2009 ağustos kuzuları burada

ya maşallah sizleri gördükçe sabırsızlığımız artıyor ve yazıp foto kayacağımız günleri iple çekiyoruz yaa.hepinize ve bebişlere kırkbir kere maşallah.burkocum bizim topiği açtın doğumunuda yapmışsın bahtları tahtları güzel olsun inşallah.ya doruk bebek o saçlar ne kardeşim çok tatlııı ay yok böyle bişey Allah nazardan saklasınnnn.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM:1shok:Ne doğumu güzelim ya, sen Burcuları karıştırdın sanırsamdelikafaduldenBen hala beklemedeyim

Ama belki de Allah söyletmiştir.alkisalkisalkisHayırlısı bakalım

işte sonunda bizim bebişimiz de geldi. :ecrin_bebek:

anne: Emis
bebiş: Fatma Dilek
doğum tarihi: 5 Ağustos
haftası: 37+0
doğum şekli: Spinal Sezeryan
kilo-boy: 2700gr- 50 cm
opuyorumnanaktan :teytey: :teytey: :teytey: :sm_cool:

Eklentiler

• $b2.JPG
    38,3 KB · Görüntüleme: 51
  • $b3.JPG
    42,8 KB · Görüntüleme: 45

Gözünüz aydın. Allah analı babalı büyütsün

JENNY MERCİMEK TELKIRMA
gözünüzaydın arkadaşlar. çok çok geçmş olsun. maşşallah kuzularınıza. fotolarını bekliyoruz.
buarad JENNY senin sıpa nasıl depara kalkmış öle son haftalarda. geriden geliyor diye üzülüyordun bak en tosunlar sınıfına girmiş senin kız.... maşallah tekrar annesi.

Maşallah hepsi çok güzeller. Bende en kısa zamanda ekliycem inşallah fotosunu sıpamın.

Allah butun yavrulara sağlıklı ve hayırlı uzun ömürler versin maşallah hepsine opuyorumnanaktan

Maşallah tüm bebişlere hepsi muhteşem görünüyorlar , özellikle doruk bebeğin saçlarına bayıldım

Allah nazarlardan korusun tüm bebekleri sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.

Bizde ağustosu ucundan yakaladık , oğlum Umut Çınar 01/08/2009 doğumlu

36 günlük oldum tembel annem ancak ekleyebildi fotomu idare edin:)

Kuzucum herif oldu şimdi ama ben ilk günkü fotosunu koydum herkes gibi.

Son düzenleme:

buda benim oğluşum ilk gün çekildi suratı şiş daha :)

buda bir kaç gün sonra

15 günlük yusuf beyMAŞALLAH OĞLUMA

1 aylık yusuf beyMAŞALLAH KOCA ABİ OLMA YOLUNDAYIZ İLK BEBKELREDEN BİRSİ OLARAKTAN YANİalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…