2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

emelcim aynen ben de bakıyorum ama kimse yok
kızım hasta oldu bu arada önce boğaz burun tıkanıklığı derken kusma başladı. dr 3 gündür salgın var nedenini anlayamadığım dedi . allahtan kusması 2 günde iyileşti ama öksürük devam ediyo kreşin de bu yönü var işte evde olsa kapmazdı

günaydın kızlar

kızım hasta oldu bu arada önce boğaz burun tıkanıklığı derken kusma başladı. dr 3 gündür salgın var nedenini anlayamadığım dedi . allahtan kusması 2 günde iyileşti ama öksürük devam ediyo kreşin de bu yönü var işte evde olsa kapmazdı

geçmiş olsun özlemcim.
inş öksürüğüde bi an önce geçer limonlu bal ver hemen

selam kızlar
cuma akşamı kusma ishal başlamıştı cumartesi pazar olmadı hatta bugün kreşe gitti ama kreşten gelir gelmez yine kustu ve yine ishal gibi yaptı. hadi onları geçtim ama 3 gündür hiç bişey yemedi ve çok halsiz inanın yerinden kalkmaya hali olmuyor merdivenleri inerken bile yoruldum diyor dr.a gitsek eminim bişey vermiycek napıcaz şaşırdım

geçmiş olsun özlemcim..ben genelde dr ne derse onu yapıyorum..içime sinsede sinmesede

fatoşcum götürdüm dr.a geçen de ileç vermemişti şimdi de bunu ilacı yok istirahat diyet dedi.zaten bizimki iştahsızdı şimdi süt bile içmiyor. neyse ben de evde bakıyım kreşe gitmesin dedim bugün ee rapor lazım bana da dr.lara bin bir rica özel haast. dr.u hiç oralı olmadı devletin acilinden aldım bizim aile hekimi zaten gıcık rapor vermez.sabah sabah kızımla dr. dr dolaştık sinir oluyorum ya sanki keyfimden istiyorum raporu. gurbette olunca zor bi akraba falan olsa bırakırsın.eşim de hasta serum yedi sabaleyin o da evde yatıyor benim de öide bulantılarım var inş. hastalanmam

selam kızlar
emelcim geçmiş olsun
gülin derine de geçmiş olsun inş. ilerlemez
ben maşallah diyeyim henüz hastalanmadı kreşe başladığı halde

selam kızlar
cuma akşamı kusma ishal başlamıştı cumartesi pazar olmadı hatta bugün kreşe gitti ama kreşten gelir gelmez yine kustu ve yine ishal gibi yaptı. hadi onları geçtim ama 3 gündür hiç bişey yemedi ve çok halsiz inanın yerinden kalkmaya hali olmuyor merdivenleri inerken bile yoruldum diyor dr.a gitsek eminim bişey vermiycek napıcaz şaşırdım

sağol canım.size de çok gecmiş olsun.bız derın'ı ıyı ettık ama maaalesef bu sırada mınığe gectı hastalık.o mınıcık ağzıyla burnuyla öksürüp duruyo burnbu akıyo falan.

bu arada bızım topic gerçekten bıttı bıtecek aşamaya gelmiş.yazık:KK5:

bende sürekli okuyup yazmayanlardanım..
bilmem beni hatırlarmısınız pek aktif deildim ama..
ceren kızım 2009 haziran dogumlu..ve bir kızım daha oldu 18 mayısta doğdu
4 buçuk aylık oldu adıda çagla..
ceren özel bir anaokuluna başladı çok seviyo 12 yle 5 arası saatleri..

fatoşcum götürdüm dr.a geçen de ileç vermemişti şimdi de bunu ilacı yok istirahat diyet dedi.zaten bizimki iştahsızdı şimdi süt bile içmiyor. neyse ben de evde bakıyım kreşe gitmesin dedim bugün ee rapor lazım bana da dr.lara bin bir rica özel haast. dr.u hiç oralı olmadı devletin acilinden aldım bizim aile hekimi zaten gıcık rapor vermez.sabah sabah kızımla dr. dr dolaştık sinir oluyorum ya sanki keyfimden istiyorum raporu. gurbette olunca zor bi akraba falan olsa bırakırsın.eşim de hasta serum yedi sabaleyin o da evde yatıyor benim de öide bulantılarım var inş. hastalanmam

canım keşke herkes bizim gibi duyarlı olsada hasta olan çocuklarını kreşe göndermese...
mesela ceren bugün biraz halsizdi göndermedim ben ne ordaki çocuklara bulaştırmaya hakkım var
nede kimsenin çocuguma bulaştırmaya hakkı var:KK34:
çok geçmiş olsun

babyceren h.geldin keşke herkes yazsa da topiği ayakta tutabilsek.bu arada tabi hastayken kimse göndrmek isteme çocuğunu kreşe ama dediğim gibi rapor alana kadar göbeğim çatladı ev hanımı olsam hiç göndermem zaten.
gülincim kıyamam kuzuya geçmiş olsun. bizim hastalar bugün iyiler inş. tekrarlamaz

babyceren h.geldin keşke herkes yazsa da topiği ayakta tutabilsek.bu arada tabi hastayken kimse göndrmek isteme çocuğunu kreşe ama dediğim gibi rapor alana kadar göbeğim çatladı ev hanımı olsam hiç göndermem zaten.
gülincim kıyamam kuzuya geçmiş olsun. bizim hastalar bugün iyiler inş. tekrarlamaz

hoşbulduk canım..evetsenin işin daha zor rapor alamassın her zmaan..ben çalışmıyorum ama gönderiyorum çünkü küçük bebegim var
evden dişarı çıkamıyorum haliyle ceren çok sıkılıyo bütün gün tv karşında olsun istemiyorum...benim kızım kendi istiyo gitmeyi :KK54:

ben de arada okuyorum sayfalarca geçmiş olsun salgınlar başladı mevsim dönerken malesef
biz de ara ara grip ishal vs kreş salgınlarından muzdaribiz bağışıklık destekleyicler vs fayda etmiyo
ama malesef benim çocuğum hasta olduğunda bile göndermek zorundayım ben bankadayım izin nerdeee
boşandığım günün akşamı mesaiye gittim
her anne ister çocuğu hastayken kendi baksın aklı onda kalmadan
hasta hasta sabahın 6:30 unda kalkıp kreşe göndermek ne zor aslında

topik gitmesin yaaaa bazıları face de yok karşılaşamıyoruz burdan haber alıyoruz okuyup enazından
:KK5:

ben de arada okuyorum sayfalarca geçmiş olsun salgınlar başladı mevsim dönerken malesef
biz de ara ara grip ishal vs kreş salgınlarından muzdaribiz bağışıklık destekleyicler vs fayda etmiyo
ama malesef benim çocuğum hasta olduğunda bile göndermek zorundayım ben bankadayım izin nerdeee
boşandığım günün akşamı mesaiye gittim
her anne ister çocuğu hastayken kendi baksın aklı onda kalmadan
hasta hasta sabahın 6:30 unda kalkıp kreşe göndermek ne zor aslında

topik gitmesin yaaaa bazıları face de yok karşılaşamıyoruz burdan haber alıyoruz okuyup enazından
:KK5:[/QUOTE
sende haklısın canım mecbursun tabiki göndereceksin benim lafım evde oturanlar içindi...

aa sema gelmiş hoşgeldin canım çok üzüldük boşanmana herşeyin hayırlısı olsun canım nasılsın ne yapıyorsun şimdi?
biz iyiyiz aynı devam bizimkli çok gezenti oldu hergün bi yerlere gitmek istiyor kışın napıcaz bakalım zor geçicek gibi görünüyor

fatoşcum ınan bugun görunce sıtemını baktım cvp yazdım ama emınım gecıktıgıme:KK43:( tekrar özur dılerım.beğenılerdır dıye ben hiç bakmıyorum ınan bıldırımlere o yuzden görmemişim.

eee kızlar daha daha nasılsınız?izmir bugun 34 dereceydı.hala kolsuzlarla gezıyoruz.çok sıcak.2 çocukla gunler nasıl gecıyor hıc anlamıyorum.her sabah derının okul faslı gıtmıcem dıye ağlamaları sonra mınıkle uğraşı bı bakıyorum akşam olmuş.hepinizi öpuyorum.

aa sema gelmiş hoşgeldin canım çok üzüldük boşanmana herşeyin hayırlısı olsun canım nasılsın ne yapıyorsun şimdi?
biz iyiyiz aynı devam bizimkli çok gezenti oldu hergün bi yerlere gitmek istiyor kışın napıcaz bakalım zor geçicek gibi görünüyor

canım sağol iyiyiz çok şükür iş güç koşturmaca bi düzen kurduk sırtmızı ananeye dedeye dayadık idare etmeye çalışıyoruz
ay haftasonumuz öyle bizimde ya evde durunca sıkıldım diyo gezince eve gidelim diyo vs vs

X