2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kizlar gunaydin,, ben pek iyi degilim bugun(sanki dalgali bi denizde, bi teknenin icindeyim, midem oylee sallaniyo bi o yana bi bu yana...
bide yetmezmis gibi sabah sabah moralim bozuldu, aslinda belki bu kadar takmazdim normalde ama sanirim hormonal hassaslik oturdum agladim((

arkadaşlar ya bişi sorcam. ikili yaptırdığınız zaman ultrason+kan alınımınamı o fiyatları verdiniz. ben 2liye 160 tl verdim.

canım üstelik ben o gün iki ayrı doktora gittim ense kalınlığı için renkli doppleri olan bir doktora yönlendirdi doktorum..ayrıca inderect coombs( kan uyuşmazlığı) kan sayımı ve ikili için kan verdim sadece 27 tl aldılar..bu rakamları duyunca çok şaşırıyorum..ben emekli sandığı mensubuyum..belki değişiyordur sigorta çeşidine göre..gerçi bir arkadaş var topikte o da benim gibi öğretmen ondan hiç ücret almamışlar..neye göre yapıyorlar anlamıyorum

Aynen bende helın ve aftabruyu cok merak edıyorum.özellıkle helın bırazcık kafasına takmıstı angelsounds la duyamıyoırum dıe.ben o olaydan sonra 3 gun yoktum ve geldıgımdede helınle hıc karsılasmadık.o konu ne oldu evrışım,duyabıldımı kalp atışını bebegının.

buarada PETRİK im evrişe katılıyorum hemen doktoruna danıs.gebelıkle 2 türlü ucuk olurmus biri önemsiz bırı herpes virüsümüydü neydi,hamılelıkle kesınlıkle atlanmaması lazımmıs.ama senın kı muhtemelen normal bı ucuktur yınede doktoruna danıs canım.bakarsın virüstür ve yayılmaz enazından müdahale eder doktorun.

Sağol canım, ama bir kaç gün ara vereyim, bünyem rahat etsin. 2 gündür içmiyorum, kabızlık şikayetim kalmadı. Mİdem de daha iyi.. Ama bir kaç gün sonra başlarken seninki gibi yapacağım.

bu arada herkeseeee günaydın . 2 gundur yoktum dun misafirin vardı ve önceki gunden beni saran hazırlık telaşı ee kolay değil 24 kişi vardı... Ayhh neyhseki biitti bugun biraz belim agrıyor

24 kişi? :1shok::1shok::1shok: misafir ?kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

kızlar birazdan show tvde çağla ile alişanın programında ahmet maranki hamilelerin beslenmesi ile ilgili konuşacakmış izleyin

sevmiyorum o adamı, "suyu sağ elinizle için, sol elle taharet yapıyoruz" dedi. Yuh, dedim ben de... Yemek yaparken ne yapalım o zamn? Bu devirde prof olmuş bir adam böyle bir açıklama yapar mı? Su var, sabun var... Çok üzgünüm çoook

yaparız şekerim. 2. buluşmamıza bekleriz :)

arkadaşlar ya bişi sorcam. ikili yaptırdığınız zaman ultrason+kan alınımınamı o fiyatları verdiniz. ben 2liye 160 tl verdim.

devlet memuruyum, özel hastanede (ethica) 80 TL verdim.

akıntım çok yoğundu ama şimdi azaldı önceki gibi diil...acaba normalmidir??????

canım aynısı gecen gun bana oldu,bembeyaz ve cok yogun süreklı geldı akıntım.cok korktum tuvalet yollarında kaldım ama aksama durdu.belkı üşüttüm ondandıu bılmıyorum yanı.aman tuanacım akıntımız yeterkı beyaz renk olsun kahve yada kırmızı olmasında yasakkelime

aiidaa cım ellerıne saglık paylasıtıgın bilgiler için.

thy uçağı düşmüş. çok üzüldüm kızlar ya.ağla ağla tutamıorum kendimi. böyle uzakta olunca ailenden sevdiklerinden bir daha görememe korkusu oluor. çok kötü oldum.allah sabır versin o insanlara. 3 ay oldu özlemekten çıldırcam ailemi . onlara kavuşuorum bu sefer eşimi özlüorum.ya göremezsem bir daha diye. yolculuklar zor. off offf

Aidaa, paylaştığın bilgiler için çok teşekkürler..

Evet nerde bu Helin'le Aftabru??? (kötü) Bİr şey olsa, haberdar ederlerdi bizi.. Bence başka bir şey var ama? KÖtü değiller bence..

lalecm üzülme bende şimdi onu izliodum ayhh inan gözyaşlarımı tutamıyorum.. ben zaten ucaga her binişimde ödum patlar..

aynen lalcım bende atv yi izliyordum bıanda yayını kestıler haber girince kötü bişe oldu die içime dogdu.bende cok fena oldum izlerken,ama sanırım şimdilik bi can kaybı yokmus,inşallahda herkez ufak sıyrıklarla atlatır

Evriş saol tatlım, doktoru aradım, yüzdeki değil vajinadaki uçuk bebeğe zarar verir korkma dedi, büyümemesi içinde senin anlatıgın gibi sıcak kaşık uygula dedi
ays telaş yaptım geçer inşallah, ateş ve halsizlik yapıyor uçuk bende hemen sıcak uygulama yapıyorum

Evriş merhaba. Sparta annelerinin olması gerektiği kadar iyisindir inşallah.
Bi haber alırsan hemen yaz bizede tamam mı? Olumsuz şeyler düşünmek istemiyorum. Nolur olmasında:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Aidaa paylaşım için sağol bir kez daha dua ediyorum Allahım nolur bana normal doğum yapacak gücü ver yarabbim :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:Tüm normal doğum isteyenlerede tabiki vede sezeryan isteyenlere de:))

Norraa geçmiş olsun bi arkadaşta mide bulantısı içi Türk Kahvesi varya ondan yiyin yazmıştı bu forumda ama hangi linkte bilemiyorum yanlış bilgilendirmeyim seni. Bide bi şeyler olmuş canın sıkılmış noldu yazdınmı yoksa gözümden kaçmış?

bencede helın ve aftabruya kötü bişe olmamıstır internette veya pc de bı sorun vardır muhtemelen.ama işte insan yınede merak edıyor.çünkü biri test sonucu alıcaktı helınse hıc bıse demedı ama baktım enson ayın 21inde girmiş,aftabruda 2.5 gundur yok :sm_confused:

kıslar setoskopla kalp atışı veya hareketleri duyulurmu bebişin bu haftalarda...çok merak ediyorum ya...

canım hmm bak onu bılmıyordum demek vajinadada cıkıyor ucuk :sm_confused: artıksen sıcak kasık uygula tahta kasıkla gez butun gun,telaş yapma hayatım doktor gel derdı şüpheli bi durum olsaydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…