2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar...herkes gibi biz de geziyoruz o nedenle sık gelemiyoruz, umarım keyifleriniz yerindedir..ayşe annen yanında artık sırtın yere gelmez..kvalidene de geçmiş olsun...anneler günü yaklaştı kızlar...neler alınıyor annelere kayınvalidelere...sizlere neler gelecek bakalım? Oğlum şu çişini söylesin ben başka hediye istemem, topiğin bu konudaki en başarısız annesi benim herhalde...çok inat oturtamıyorum lazımlığa ya da tuvalete, altına yapınca da değiştiremiyorum...istediğim anneler günü hediyesi bu...

benim oğlumda bezli cnm hala. Dediğin gibi bezini bile yalvar yakar alıyorum. 2 yaşında bırakmıştı bezi alıştırmıştım fakat annem baktığı için o ara annemin bel fıtığı artmıştı kaldıramadığı için bezlemiş bikaç kez tekrar beze döndük. şimdi istemiyor beze yapıcam diyor. Dr. Sıkıntı yapmaya gerek yok hazır olunca denersin tekrar geç kalmış bir durum yok dedi. Elbet bırakacaklar ..kim bezle kalmışki..

Oğlum bu ara nasıl inat anlatamam.. Oğlum şöyle olur böyle olur diyorum yok.. Mesela düşecek oluyo oğlum bak öyle yapma düşersin canın yanar dizin kanar filan diyorum. Olsun düşiym kanasın diyor..umurunda değill.sonrada gelip özür dilerim annecim bidaha yapmıycam diyor. 2 dakika sonra yine aynı. Sanırım 3 yaş sendromundayız bu ara..

selam kızlar bizde dün pikniğe gittik çok güzel geti bugünde dip köşe temizlik yaptım anca oturabildim.

mert kakasını yaparken ilk başta çok kabız sonra normal geliyor neden oluyor acaba.

oy oy oyyy bezlımısınız hala?allah kolaylık versın.rahatsızda mı olmuyo yaa altında koca bezle.söyler ınşallah en kısa zamanda.valla aldıgım duyumlara göre annem <polarısten bişeyler beğenmiş.ona bakıcam.k.valıdemın hedıyesıyel ılgılenmıyorum çunku 10 yıldır daha aldıgım bışeyı uzerınde görmedım. oy uzden sen alırsan al ben karışmıyorum dedım eşime.kendısı bıraz sosyete de begenmıyo aldıklarımı onun aldıgı yerden de gıdıp vermeem valla o kadar para.
annem yemin ettirdi alma borcunuz var diye...ben de gezi ayarladım yedigöllere gidicez haftaya...yeminimi bozmuş sayılmam değil mi? kv ise aynı seninkinden çiçek çikolata düşünüyorum...

selam kızlar
müminecim inş. çabuk atlatırsınız kabızlığı.biz aylarca çektik hala da devam ediyo aslında .kakasını 7 gün tutuyodu yapmıyodu genel cerrahiye falan gitmiştik ama allah şükür şimdilerde 3 günde falan yapıyo ona da şükrediyoruz.hala ağlıyo ama eskisi kadar değil
biz iyiyiz sabah kahvaltıya gittik çok güzel bir yere ama sağolsun ece hanım rahat vermedi yalnız oynamıyor hiç hep bizi istiyo yanında
biz de aynı durumdayız özlem
benim oğlumda bezli cnm hala. Dediğin gibi bezini bile yalvar yakar alıyorum. 2 yaşında bırakmıştı bezi alıştırmıştım fakat annem baktığı için o ara annemin bel fıtığı artmıştı kaldıramadığı için bezlemiş bikaç kez tekrar beze döndük. şimdi istemiyor beze yapıcam diyor. Dr. Sıkıntı yapmaya gerek yok hazır olunca denersin tekrar geç kalmış bir durum yok dedi. Elbet bırakacaklar ..kim bezle kalmışki..
dr bize de geç kalmadınız diyo, zorlamayın diyo, zaten onu dinlediğim için bu haldeyiz...bu sefer kararlıyız, allahın izniyle bitecek bu iş, bezi çıkarınca tekrar takmamak gerek ama ben bunu başaramadım, aman misafirin yanında utanmasın, aman markette rezil olmayalı vs derken çocuğun kafası karıştı....saydım evdeki bez pztsi bitiyo bitince yeni paket almayı düşünmüyorum...

oy oy oyyy bezlımısınız hala?allah kolaylık versın.rahatsızda mı olmuyo yaa altında koca bezle.söyler ınşallah en kısa zamanda.valla aldıgım duyumlara göre annem <polarısten bişeyler beğenmiş.ona bakıcam.k.valıdemın hedıyesıyel ılgılenmıyorum çunku 10 yıldır daha aldıgım bışeyı uzerınde görmedım. oy uzden sen alırsan al ben karışmıyorum dedım eşime.kendısı bıraz sosyete de begenmıyo aldıklarımı onun aldıgı yerden de gıdıp vermeem valla o kadar para.
annem yemin ettirdi alma borcunuz var diye...ben de gezi ayarladım yedigöllere gidicez haftaya...yeminimi bozmuş sayılmam değil mi? kv ise aynı seninkinden çiçek çikolata düşünüyorum...

selam kızlar
müminecim inş. çabuk atlatırsınız kabızlığı.biz aylarca çektik hala da devam ediyo aslında .kakasını 7 gün tutuyodu yapmıyodu genel cerrahiye falan gitmiştik ama allah şükür şimdilerde 3 günde falan yapıyo ona da şükrediyoruz.hala ağlıyo ama eskisi kadar değil
biz iyiyiz sabah kahvaltıya gittik çok güzel bir yere ama sağolsun ece hanım rahat vermedi yalnız oynamıyor hiç hep bizi istiyo yanında
biz de aynı durumdayız özlem
dr bize de geç kalmadınız diyo, zorlamayın diyo, zaten onu dinlediğim için bu haldeyiz...bu sefer kararlıyız, allahın izniyle bitecek bu iş, bezi çıkarınca tekrar takmamak gerek ama ben bunu başaramadım, aman misafirin yanında utanmasın, aman markette rezil olmayalı vs derken çocuğun kafası karıştı....saydım evdeki bez pztsi bitiyo bitince yeni paket almayı düşünmüyorum...

selam kızlar nasılsınız öptük hepinizibi bakayım dedim nasılsınız diye mucuks:)

selam kızlar
havva yok öyle bakıp kaçmak.
kızlar d.günleri de geliyor kuzuların bizimki 29 mayıs ilk sene kalabalıktık geçen sene babasıyla kutladık daha küçük anlamıyo diye ama bu sene çok özeniyo her pasta alışımızda kek bile olsa mum dkip şarkı söyletiyo o yüzden yine arkadaşları çağırayım diyorum ama üşeniyorum bi taraftan hazırlık yapmak gerek.siz neler yapıcaksınız?

selam kızlar nasılsınız öptük hepinizibi bakayım dedim nasılsınız diye mucuks:)

a aaa yaşıyo musun sen?

selam kızlar
kızlar d.günleri de geliyor kuzuların bizimki 29 mayıs ilk sene kalabalıktık geçen sene babasıyla kutladık daha küçük anlamıyo diye ama bu sene çok özeniyo her pasta alışımızda kek bile olsa mum dkip şarkı söyletiyo o yüzden yine arkadaşları çağırayım diyorum ama üşeniyorum bi taraftan hazırlık yapmak gerek.siz neler yapıcaksınız?

hmmm guzel soru.valla bu sene derının d.gunun de ben daha yarı kırk yapmış olucam ama atlamak ıstemıyorum kuzucuguımın d.gıununu.bizim 2 yıldır çok kalabalık oluyodu akşam yapıyodum ama çocuk bı b.k anlamıyo bence ondan.şimdi park arkadaşları var.hepsi bizim sıtede oturan çocuklar.onları çağırıcam bakıcıları ya da anneleri falan kım gelirse artık.bı de kuzenlerı vs.çocuk çocuklarla olsun bari.koca koca ınsanlar arasında ne anlıycak kı d.gununden diye düşünüyorum.artık aklı erıyo çünkü.

iyi akşamlar kızlar.
bende pek uğrayamıyorum artık.gündüz yağmur'la haşır neşir yedir yatır kalkınca hopp dışarı.akşamları da artık hep dışardayız arkadaşlarla.
bugün temizlk yaptım cam sil,perde vs derken belim ağrıyor şimdi.
yağmur'u uyuttum bakayım dedim buraya.
gülincim ben anneme kettle aldım.kayınvalideme rondo :) elleri soğan kokmasın diye :)
özlemm bende bu sene arkadaşlarını çağırcam bundan sonra anlayacaklar doğum gününü.

kızlar günaydın nasılsınız?
benim yaramaz paşam akşam babasıyla yukarı çıktı babannesine, annem televizyonda çırılçıplak sahilde gezen erkekleri izliyor demiş herkes şok tabi
oğlum nerden çıkardın onu nerde gördün dedim survivorın tanıtımı çıktı işte bu anne işte bu :KK52:
kızayımmı güleyimmi şaşırdım sinir oldum çok
adım sapığa çıkçak :KK4:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: hahahahaha yıllardır koynumuzda sapık beslemişizde haberımız yokmuş.ay alem bunlar yaaa adamı rezıl edıyolat.yok yanı çıkmasa tanıtım gel de anlat derdını:KK52::KK52:ay çok guldum ya sabah sabah.

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: hahahahaha yıllardır koynumuzda sapık beslemişizde haberımız yokmuş.ay alem bunlar yaaa adamı rezıl edıyolat.yok yanı çıkmasa tanıtım gel de anlat derdını:KK52::KK52:ay çok guldum ya sabah sabah.

selam kızlar

canım artık gerçekten çok özeniyolar, azra zaten kreşte doğum günü apılıyo parti deyip duruo, biz bi kreşte yapıcaz, bi de tam doğumgününde memlekete gidicez zaten bi postada orda kutlarız artık

kızlar günaydın nasılsınız?
benim yaramaz paşam akşam babasıyla yukarı çıktı babannesine, annem televizyonda çırılçıplak sahilde gezen erkekleri izliyor demiş herkes şok tabi
oğlum nerden çıkardın onu nerde gördün dedim survivorın tanıtımı çıktı işte bu anne işte bu :KK52:
kızayımmı güleyimmi şaşırdım sinir oldum çok
adım sapığa çıkçak :KK4:

alem bunlar cnm aaa, bi de kızın olursa acaip karışıcak ama sein oğlan :))

selam kızlar
nasılsınız?biz iyiyiz.bugün öğleden sonra arkadaşa gittik oturmaya eceyle alışana kadar burnumdan getirdi.çook yabani çok.oysa hep dışarı çıkartıyoruz çocuklarla oynasın diye ama yapıdan bence kimseye karışamıyo.
emelcim bizimki de orkid reklamı çıktığında senin kullandığın diyodu allahtan unuttu ama geçen ped almıştım torbadan çıkarmış balkona getirmiş dolaba yerleştireyim mi diyo allhtan gören olmadı .bakalım daha bizi neler bekliyor?
eşim maç izlemeye gitti ben bu defa istemedim heyecanlanırım diye kızımla takılıyoruz

özlemcim kız sonuçta elbet öğrencek ne olduğunu :) süperler yavrularımız maşallah
kayrada beni elimde pedle tuvalete girerken görmüş bir kere, sonra hep çekmeceden bulup bulup getirdi ,anne tuvalete giderken aldığın şey diye
rezil eder bunlar insanı :)
bu arada hepinizin anneler günü kutlu olsun, iyiki var değilmi yavrularımız
benim oğlum bir haftadır hergün kutluyor anneler günümü , reklamlarda gördükçe aklına geliyor herhalde :KK1:

arkadaşlarım günümüz kutlu olsun.
özlem ne güldüm sabah sabah:KK1: dolabamı koycakmış zilli:)
yağmur'da çok fena.gidiyor alıyor pedlerden anne hadi koysana diyor :KK52:
hava çok güzel dışarı çıkcaz yağmurla.ordanda kayınvalideme gidicez malum anneler günü ::)

selam kızlar
anneler günümüz kutlu olsun eşim de kot almış şu bol olanlardan bu sene moda diyo kızımın da eline çiçek vermiş durup durup doğum günün kutlu olsun diyo zilli ama bugün gene de sinir etti beni hazırlandım dışarı çıkıcaktık çıkmadı hanfendi yok bişey giymem yok sadece çorap giycem ben de sinirlendim çıkmadık evde pinekledik zaten hava kapalı ve soğuk.

X