2009 Ekim Anneleri

zeynep hakkında hayırlısı hadi bakalım kım once alcak kuzusunu

sağol gülüm..kimin sırası geldiyse o alsın yavrusunu kucağına inşallahopuyorumnanaktansağ salim,kazasız belasız,arızasız,eksiksiz inşallah:Saruboceq:

slm fıstıklar oğluşumla beraber evdeyiz..aslında yarın sabah çıkacaktık ama benim yoğun isteklerime dayanamayı dr. saat 15.00 gibi taburcu etti bizi....
kısaca özetleyeyim ben bebişimin gelişini;dün kontrolüm vardı dr. usg de bebeğin suyunun bittiğini söyledi ve nst ye aldı kalp atış seviyesini düşük buldu hareketlerinde azalma artııı hiç sancı çıkmadı nst de.....dr.umuz birşeyler ye gel tekrar bakalımm dedibirşeyler atıştırıp geldim sonuç aynı...dr..seni sezeryana alıcam çünkü suni sancıyla olacak giibi değil bu dedi....ve yatışım yapıldı saat 15.00..de sezeryana girdim ve herşey 15 -20 dak.oldu ve bitti herşey.....genel anesteziyle sezeryan oldum oğluşum 3300 gr...doğdu boyunu ölçmdiler pazartesi ölçülecek ...çünkü erken dönemde ölçülmesi kalça çıkığına neden olabiliyormuş....
başka ne diyecektim kesinlikle normal doğum daha kolay sezeryandan sonra hemen ayıldım ama rahmin toplanması ve kanamanın durması için yapılan iğneler insanı baya zorluooo(((
ama şuan gayet iim karnımdaki acı dışındaaa....(((
herşeyin hayırlısı olsun herkese hayırlı ve kolay doğumlar diliyorummm...hepinizi oğluşumla beraber öpüyoruzz...
unutmadan zuzumu tebrik ediyorum....(bebişlerimiz aynı günde ve nerdeyse aynı saatte doğdu)
hoşgeldin berroş bebekkkkkk................

HOŞ GELDİNİZopuyorumnanaktanALLAH YAVRUNU SANA BAĞIŞLASIN CANIM...BİZ DE SİZİ ÖPÜYORUZopuyorumnanaktan

lall balım minigin hayırlı ugurlu olsun cnm benim allah analı babalı büyüğtsün paşayı çok sevindim cnm ikiniizinde ii olmasına maşallah paşayaaaaa bizde bugün 9aylık olduk kıslar bugün dıogcaktı melegim tam 1aylık olduuuu

41 KERE MAŞALLAHNE GÜZEL YAKINDA KIRKINIZ DA ÇIKICAKopuyorumnanaktanDARISI BAŞIMIZA İNŞALLAH:Saruboceq:

gülicancım canım gittin mi bugün doktora ..?*
ne dedi doktor ne zamanmış doğum..

lalim tebrikler canım Allah analı babalı büyütsün inşallah...
adaşımıza da kocaman maşallah

lalcim hayırlı olsun maşallah mustafa barışa..darısı başımıza inşallah..

bilgilerini tam verirsen eklerim canim...

haziran66 ve sibelsvs de dun dogum yapacakti bir haber varmi?
dun ve bugun dogum yapanlar: lall ,elali ve zuzu
yarin felisimfelis ve aybike zehra sezeryanla dogum yapacaklar ins.

Son düzenleme:
lalll geçmiş olsun canım ve gözün aydın Allah analı babalı buyutsun maşallah size

e tabi bide topiğin daimileihep doğurdu minnoşlarla ilgileniyolar... lal zuzu elalı amazon hepsi doğurdu... aybik de yarın doğuma gidiyo pek kimsecikler kalmadı...

maşallah cnm Allah analı babalı buyutsün .darısı başımıza :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…