2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

kizlar sok oldum; simdi internetten buldum haberi amsterdama dusmus, allah'im sen koru...burda can kaybi yok diyor sadece yaralilar varmis...off sok oldum...

kıslar setoskopla kalp atışı veya hareketleri duyulurmu bebişin bu haftalarda...çok merak ediyorum ya...

canim ben denedim onu ki benim steteskop profesyonel bisi, ogrencilik yillarimdan kalma, hic bisi duyamadim barsak sesi disinda...belki ileride..

kıslar setoskopla kalp atışı veya hareketleri duyulurmu bebişin bu haftalarda...çok merak ediyorum ya...

sanırım noraa denıycektı denedımı bılmıyorum.bende cok merak edıyorum amcamlarda taa önceden steteskopla bakılan tansıyon aletı vardı eger hıssedılıyorsa alıcam onu şakkıdı

hehehe noracım aynı anda yazmısız msjı.denedın demek,ya sanırım bebek iyice göbek hizamıza geldıgınde hıssedebılıcez.hem o sırada bebek büyümüş olacak hemde kalbı daha kuvvetlı atıcagı için ozaman duyulur sanırım

Norraa [/B]geçmiş olsun bi arkadaşta mide bulantısı içi Türk Kahvesi varya ondan yiyin yazmıştı bu forumda ama hangi linkte bilemiyorum yanlış bilgilendirmeyim seni. Bide bi şeyler olmuş canın sıkılmış noldu yazdınmı yoksa gözümden kaçmış?

birazdan kraker falan alicam, cok fenayim... bide sabah sabah metroyu yakamiyim derken merdivenlerden kosuyordum, son 2 basamak kala2 tane genc bana cembe takti, az daha kapaklaniyordum yere, allah korudu, hemen metroya bindim ama bi ara binmeyip gorevliyemi sikayet etsem dedim, nasil psikopatlar var, metroda gelirken ise agladim hungur hungur, cok gucume gitti...

hım demek öyle..boşuna almıyım bede..teşekkür ederim verdiğiniz cvplar içinde...ama çok merak ediyorum ya ne yapıyo şimdi diye offfffffff..dün akşam dişim çok fena ağırdı ağrıdan kendimi kasmamk için zor tuttum bebişim rahat olsun diye ama...işkence gibi bişi idi...geçti çok şükür

ya kızlar aftabru için ya nette yada pc de sorun vardır demişsiniz inşallah öyledir ama aftabru bankada çalışıyor yani sorun hemen giderilir çünkü olar bütün işlerini bilgisayardan hallediyorlar.... inşallah kötü birşey yoktur.....

kızlar size birşey sormak istiyorum.3 gün önce dr a gittiğim de dr cinsiyetine kız demişti. bir kaç arkadaşım da bana daha 20 haftaya kadar yolu heran değişebilir diyolar.doğru olabirmi ya...:bbo:

birazdan kraker falan alicam, cok fenayim... bide sabah sabah metroyu yakamiyim derken merdivenlerden kosuyordum, son 2 basamak kala2 tane genc bana cembe takti, az daha kapaklaniyordum yere, allah korudu, hemen metroya bindim ama bi ara binmeyip gorevliyemi sikayet etsem dedim, nasil psikopatlar var, metroda gelirken ise agladim hungur hungur, cok gucume gitti...

ne psikopat insanlar var ya hayret bişi. ben olsam kesin dönüp kafasına bişi geçirirdim valla. ayıp ya insanlarda hiçç saygı kalmamış. neyseki düşmemişsin norraacım, cidden allah korumuş seni.

ayy canım yaa neysekı yüzüsüstü kapaklanmamışsın.böle mahlukatlara sinir oluyorum,bunların kafasına çakacan çiviyi bidaha yapıyolarmı bakalım.2 ipsiz yüzünden nerdeyse bebegının üztüne düşcekmiştin

arkadaşlar ya bişi sorcam. ikili yaptırdığınız zaman ultrason+kan alınımınamı o fiyatları verdiniz. ben 2liye 160 tl verdim.
hangi hastaneye gidiyorsun ben 2'li ye 260 verdim :kızgın:

burcubegum hoşgeldin aramıza hayırlıolsun oğluşun

canım hmm bak onu bılmıyordum demek vajinadada cıkıyor ucuk :sm_confused: artıksen sıcak kasık uygula tahta kasıkla gez butun gun,telaş yapma hayatım doktor gel derdı şüpheli bi durum olsaydı

saol canım biraz araştırdım herpes virusuymuş vajinada çıkarmış ALLAH korusun bebeğe geçmesin diye sezeryan yapılıyormuş , çok kastım kendimi karnım ağrıyor
çay kaşığını sucak suya batırıp uçugu yaktım kaşıntısı geçti büyümez inşallah

slm kızlar doktordan geldim az önce üçlümü yaptırdım 17+4 olmuşum tosunum 178 gr boyuda 13 cm sağlığı çok iyiymiş şükürler olsun,eşimde aldı cam. ultrasonu çekti süper bi olay herkese tavsiye ederim ultrasona gderken cameraya çekin onun dönmelerini görseniz daha sonradan izlemek daha bi zevkli oluyoo..sonuçlarımı haftaya bugün alıcam..ileti geçmişi dolmuş yine göz gezdirmeden yazayım dedim herkese kolay gelsin..

ne psikopat insanlar var ya hayret bişi. ben olsam kesin dönüp kafasına bişi geçirirdim valla. ayıp ya insanlarda hiçç saygı kalmamış. neyseki düşmemişsin norraacım, cidden allah korumuş seni.

sagol canim bu ulkede tek nefret ettigim irk araplar,zamaninda gelmisler gocmen olarak, nerdeyse ulkeyi yonetecekler.. onlara pek bulasmaya gelmiyor, korktum acikcasi tekme falan atar bide diye..ustumde palto vardi onu kapali, hamile oldugumu anlamaz..ama sonra sinirimden cocuk gibi agladim:KK43:((

sagol kelebegim, anneler babalar nasi bu evlatlari yetistiriyorlar ve boyle psikopat yapiyorlar anlamiyorum...

ya kızlar aftabru için ya nette yada pc de sorun vardır demişsiniz inşallah öyledir ama aftabru bankada çalışıyor yani sorun hemen giderilir çünkü olar bütün işlerini bilgisayardan hallediyorlar.... inşallah kötü birşey yoktur.....
yaa aslında bende öle düşündüm ama yınedde kötü düşünmek istenıyorum,valla içime sıkıntı girdi.helınde aynı sekılde baktım ayın 21inde girmiş, enson msjıda gayet normal, normal bi şekilde ayrılmıs burdan hanı bıyere gıdıcem yada nete gıremeyebılırım vs dememıs.neyse bekleyelım iyi haberler alalım inşallah
kızlar size birşey sormak istiyorum.3 gün önce dr a gittiğim de dr cinsiyetine kız demişti. bir kaç arkadaşım da bana daha 20 haftaya kadar yolu heran değişebilir diyolar.doğru olabirmi ya...:bbo:

benım cinsiyette 13+5 de bellı oldu ama doktorum dedıki "bazen cinsel organ konusunda yanılabılıyoruz çünkü kordonu pipi sanıyoruz bazense pipi görmedık sanıyoruz ama oda cıkabılıyor dedı.1 ay sonra kesınlesır" dedı bana.bakalı jhayırlısı artık.senındemı bellı cınsıyet hadı hayırlı olsun benımde %80 kız ama yanılma payım var dedı

canım bebeğinin cinsiyetinin değişeceği yok. sadece daha net görülmesi açısından arkadaşların öyle bişey demiş olabilir. ya önemli olan sağlıklı olması değilmi, üzme kendini boş yere.

hangi hastaneye gidiyorsun ben 2'li ye 260 verdim :kızgın:

cnm ben göztepe medical parka gidiyorum. sen hangi hastaneye gidiyorsun. ben kendime pahalıya çıkmışım derken seninki bayağı fazla tutmuş.

Geçmiş olsun yavrumm ya.. iki p.....ç için ne aglıyorsun, sinirlerin boşaldı galıba, Bir daha dön arkanı gerekeni yap, oturup ağlama, hıncını alamadın ondan kötu oldun sen.. kıyamam sana kuzum benim.

az önce birkaç arkadaşın ultrason ölçümlerine baktım benim bebek sanırım uzun boylu olacak henüz cinsiyetini bilmiyoruz ama en son ben 15+4 iken gitmiştik boyu 16 cm di kilosuna ise dr. 135 ila 140 gr arası dedi aman neyse sağlıklı olsunlarda ha biraz uzun ha biraz kısa ha zayıf ha şişman ne farkeder dimi....

bende endiseleniyorum aftabru ve helin icin, hele aftabru hergun girerdi, mail adreslerini falan ogrenemezmiyiz moderatorden???

X