2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

emelcim süper olmuş cnmm...bayıldım.bende düşünüyorum bakalım...
nasıl yapıcaksın doğum gününü karar verdinmi.?**

geçmiş olsun canım canını sıkma düzelir en kısa zamanda inşallah insan oldugu yerde herşey oluyor dualarımız seninle ve herkezle

kızlar sütten bahsetmişsiniz bebişlerimiz Allahın izni ile yaşlarına yaklaştılar
geçen doktorumuz ben bebişlere 8.aydan sonra inek sütü verin diyorum dedi
anadoluda kadınlar hep çocuklarına inek sütü veriyorlar dedi şimdilerde çıktı o bir yaşına kadar inek sütü vermeyin mevzuları dedi
bende hakverdim doktora bizlerde inek sütüyle büyümüşüz birde doktorumuz şimdiki inek sütlerri saf inek sütü degil suyls fazlaca karıştırılımışlar dedi bana da kullanabi,lirsin dedi
sizlerde isterseniz verin
bizimde dedemizi biri köyde yaşıyor ondan keçi sütü rüca ettik şimdilerde keçi sütü içiyor bizim hanım ama keçi sütününde zamanı varmış o geçiyor sanırım bende inek sütüne başlayacagım yakında
yogurdumuda kendim ügütüyorum keçi sütünden
benim kız yakında keçi gibi melemeye başlayacak:roflol::roflol::roflol:

sağolun kızlar evde yapıcaz ılkecim
Eminecim resmi kopyala düzenle de, paintte açılıyor sil yazıları
elaya göre yaz bitti gitti,
bende yaparım sana eğer yapamassan
ne yazmak istediğini söyle

Hediye olarak resimlerden kolaj yapıyorum tam bitmedi
buzdolabı magneti hediye edicem, birde takvim olabilir
tüllerle nazar boncuğu ile süsleyip içine çikolatada koyabilirim bebek şekeri gibi bilmiyorum
Pastayı 1 şeklinde istiyorum
çünkü birdaha hiçbir zaman 1 yaşında olmayacak, hep dikdörtgen yuvarlak olacak pastaları

kızlar sağamadığım için göğüslerim çok sızlıyor
canım yanıyor daha fazla yazamıcam

[/URL][/IMG]
yaptım emelcim aynı olduu yazılarr ama aynı yerde deilizz:)

kızlar merhaba ben yokum diye kaynatmışsınız şimdi de kimse yokklava:
emelcim davetite çok güzel olmuş.

kızlar benim sütüm yetmez yağmura.mecbur süt wericemm..
aacaba şimdiden başlasakmı.sulandırıp werenler varmışş.
artık 11.aya başlıcak yaağmur..
doktorumuza soralım kontrolmüzde...

doktorumuz 1-2 ay önce bize artık 1 su bardağı verebilirsiniz dedi ama bizimki içmiyo tadını sevmedi tabi mamaya alıştı.

canım geçmiş olsun inşallah düzelir.

benim kız babymix i severek yiyor maşallah günaydın kızlar.

Yasemincim çok geçmiş olsun inşallah herşey en kısa zamanda yoluna girer.

Emelcim senin davetiyeyi göremedim.Ama elanınki çıkmış anlamadım.Çok güzel olmuş.

Benim kız mama olarak ilk başlarda aptamil yiyordu.Sonra yememeye başladı bebelac denedim yemedi şimdi en ucuz mamayı hero baby yi yiyor.ınek sütü denemeyi istiyorum bu günlerde

günaydın canım
bizimki de sadece milupa aptamil içiyo

[/URL][/IMG]
yaptım emelcim aynı olduu yazılarr ama aynı yerde deilizz:)
olsun canım bende internetten buldum zaten bu yazıyı
çok güzel olmuş bende resim koyayım bari :)

Sağol canım, benimki bir önceki sayfada kaldı galiba, Herobaby en güvenilir mamaymış canım için rahat olsun bende oğluma herobaby veriyorum

şekerkız davetiyeniz çok şeker olmuş çok begendim

emel davetiye çok güzelmiş
sağolun kızlar

Rica ederim canım

kızlar ya ben şimdi kızıma sabah mama cicibebe labne yumurta pekmezli kahvaltı veriyorum.Sabah 80-100 ml arası anne sütü içiyor önce.Sonra 9 gibi kahvaltı 12 gibi sebze çorbası.3 gibi cicibebeli yoğurt,sonra milupa kavanoz meyveleri rendelediğim meyveleri yemiyor.Akşam yemekten tadıyor 1-2 kaşık sonra gece muhallebi veriyorum.Mama yada süt verim diyorum.Yatarken birkez kustu vermedim.Daha birşey yemiyor yatıyor.Gecede kalkıyor.Su içiyor.Ben az mı yediriyorum bu kıza sizde durum nedir.Kızım 10 ayını doldurdu
.Malesef hiç acıktım diye ağladığını duymadım.Sizde durumlar nasıl

günaydın kızlarrrr bende resimler var doğum günü için ama paint im yok düzenleyemiyorum
yükleyeceğim birazdan bakarsınızzzz üstüne yazı da yazıldımı güzel olur diye düşünüyorum davetiye ve magnet ler için olur muu ???? fikirlerimizi paylaşalımmm

meraba kızlar, ben de artık azıcık döneyim dedim, hepinizi özledik,

arada bi uğrara selam veririz kızımla, bugün işe gitmedim, annem yok diye kızımlayız, 4 dişimiz çıktı diğer 4 geliyo, sürekli kusuyo o yüzden,

neslihancım çok iyi yiyo kızın daha ne olsun, biz o kadar da yemiyoruz, pekmez ve yumurta sevmiyo, kahvaltıda sadece kahvaltı maması , cici bebe ve labne, öğlene doğru, meyve ile beraber biberon maması karışık, öğleyin sebze püresi, ikindi yoğurt veya büyümix, akşam gece maması o kadar, artık biberon da almıyo, mecbur mamayı diğer şeylere karıştırıyorum,

sizin dişler de bulantı yapıyo mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…