2009 Ekim Anneleri

yapma buket ya zaten hiç istemeyerek sezeryan olucam spinal dedim ona bile müsayt değilsin dedi of ya ofmafoldumben
papatyalım Saolasın hepimize rabbim yardım etsin inş

banada spinal yaptilar.sonrasinda ben zorlandim biraz.dikis yerlerim acio.belki seninkinde farkli oluryerimseniben

spinal olan kızlar çok memnundular tabi bünye doktor fln herşey farkedio aslında..
inş herşey koskolay olur tatlım yaa sende tez zamanda şifa bulursun
bebeğin nasıl?

selam kızlaaaaaar kaydirigubbakcemile
elalı aradı şimdik. sabah genel anesteziyle bebeğini kucağına almış. bebek de kendisi de iyimiş maşallah.
sabahki ultrasonda bebek 4 kg. üstünde çıkınca doktoru normal doğum zor olur sezaryene alalım demiş, o yüzden sezaryen olmuş. 3700 gr. doğmuş kuzusu.

kız mesaj çekıon ulaşamıom dıonnn arıyonmu kı aaaaa kontor yok cevap veremıom doğurdum oluyo mıllet telaşlanıooo ayyyy

yarın kavuşcan mınığıne sende önce gidebilirim ben dünden beri sanvılarım ara ara var...

selam kızlar zuzu lal dogurmuş masallah annelere bebiklere

doguramayanlar nasıllar benim kuzum asagı bile inmedi daha sol kalcamda feci bilgisayar basında bile oturamıorum yatamıorum anca sag tarafıma dogru oturuorum orası da cürüyecek artık puff

hadi ya hayırlısı kız ne bilim aramak istemiorum msj daha uygun gelio hani müsayt değilsen fln diye ben çok çekinirim
eloşunda gözü aydın ohh oda kavuşmuş sona doğru adım adım gidios valla

spinal olan kızlar çok memnundular tabi bünye doktor fln herşey farkedio aslında..
inş herşey koskolay olur tatlım yaa sende tez zamanda şifa bulursun
bebeğin nasıl?

uyusukluk gecmesi konusunda sikayetim hic olmadi.5 saat sonra yurumeye basladim.bas agrimda olmadi.sadece dikis yerlerim acio :umursamaz:
bebegim saglikli sukur.biraz sinirli bi bebek.sutum yok henuz :sinifsinif: mama takviyesi yapioruz mecburenmafoldumben

ne çekınıon aşk olsunnnn ben senı aradım ama

doğum yapanlara tebrıklerr darısı başımıza....

saol bunu duyduktan sonra daha rahat davranırım
hastanedeysen fln diye tedirgin oldum o bakımdan

buketçim inş en kısa zaman da fışkırır sütelrin
keremoo ben sana diorum beraber doğurcazz heveslenme bugüne:)

tmm cnm ara akşam sabah memnun olurum yarın ben senı ararımmm bakalımmm haberlerı almak içinn ne gusell kavuşuon kuzuna yawwww saat kaçta giricen bende o saatlerede dr da olucam bakalım hayırlısı...

Kızlar selam herkeze,doğum sırası bekleyenler arasında bende varım hala,bizimki rahat valla sıcak sıcak duruyo içerde.

selam kızlar ben geldim oğluşuma kavuştum çok şükür bugün dikişlerim alıncak inş..opuyorumnanaktan

selam can arkadaşlaaarr,

biz de çok yoğunuz,kızlardan ancak okuyup kaçıyorum doğum yapanlar olmuş maşallahhh,Allah herkesin yavrularını sağlıkla ailesine bağışlasın inşallahh,geride kalanlara sağlıklı doğumlar versinn..

lallin zuzunun telini alsam da bir tebrik etsem isterim,uygun görürseniz bana özelden bir telefon atasbilirmisiniiizzz

biz de size güzel bi foto koyalım dedik,
kızlarımla Ekim annesi KK teyzelerimizi çok öpüyoruzza.s.

anam elacık da gelmiş dünyaya... inşallah nilim de en kısa zamanda sağlıkla ve normal doğumla gelir dünyaya.....
bu arada kayınvalidem geldi bu sabah.... ay valla sultanlık yaşıyorum ne annem ne kayınvalidem hiç bir iş yaptırmıyo... şimdi niloşa da nevresim takımı biçiyolar terziye götürüp diktirecem... ben yapacaktım göya ama sağolsunlar... ohhh be hep kalsınlar gitmesinler sabah kahvaltım hazır yemeğim hazır. onalr çalışıyo ben laptop da ama vicdan yapıyom tabi

vayyy maşallah iyi olmanıza sevındım ne güzel bi görüntü buuuu ...rabbım analı babalı buyutsun

yasemın tebrık ederim rabbım analı babalı büyütsün

selam kızlar ben geldim oğluşuma kavuştum çok şükür bugün dikişlerim alıncak inş..opuyorumnanaktan

maşallah annesi oğluşunaa,,
Allah sağlıklı hayırlı bir ömürle sizlere bağışlasın inşallahh..

maşallah kaç kişi kaldık doğuramayan burada..herkes yarın yarından sonra gününü aldı..bende yarın gidicem doktora çok heyecan yaptım yarın alttan muayene edecek doktor normale uygunmuyum diye bekleyelim derse sezeryanmı olayım desem beklesemmi iyice heyecan yaptım bak şimdi..Allahım hayırlısıyla kavuşsak yavrularımıza..:Saruboceq:

hymarry maaşallah kızlarına ve sana...
aybikim kız yarın kavuşuyon alya duana.... allah yardımcın olsun... sezeryan konusudnas tedirgin olma kesinlikle yapıyla ve doktorla da alakalı... benim bi tanıdığım çok zorlanmıştı çok ağrısı olmuştu ama ablam epidural sezeryan olmuştu.. çok rahattı 2 gün sonra hasteneden çıkarken gayet iyiydi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…