2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin kizlar bizimde asimiz 16 hazirandi burdaki hemsire dogum gununde asi yaparsak yazik olur dedi 18 hazirana erteledi zaten bizde oyle istedik ayyyyyyy tsortlere bayildim gule gule kullanin

maşşalah inana cnmmm
ay bende sorsam cuma bizim pazartesi olsa olmazmı diyee hiç yoktan huzursuzluk yapmaz aşıdan

tişörtler bir harike gerçekten bende bayıldım.Bugün akşam gidip bende bakmayı düşünüyorum.Bizim aşımızda doğum gününden 1 gün sonra.Çiçek aşısı 15.ayda diye biliyorum ben aşı kartında öyle yazıyor.Hepsi bir arada ağır olmaz mı ayrıca.

casnım valla bilmiyom dr mız 1 yaşında sakın unutmayalım ben yazarım şu karşıdaki eczaneden alır gelirsiniz vururuz dedi

kızlar bizim doğumgünümüz 22 mayısta aşı için 26 mayısta gelin demişler
doğduğu günmü olması gerekiyor bilen varmı
yokcanım aşını bihafta süresi var geçmiyo korkma benim 25 mayıs mesala 27 sinde olacak
kızlar biz bugün 10. ayımızı bitirdik maşallah bize
maşşlah inana
emine valla bayıldım tişörtlere
bende bende

ben burdayım canım hani sen nerdesin

he tabisabha geldin

özel aşıdamı var doğumgününde ?
doktora bir gitmek lazım, bencede doğmgününden 2 gün sonra olması daha iyi
maşallah inan paşaya 1 ay daha büyümüş

günaydın herkese doğumgünleri yaklaştkça herkeste bi telaş başladı sanırımmmm:)))

biz daha hediyemizi almadık seda ve eylüle alacağım bende doğum günü haziranda ama alsam iyi olur hem doğum günü hem anneler günü kutlanmış olurrrr

ama üzeriimde bir ağırlık varki sormayın hiçbişey yapamıyorummmm :))))

Kızlar selam...
biz taşındık...ama yorgunluktan bitik vaziyetteyim...
birazdan spora gidicem...net bulmuşken size bakayım dedim....
anne kız tshırtlere bayıldım...
bizde mine,servet ve bir kaç arkadaşımızla anneler gününde kıbrısa gidiyoruz....ilk anneler günümüz özel olsun bebişlerde beraber ilk tatilini yapsın istedik....
Emelim inciniz hayırlı olsun....
aşıyı sormuşsunuz biz salı aylık kontrole gittik dr doğumgününden sonra yaptıralım huysuz olmasın dedi...27 side servetin kızının doğumgünü olduğu için 28 inde yaptırıcaz....

kızlar mayıs annelerine baktınızmı kutlamalara doğum günü için

kızlar bizim doğumgünümüz 22 mayısta aşı için 26 mayısta gelin demişler
doğduğu günmü olması gerekiyor bilen varmı
canım illa doumgününde olcak diye bişi yok ki bi kaç gün sonrada olur

oh yapın bakalım bizim yerimizede yapın tatillll güle güle otur bu arada canıma.s.

Pınarcım sağol canım iyi tatiller sizede
bol bol yüzün ana oğul bizim yerimizede
ben bu sene yakın bir yer istiyorum
kayra daha küçük ya uzun yolculuk zor olur diye düşünüyorum, ayvalık assos falan olabilir

Eminecim bende baktım mayıs annelerine çok güzel
darısı başımıza
ama hani böyle masa hazırlıyorlarya herkes kendi alır gibimi yapıyorlar annem diyoki bizde kimse kalkıp almaz sadece pastayı getirelim salona
diğer ikramları mutfakta herkesin tabağına koyalım diyor
siz nasıl yapıcaksınız ?

bizide götürün yawwwkaydirigubbakcemile

canım bn self servis yaparım istanbulda herkes öyle ypıyo ama bursada yok öyle bişey bizim düğünd yemek self servisti bizim akrabalar söylenip durmuşlar alamamışlar çekinmişler olmazsa mutfakta tabaklara koyarsınız aslında self servis daha mantıklı herkes istediğinden istediği kadar alıyo artık olmuyo ama anlayana

pınar güle güle otur cnm evinde gezin bizim yerimizede gerci bizim burdada ufaktan sezon açıldıı 15 gün sonra başlarız girmeye denizee
emelcim biz dışarda yapcaz bizimde öyle olur herkes istediğini alırr bizim burda öyle bildiğim kadarıyla biz bowling salonunda yapcaz cnmm

emoşum şanslısın walla ya deniz dibinde mis gibiiiiii ohh yaaa biz burlarda çürüyoz inankiii
bowling salonuda süper fikir ama ben yapmaya kalksam çok pahalıya çıkar içecekler fln

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…