamammmmmm

slm kızlar boşverin kimse canını sıkmasın bende çalışmıyorum evdeyim
eşimin maaşı belli olmuyo kışın 1000gibi alıyo yazın1500 çıkıyo ama idare ediyoz çok şükür kira derdimiz yok
ağustosta askere gidecek yaa ben napıyım ama pozitif olmaya çalışıyorum napalım bi şekilde atlatıcaz bu günleri...
kızlar anneler gününde ne alacaksınız yaa ben daha almadım kararda veremedim uygun bişey olsun istiyorum ama bakalım nolcakk...

aynen canım sagol sen beni boşveryaaa herşeyüstüste geliyo işte dogru diyon kolarıma grıyo akşam olunca canım be oturuyorumtamam internette ama işlerimide yapıyorum dünheyrerlitemizledimyemkde yaptımvar akşam7geliyo canım sıkılıyo sizlerde olasanız geçmiyo benimki işte gelince alır diye seviniyorum yarımsaattutmuyo işte seni istiyo ben azcık nete oturam o netoluyo bisat neyse böylegeçiyo işte hayat inşlah buzmanlarda geçer

görümce aradı şimdii benim kayınvalide 18 lik çıtır gibi yavrum 1 çöp eksiği yokkkk kii hatununnnn ama mikserinii beğenmiyooo görümce mikser alalım dedi akşam ben bakıcammmm bakalımmmm küççük ama napalımmm evdekini beğenmiyoruz gelin görümce ondan buna karar verdikkkk allahtan görümce derdim yok heee ablammm gibi anlaşıyommmm hiç sorun yaşamayızzzz kaynanamı bile ona şikayet ederimmmm ha hayyyyy :)))))

takma hülyacımmmmmmm ne halleriiiii varsa yapsınlarrrrr dönüp dolaşıppp bize gelilerrrrr zatennn hahahaa

bu gün baya yazdım buraya hııııııı iş yaptığım yokkkk ama size bişey diyimmi dışarısı ne kadar sıcak sa içerisi o kadar soğuk ufo yakıyorum inanıkiiii mayıştımmm kedi gibi miyavvvvv miyavvvv

iyi ne olsun ela uyuyo bende bakayım dedim akşama arkdaşın kızının doğum gününe gideceğiz bence poğca yapıyorumm gelin yemeğeee:))))

bu gün baya yazdım buraya hııııııı iş yaptığım yokkkk ama size bişey diyimmi dışarısı ne kadar sıcak sa içerisi o kadar soğuk ufo yakıyorum inanıkiiii mayıştımmm kedi gibi miyavvvvv miyavvvv

hiç sorma yasemin ya.
dışarısı yanıyor.
içerisi buz.bende ufo yakıyorum.

bebişlerin doğum günleride yaklaştı kızlar.
kızımın doğum gününü temmuzda yapacam.
memlekete gidince.
ailemle beraber.bizim cadı çok tembel çıktı daha yürümüyo.
doğum gününe kadar yürüse bari.
kızlar ya birde benim kızım emeklemiyo.
poposunun üstünde gidiyo heryere.
herşeyi ters.daha emeklemez herhalde.
emekleme pozisyonuna getirdiğimde ağlıyo,istemiyor.
bebişi böyle olan varmı başka acaba.

ben gittim salı günü poyrazada salıncak yaptık ayy bi uyudu 3saat doğdu doğalı ilk defa bu kadar uyudu dışarda uyumak hoşuna gitti paşanın:))
yasemin bende anneme mikser düşünüyorumda dediğin gibi kaynanamın hiç eksiği yok ona ne alacağımı bilmiyorum:)

burası iç dış yanıyoo dışarısı daha cookk ev içi 30 suan dışarı kaç bilmiyomm

memlekete gidince.

canım benimki mayıs 25 dgomlu dönerekyada popoyalazaz gidiyo emlemiyoda çok tembel hatta ayakta durmaya korkuyo bu 2yaşında ancalk yürürmeraketme var yaniseningibi öyle oluyo bazı çocuklar emeklemiyo

anneneler gününe anneme blander set seklindeolanlardan aldık kaynanaya yokkk
ben her anneler gününde doğum günündee ararım hediyesini alırdımm doğum yaptım bir çöp almadım doğum günümü bilmez aramaz almıcam dedim esimdebişey demediiii:)))))

ben gittim salı günü poyrazada salıncak yaptık ayy bi uyudu 3saat doğdu doğalı ilk defa bu kadar uyudu dışarda uyumak hoşuna gitti paşanın:))
yasemin bende anneme mikser düşünüyorumda dediğin gibi kaynanamın hiç eksiği yok ona ne alacağımı bilmiyorum:)

oh negüzel maşşalh poyraza valla ben hiç bişey alamıyom boşver onalr bana lsınlar uzaktalar 2satvar nerde gidecem

memlekete gidince.

var biz varız bizimkide popo üstü gidiyor ne emekleme ne koltukta sıralama mevcut beni al al diye gel gel der durur.Popo üstü zıplayarak gidiyor sadece.

X