2009 Ekim Anneleri

güzel görüntüü,güzel andı keremim,hala bakınca bir hoş oluyorum,
eşim doğumhanedeydi,videolarımız da var..
Her kare çok kıymetlii,

sana da sağlıkla yavruna kavuşmak nasip olsun inşallahh,doğmadı daha dimii :kedi:

sağol canımcım benı kım çekıcek yawww devlet has olursa ızın yok en çok buna üzülüyorum doğmadı canım nerdeeee

ya kızlar ben spinal anestezi ile doğum yaptımm,
4 saat sonra ayaktaydıımm,dikiş konforu eskisi gibi değil,hiç tedirgin olmayınn,hep iyi bakın iyi olsun inşallah..

selam kızlar ben geldim oğluşuma kavuştum çok şükür bugün dikişlerim alıncak inş..opuyorumnanaktan
yasemincim maşallah oğluşuna ve sana..Allahım ayırmasın sizi hiç..

maşallah ne güzel bir foto bu..duygulandım :gitme: Allahım korusun üçünüzüde..

aybık mıhrımah numarası varmı sende varsa bı arasana sanırım doğum yaptıı içime öle doğuyo bende kontor yok yoksa arıcam numara yoksa verem ben

bahaircim canım çok sağol teyzesii,
keremim bize de kısmet oldu canım,denk geldi,açıkçası umudumuz yoktu,
varsın fotoları olmasın,ama akılda kalacak,gözünüzün görebilecek gibi doğum yapmasını isterim her arkadaşımıın yanii..

brnklc canım çok sağol,darısı sağlıkla başına,
ben bavulumu alıp karşı tarafa doğuma gittim,hiç heyecan yoktu,darısı güzel doğumlarla başına arkadaşaıımmopuyorumnanaktan..

bana zuzunun,lallin,yaseminin telini versenize yaaaa,ya da kendilerine bi sorunn,ya da çok selamımı söyleyin yaaawww

brnklc canım çok sağol,darısı sağlıkla başına,
ben bavulumu alıp karşı tarafa doğuma gittim,hiç heyecan yoktu,darısı güzel doğumlarla başına arkadaşaıımmopuyorumnanaktan..

amin canım çok teşekkür ederim..sen bebişleri büyüttün biz daha beklemedeyiz bakalım..vardır bir zamanı Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsinde bekleriz ne olacak sanki..:Saruboceq:

slm kızlar bende 2009 mayıs annesiyim biz o güzel duyguyu yaşadık darısı sağlıkla sizede yaşamaya inşallah.Ben doğumumda doğum fotoğrsafçısı ayarladım süper bişey tavsiye ederim herkes resimlere bayıldı isteyen olursa yardımcı olurum..hepinize hayırlı doğumlar..bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah'ım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…