2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

doğru diyorsun canım, ben sofra hazırlarım isteyen alır, almaya çekinenede tabak hazırlarız süper fikir dimi
Yaşlı olanlra da siz verebilirsiniz, çok çekinen de aç kalır ne yapalım:)

Öyle düşünme canım, ilk doğumgünleri hiç sıkıcı geçermi , anne olalı bir yıl olmuş, ben kesin ağlarım gibime geliyor :sinifsinif:
Bizimki de evde olacak , papyonlu beyaz gömlek siyah pantalon alıcam şık olcak oğluşum
kendimede ona uygun renklerde siyah olabilir elbise alıcam, kocamıda siyah pantalon beyaz gömlek giydircem ama o papyon istemez kravat taksın :roflol:
çok şık olucaz ailece :))
Tabi ya, biz bize olsak bile güzel bir gün olacak
Ben aaynı kıyafetten diktirmeyi istiyordum kızıma ve bana, askılı, beyaz, uçuş uçuş bi şeyler. Ama olmıcak harhalde, terziyle uğraşacak ne halim, ne zamanım var:KK43:

yoktum melis uynadı mayıs annelerinde çok iyi fikirler alabilirsiniz bi bakın

mayıs annelerine bakın çok güzel yapmışlar dogum günlerini

BAKTIM CANIM EVET ÇOK güzel yapmışlar ama biz yapamazyız ki burda bilecikte kimsemiz yok ki herkez izmirde burda kimi davet edecez biz bizbize yaparız öyle çok ayrıntılı yapmayız davetiye falan nerde bizde
ama çok isterdim güzel bişey yapmayı :sinifsinif:

hülyacım geçmiş olsun yaa ne zmn düzelcek şu çocuklar bilemiyom allah şifa versin yavrularımıza evt baktım ben mayıs annelerine aman çokda abartmamak lazım genede bence herşey hallolur vakti gelince walla ben diş buğdayı için çok düşünmedim çokda güzel oldu walla herkes çok hoşnut kaldı ldu bitti gitti işte

BAKTIM CANIM EVET ÇOK güzel yapmışlar ama biz yapamazyız ki burda bilecikte kimsemiz yok ki herkez izmirde burda kimi davet edecez biz bizbize yaparız öyle çok ayrıntılı yapmayız davetiye falan nerde bizde
ama çok isterdim güzel bişey yapmayı :sinifsinif:

ben gelirimmmmmm opuyorumnanaktan

hülyacım geçmiş olsun yaa ne zmn düzelcek şu çocuklar bilemiyom allah şifa versin yavrularımıza evt baktım ben mayıs annelerine aman çokda abartmamak lazım genede bence herşey hallolur vakti gelince walla ben diş buğdayı için çok düşünmedim çokda güzel oldu walla herkes çok hoşnut kaldı ldu bitti gitti işte

sagol neslicim sorma hep hastaoluyor hemen sagolamin hepimizinkine valla bende yapamam zzaten pastayı teyzemiz yapacak eve gelirler işte akrabalar pasta börek okadar

Bu arada kızıma iki kitap almıştık. "İlk 100 Sözcük" ve "Resimli Sözcükler". Sude güzel vakit geçiriyor onlarla. Sayfaları bi o tarafa, bi bu tarafa çevirip nesneleri işaret parmağıyla gösteriyor. Dikkat ettim, bazı resimleri bilinçli bir şekilde daha sık gösteriyor. Tavsiye ederim bu kitapları. Biri 20tl, diğeri 17,50tl.

valla herşey için belirli zman ve para lazım çok ayrıntı için eger durum musaitese her şeyolur yoksda oldugu kadar olur bize kmise yapmıyodu şimdikiler çşanslı

valla herşey için belirli zman ve para lazım çok ayrıntı için eger durum musaitese her şeyolur yoksda oldugu kadar olur bize kmise yapmıyodu şimdikiler çşanslı
Çok doğru söylüyorsun. Herkes bütçesine uygun hareket etmeli, çocuklaırmızı da buna alıştırmamız lazım. Ama yine de ilk doğumgünü, insan hevesleniyo işte, tabi gücümüz yettiği kadar güzel bir anı kalsın istiyoruz.

valla amma cok sey yazmışsınız
hediye olayına gercekten doğum günü için masraf felan cok olur aklıma güzel bişeyde gelmiyooo anlamıyolar cünkü daha ama ilk olunca özeniyo insan ben okurken bile gözlerim doluyoo bende ağlarım herhalde o günnn annem bişey görmüş int sihirli mum diye maytap gibi yanıyomuşş sonra içinden çiçek cıkıyomuş sarkkı söylüyomuşş bulursam alyım dedi bakalımmm ela uyandı yemek yedircem uyumuyo bu kız düzene girdik diyomm dişşş çıkıyoo huyu değişiyoo valla düzen felan kalmadı bizdeee

valla amma cok sey yazmışsınız
hediye olayına gercekten doğum günü için masraf felan cok olur aklıma güzel bişeyde gelmiyooo anlamıyolar cünkü daha ama ilk olunca özeniyo insan ben okurken bile gözlerim doluyoo bende ağlarım herhalde o günnn annem bişey görmüş int sihirli mum diye maytap gibi yanıyomuşş sonra içinden çiçek cıkıyomuş sarkkı söylüyomuşş bulursam alyım dedi bakalımmm ela uyandı yemek yedircem uyumuyo bu kız düzene girdik diyomm dişşş çıkıyoo huyu değişiyoo valla düzen felan kalmadı bizdeee

ooooooooo yeni dişimiz hayırlı olsun

X