2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

arkadaşlar günaydın size bir sorum olacak yaptıran arkadaşlar bilirler. 3'lü test için ne zaman kan verdiniz benim yarın 16+0 oluyor Allahın izniyle. yarın dayanayıp gidicem doktora 1 ay oldu son kontrolden beri. sormak istediğim bir başka şey de hani ikili test yaptırdığımızda ultrasonla aynı gün kan veriyorduk. üçlüde de böyle bir durum varmı ona göre izin almam lazım işyerimden. şimdiden teşekkürler.Hepimiz sağlıkla kavuşlım inşallah bebeklerimize.

CANIM BENDE DAHA 3 GÜN ÖNCE YAPTIRDIM 3 LÜ TESTİ. AYNI 2Lİ TESTEKİ GİBİ OLUYO. 16+4 DÜM YAPTIRDIĞIMDA. İLK ÖNCE USG DEN BAKIYO SONRA KAN VERİYOSUN. BU KDAR.:1hug:

evet pinkycim kapanmak zorunlu. ama tr deki gibi deil.trde etek bluz giyip kapanabiliolar. burda herköşe başında devriyeler gezio manton uygun uzunlukta mı dar mı başörtün kaymış mı ayaklarında oje var mı. aman yazın dert burası. ve o kadar süslü ki buranın bayanları devriye görünce başörtüsü öne gelio geçince başörtüsü arkaya kayıo saçlar meydanda kahküller filan. yazık zorla kapanıolar üzülüorum. ben geçici burdayım onlar hayat boyu.

benim de göbişimde o çizgi belirmeye başladı. üstü de tüylendi sanki ya.

3 lü testi 16 . haftamda ben de olucam canım. o yüzden hiçfikrim yok

ya evet lalcim benmde o çizgi üzerinde tuylenme oldu.. kayracım gözunaydın sonuçalrın harikaymış.. darısı tum sonuc bekleyenlern başına..

CANIM BENDE DAHA 3 GÜN ÖNCE YAPTIRDIM 3 LÜ TESTİ. AYNI 2Lİ TESTEKİ GİBİ OLUYO. 16+4 DÜM YAPTIRDIĞIMDA. İLK ÖNCE USG DEN BAKIYO SONRA KAN VERİYOSUN. BU KDAR.:1hug:

canım çok sağol cvp için o zaman ona göre alırım ben randevumu doktordan bakalım inşallah hayırlısıyla atlatırım bu aşamayıda. ikili normal çıkmıştı ama insan yine de panik yapıyor. yavaş yavaş içimde kıpırdadığını hissediyorum ama daha çok net değl sanırım sadece dönerken anlıyorum biraz sen hissediyormusun artık hareketlerini.

Herkese günaydın.

Aftabru şu saat oldu hala yok hayırdır inşallah.

Rahatıszlanan arkadaşlar çok geçmiş olsun.

kızlar birazdan show tvde çağla ile alişanın programında ahmet maranki hamilelerin beslenmesi ile ilgili konuşacakmış izleyin

--------------------------------------------------------------------------------

allah'ım bize de o günleri göstersin....çok sevindim..çok mutlu oldum...:1hug:

Mercimekim gözün aydın.

Bende arasıra bi şeyler hissediyorum ama bağırsak hareketlerim mi bebişmi bilemiyorum ?:) Güm diye bi tekme savur çocuğum ya :)

akşamları özellikle iyice konsantre olunca rahat hissediyorum...o günler de gelicek ..tekmelerinden uykularımızdan uyanıcaz..

benim ne suçuuuuuuuuummmm vaaarr......ben de tanışmak istiyorum sizlerle...off yaaa...baharda da buluşma ayarlayabilirseniz belki katılabilirim...kayınvalidemler Muğlada oturuyolar..ordan izmir 2 saat...baharda gidip onlarda kalmak istiyorum biraz..İzmir'den alışveriş yapmak istiyorum...

sen göbüş fotonu ekle biz tahmin yaparız..

lalece sağol canım ilgilenmişsin. Allah hayırlısıyla şu aşamaları geçmeyi nasip etsin hepimize. insan heycanlanamadan duramıyor.

Oldu kelebekim oldu... arkadaslarım da yazmışş, ultrason cıhazını göbeğime koyar koymaz bacaklar havada mal meydanda bizi bekliyordu, dr bile dedi; ben gördüm ama böylesini görmedim diyee :)))

kaydirigubbakcemile3 demek baya bı gercek sparta şekerim senın erkekiiinnnnnnnn kaydirigubbakcemile2 hadi hayırlı ugurlu olsun canım.saglıkla gelsın inşallah

Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 14 haftalık hamileyim ve erkek bebek annesi olucam:)
aramıza hoşgeldın canım demek senınde erkek saglıkla gelsın inşallah bebişin.muhtemel dogum tarıhın kac senıde listemize eklıyımkaydirigubbakcemile5
ohh maşşşalah kıpır kıpır ne güzel.bende bişeler hissediyorum ama tam olarak ne oldgunu çözemiyorum :sm_confused:
Yaaa ben neden hissedemiyorum henüz... senağlama
canım hiç üzüzlme hemen hemen aynı zamanlardayız bende hissedemıyorum.aslında bı segırme yada tuhaf bişe oluyo ama emın degılım ne oldugundan
ayyy süpermişşş canımmm,cok sevındım.hadı gözünaydın,tabıkıde bebegın senınle asla bırakmaz annesını.bak cıkan sonuclarla nasılda sevındırıyor annesini

evet canım gercekten bianda büyüyo.benım hıc yoktu anam 14.haftadan sonra ataga geçti fırladı resmen kaydirigubbakcemile3

canım ben de henüz yaptırmadım ama ilk hamileliğimden biliyorum 3 lü test te aynı ikili gibi kan veriyorsun yani

Baybmm burnumdan aldıgım nefes yetersız gelmeye basladı,ağzımdan alıyorum nefesi cogu kez.. o kadar dıyeyım sana, aynen bende duyuyorum nefesımı..
ayy aynen yaa benımde nefes alısım bı tuhaflaştı.burnumdan aldıgım nefes yetersız kalıyo resmen.hatta gecen gece koçiş diyoki "aşkım ya azcık yavas al nefesını benıde içine cekmenden korkuyom "dio :roflol: :roflol: :roflol:

sağolun arkadaşlar doktor randevumu ve tarihini değiştirdim aynı gün içindeyse yetişemem. boşuna panik yapmıyım. birkaç gün daha bekleriz artık.hem 16+4 olur

CANIM PANİK YAPMANA HİÇ GEREK YOK HAYIRLISIYLA SAĞLILI DOĞACAKLAR İNŞALLAH. BNDE HAREKERLERİ HİSSEDİYORUM.AMA BEN HAREKETLERİ BAYA ÖNCE YANİ2-3 HAFTA ÖNCE HİSEDİYODUM.KÜÇÜK DOKUNUŞLAR GİBİ SANKİ.HEP SAĞ TARAFIMDA HİSSEDİYORUM BEN HAREKETLERİ. AMA SÜPER BİŞİ. CİNSİYET BELLİ Mİ SENİN?:CüvCüv:

benimde sol tarafta sanki bişey dönüyo hani kalbin bazen güm diye atar öyle hissediyorum. bşından beri doktorda solda görmüştü bebeğimi. ikili test için gittiğimde erkek büyük olasılık dedi. ama bu hafta artık kesin söyler inşallah

kızlar birazdan show tvde çağla ile alişanın programında ahmet maranki hamilelerin beslenmesi ile ilgili konuşacakmış izleyin

--------------------------------------------------------------------------------

İşyerinde olan ve tv özlemi çekenler için programdan bizlere canlı olmasada sonrasında yayın yaparsan seviniriz :)

Aidaa noldu senin toplantı. Dün bi şeyler yazdında benmi görmedim yoksa paylaşımını bekliyoruz gerçi doğum sonrasından bahsedicekler demiştin ama olsun sakla samanı gelir zamanı :)

Mercimekim bekliyorum ben hala okkalı tekme :)

GÜNAYDIIIIN KIZLARRR a.s.
Gözün aydın canıııım hihoyyyt Darısı başımıza inşallah :Saruboceq:

kızlar günaydın...
ikili test yaptırdınız mı... yaptıranlar özelde ne kadara yaptırdınız bana bilgi verir misiniz... benim ilk oğlumda hiç test falan yaptırmamaıştım... bunda yapılması gerekiyormuş... bir de ben şu an 15. haftadayım bana 15 gün sonra gel ikili test yapalım dedi... ikili test 13. haftaya kafar yapılmıyo mu...

benim ikili testim 11+4 ken yapılmıştı. şimdi üçlü test için gidicem 16+3 falan olmuş olacak. ama bildiğim kadarıyla senin 3'lü test zamanı gelmiş. ikili 11 ila 14. haftalar arasında oluyor. burun kemiği ve ense kalınlığına bakılıp kan alınmıştı benden. şimdi üçlüye giricem inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…