2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bugün kimseler ugramamış
benimde canım sıkılıyor çocukları alıp aşılverişe gidicem sanırımmmmm

selam kızlar
sağol ilkecim
çık tabi kübra biz de bi dolaşıp geldik şimdi uyuyor
gülincim geçmiş olsun ben de bi kaç ay önce kum dökmüştüm ilacı yok bol su içmen lazım

gülincim geçmiş olsun , çok sancı yapar o annemden biliyorum, okuldan gelirdim annem ağrıdan ağlıyor yemek yapamamış, gider patates falan kızartırdım işte , aklıma geldi şimdi ne günler geçirmişiz

:)) sağolun kızlar.içiyorum valla durmadan.amaaaan yazıcaktım bişeyler uçtu gıttı valla aklımdan.hiçbişey hatırlamıyorum.

:)) sağolun kızlar.içiyorum valla durmadan.amaaaan yazıcaktım bişeyler uçtu gıttı valla aklımdan.hiçbişey hatırlamıyorum.

selam kızlar
sağol ilkecim
çık tabi kübra biz de bi dolaşıp geldik şimdi uyuyor
gülincim geçmiş olsun ben de bi kaç ay önce kum dökmüştüm ilacı yok bol su içmen lazım

çıktım canım iyide oldu
biraz kendime bişiyler baktım
biraz market gördüm
birazda çocukları dolaştırdım burda kızılay meydanı diye çocukları rahatca dolaştıracabilecegin yer var
orayada akülü arabalar koymuşlar
cadının çok hoşuna gidiyor her seferinde binmeden gelmez
oralara da bindik
stres attık geldikkkk
sizde iyi yapmışsınız

selam kızlar nasılsınız? gülin ve özlem geçmiş olsun...gülin bende kum döktüm hamileyken...çok sık görülüyor sanırım...öyle dayanılamayacak kadar bi sancım olmadı...ben de bu ara evin dekarasyon işleriyle uğraşıyorum, bir an önce birse de taşınsak...para yok fikir çok ...bakalım işin içinden nasıl çıkıcam....öpüldünüz..

aaa kimseler ugramamış
havayı güzel bulan kendini dışarılara attı sanırım 2gündür

geçen gece biryerden dönüyorduk ve yagmura yakalandık

çamaşırlarımıza kadar ıslandıkkk

Allah affetsin yaz gelsin istiyorummm

selam kızlar
fatoşcum kolay gelsin inş. çabuk taşınırsınız
biz de yarın çanakkaleye gidicez görümcemlere haftalardır bekliyoduk tatili inş. sağ salim gider geliriz de 3 gün dinleniriz .

selam kızlar
biz gezdik geldik deniz havası aldık iyi oldu ece de pek mutluydu ama maalesef geldik yine
siz nasılsınız neden uğramıyosunuz?

23 nisanımız kutlu olsun...biz bugün önce okuldaki törene sonra alışveriş merkezine sonra da büyük bi parka gittik...hava çok güzeldi..egenin bayramı diye eğlensin coşsun dedik..önce çok güzeldi çok mutluydu...sonra çocuk parkında koşarken kaydırağı güçlendirmek için yapılmış bi demire çarptı oğluşum, ardındanda yere düştü kafası betona geldi...içim parçalandı...çok ağladık....nasıl böyle bi ihmal yapılabilir çocuk parkında anlamıyorum...bu eminim ilk benim çocuğumun başına gelmiyodur...kursağında kaldı çocuğumun sevinci:KK43: sonra tabi eve döndük,yolda da süt içiriyodum arabada,..pek aramız hoş değil sütle,ilk kez bi seferde neredeyse tamamını içti..babasıyla sevinirken hoooop kustu hepsini geri:KK43: neyse yine de güzel bi gündü...tekrar kutlu olsun çoçuklarımızın bayramı

geçmiş olsun fatoşcum allah korumuş
biz de evdeydik bugün boş günüm yan komşunun kızının d.gününüe gittik artık büyüdüler de davet ediliyorlar bayağı eğlendi ece hanım
yarın tekrar iş günü o yüzden şimdiden stres bastı

nasılsınız kızlar,
fatoşçum geçmiş olsun Allah korumuş
bende anneme gittim kaldım 2 gün, değişiklik oldu bize
kayra kudurmaya devam herşey aynı yani
iyigeceler herkese

merhabalar.havalar ısındı topic tatıle gırdı.ben de arada bakıp çıkyıorum çogunuz gıbı.
fatoşçumçok gecmiş olsun allah korumuş valla.
malum ben ızındeyım evde.gunler nasıl gcıyor anlamıyorum bıle.h.sonu kızımı görmeye gıttım 2 kg yu gecmiş teyzoşları:))ama açık konuşmak gerekırse ılk çocukdakı heyecan olmuyor.

eşimde bu hafta ızınlı.bız de sabah sınemaya gıttık onunla.bızden başka kımse yoktu.ah dedım kocam ne zahmet ettın salon kapatmışsın.2 çocuktan sonra bomboş salonda yayıla yayıla seyrettık filmi.nişanlıyken falan olcaktı:KK1: :KK1: haahahaaaa cuma da sabahtan çeşmeye gıdıcez yazlığa gıdıcez kısmetse derın için ıyı oluyo orası açık hava denız kenarı vs.bizden böyle işte.
hadı öptüm hepinizi...

iyi eğlenceler gülincim

nasılsınız kızlar,
biz hastaydık kaç gündür, 39,5 ları geçti kayranın ateşi, ne uyudu ne bişey yedi,
bugün iyi maşallah bana sattı hastalığını
makarna istedi yedi şimdi kayu seyrediyor, makarnayı sütle pişiriyorum ben süt içmeyen kuzulara deneyin derim
yanınada taze sıkılmış meyve suyu oh mis :)

selam kızlar
emelcim geçmiş olsun
gezenti gülin sana da iyi gezmeler gezerken doğurcan bebişini
biz de durumlar aynı haftasonu eşim eskşhre gidecek bana da gel diyo ama üşeniyorum belki giderim .yazılşıların biri bitiyo biri başlıyo çoook işim var çok

iyi eğlenceler gülincim

nasılsınız kızlar,
biz hastaydık kaç gündür, 39,5 ları geçti kayranın ateşi, ne uyudu ne bişey yedi,
bugün iyi maşallah bana sattı hastalığını
makarna istedi yedi şimdi kayu seyrediyor, makarnayı sütle pişiriyorum ben süt içmeyen kuzulara deneyin derim
yanınada taze sıkılmış meyve suyu oh mis :)

sağol emelcim size de çok gecmiş olsun.

X