2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

durun durun ben birşey daha sormak istiyorum bebeğini hisseden ve cinsiyetini öğrenen arkadaşlara.....

ben henüz cinsiyetini öğrenemedim ama halk arasında bir inanış var bende onu araştırmak istiyorum.... ben bebeğimi hissediyorum ama sadece sağ tarafta oda kalp atımı seyrime gibi birşey ve şey diyorlar sağdaki bebek kız soldaki bebek erkek ne kadar doğru bilmiyorum ama yinede merak ettim..... siz hangi tarafınızda hissediyorsunuz ve cinsiyeti ne???

Maşallah tosununa Esra.. Allah nazarlardan saklasın.

canım bana da aynını dedi kız dedi ama yanılma payı bıraktı.10 gün sonra ayrıntılıya giricem herhalde o zaman kesinleşir dimi.a.s

hihoyyyt cok sevındım maşşalah bebişineee.ayy bende gıttıgımde 17 küsür olucam inşallah benım bebnişinde boyu kılosu yerınde olur.
biz taaa 11. haftamdan berı gıttıgımızde kameraya cekıyoruz zaten süper zevklı bı durum bebişime arşiv yapıyoum şakkıdı kaydirigubbakcemile3
hmm dogru hatırlamısım demekkı herpes dıe ama bıyerde yalnıs bılıyormusum vajınada cıkıyormus.hıc telas yapma canım.hem doktorun şüphelense bi göriyim gel derdi.sen evrişin ve doktorun dediğini yap.sıcak uygulakı buyumesın ve dagılmasın

basketbolcu yaparsın bebişini artık şakkıdı oo sen ozaman bı hafta falan ileri atmıssındır belkıde,çünkü bebegın boyu haftasını belırlıyor.zaten bebegın durumu doguma kadar cok fazla degısecek.20.haftadan sonra netlık kazanıyormus.öle valla azbıraz uzuzn azbiraz kısa ne farkeder herkez 1.80 olamaz saglıklı olsunlar cokda kısa olmasınlar inşallah :1rolleyes:

esracim gercekten masallah, kocaman olmus..

petrikcim herpesin 2 turu vardir, biri agizda cikan cinsi hsv1, biri vaginada cikan cinsi hsv2...telaslanma, ama doktoruna da danis...

bende endiseleniyorum aftabru ve helin icin, hele aftabru hergun girerdi, mail adreslerini falan ogrenemezmiyiz moderatorden???
ayy evet yaa inşallah evriş öğrenebılır,bende aftabrunun profiline baktım belki başka arkadasları vardır onlara nosunu sorarım die.ama butun arkadasları burdakı agustos annelerıne ait
valla olabılır onu bende duymustum benım bebekte sag tarafta ve muhtemelen kız dedı doktorum.aynı bende sen gıbı hafıf segırme hissediyorum ama emın degılım ne olduguna dair
Ben onu bi ogrenmeye calısayımm..ah numarası silinmeseymişşş, nası uzuluyorum dusundukce.

ayy öğren evrişim valla ben iyice meraklandım her ikisi adına

milkshake cim bazı doktorlar baş popo ölçüor bazı doktorlar bacakları da katıor. yani senin bebişin bacaklı hali o. çünkü bacaklı boyu öle oluo. sen bi de yurtdışındasın. tahminiboyu bacaklar dahil öledir. çünkü 3 cm- 4 cm fark olamaz bu aylarda. benim bebeğim solda. ve erkek. kız olması gerekiordu yazılanlara göre. o yüzden yeri pek mühim deil galiba. bütün hurafeler yanlış çıktı burda. o yüzden daha ne kadar beklicen cinsiyet için ?

bilmiyorum minik kelebek bakalım hayırlısı artık ama yinede merak ediyor insan daha çok var dr. a gitmemize.....yani bende hep öyle duydum ve kafama takıldı zaten benim sol tüpümde tıkalı ne yapalım kız olsun erkek olsun aslında en büyük isteğim kızımın olması sağlıkıl hayırlı bir evlat olsunlarda 2 hafta sonra öğreniriz inşallah o zaman doğruluğunu ölçmüş oluruz.....

Norra canım kıyamam çok geçmiş olsun, inşallah birileri 10 basamak kala çelme takar onlara da nasıl oluyomuş görürler

gypsyesra maşşallah bebeğine :)

Son düzenleme:
bende hapsurup duruyorum dun gecede cok gec yattım dısardaydık bugun halsizim[/B][/COLOR][/QUOTE]

BABYMOM bence hapşırmaya başladıysan çok dikkat et ve hemen ıhlamur içmeye başşla benimde geçen hafta hapşırma ile başladı yattım yatak yorgan aman çok dikkat et.

bu arada bende buyuyen sadece göbüş değil süt kaynaklarımda aldı başını gidiyor dur diyemiyorum.. ya hem kilo kaybedip hem nasıl buyutuyorum onları anlamadım...
benmle aynı durumda olan varmı henuz kararma yok ama kenar çizgisi yayılmış durumda..birde göbeğimdeki şu çizgi resmen belli ya..
PİNKY benimde süt kaynakları aldı başını gitti 80 takıyorken geçen gün 90 beden aldım iç çamaşırımı ve tam oldu neye uğradımı şaşırdım 100 ü geçer diyolar ama sonra geri iniyomuş Allahtan..

Her ikisi için de haber bıraktım, geri dönmesini bekliyorum şimdi.. keske acıl durumlar ıcın mail adreslerimizi, vermek ısteyenler de cep numalarını verse..

Ben sizlerden rica ediyorum.. bana mail adreslerinizi ve cep numalarınızı özelden atar mısınız? Saklayayım. Bende uc bes arkadasıma göndereyim sık girenlerden.. hepimizin birbirimizde bulunsun. Arzu edenler atsınlar bana..

canım ben yurt dışında değilim eskişehirdeyim..... bu arada dr.um baş popomu yoksa ayakları dahilmi ölçtü bilmiyorum ama bize verdiği ultarson çıktısında bebek sırt üstü yatmış ayakları yukarıdaydı sanırım baş ve ayak ölçememiştir.... seninki tutmuş işte bebeğin soldaymış ve erkekmiş.... genelde öyle diyorlar soldaki bebek erkek sağdaki ise kız diyorlar.... hayırlısı tabikide.....

esracim gercekten masallah, kocaman olmus..

petrikcim herpesin 2 turu vardir, biri agizda cikan cinsi hsv1, biri vaginada cikan cinsi hsv2...telaslanma, ama doktoruna da danis...

saol noracım iyiyim şimdi, sanada geçmiş olsun gereksiz insanlar iiçin üzme kendini

minikcim sende saol canım

esra maşallah bebeğine gözün aydın

bnu_brs bahçelievler medicana ya gidiyorum testleri çok pahalı

aftabru ve helin e mail göndersek mailleri modlar ulaşabilir ?

sağolun kızlar hepimizin bebişlerine 41 kere maşallah
bu arada bende b.evler medicanada ikilimi yaptırmıştım ssklı hali 250 ytl ödedim sizler ne komik paralar ödemişsiniz nasıl adalet bu :çok üzgünüm:
ama son 1 aydır hastanemi değşitridm bugünde 3 lümü 41 ytlye yaptırdım aradaki uçuruma bakın

tatlım ben hep solda hissettim erkek benimki

arkadaşlar ya bişi sorcam. ikili yaptırdığınız zaman ultrason+kan alınımınamı o fiyatları verdiniz. ben 2liye 160 tl verdim.
çok vermişsin canım ya ben bursada medikal park gidiyorum ama nedense kan testini kızılayda yaptırdı oda 45 lira tuttu
yok canım 22 haftada bakılıyomuş
aranıza yeni katıdım bende inş.2 ağustosta dogum yapacam oğlumolacak:)))))
hoşgeldin burcu begüm
geçmiş olsun norra en kısa zamanda toparlanırsın inşallah

petrik evriş şimdi ben telaş yaptım ya benim vajinamda büyük bir sivilce çıkmıştı sıktım falan bi türlü geçmedi çok önceden hala izi var geçmiyo bi türlü kabuk bağlıyo kaşınıyo bazen ama doktor ilk aylarda vajinal muyane yaparken görmüştü acaba farketmedimi aklıma takıldı şimdi

benim bebek solda kız diorlardı. işte hurafe bak siizn orda da başka bişi sölüorlarmış. hatta 12. haftada belli oldu benim bebişin cinsiyeti o yüzden doktora da pek güvenmiorum. karıştırılıomuş. erkekten kıza dönen bebek var mı kızlar. oğlumun bissürü cicisi oldu. kız çıkarsa töbe töbe deiştircem hepsini.

evrişçim ben sana telimi veririm izmire gelince hazır kart alıcam. 14 mart haftasonuna denk gelior. hem irtibat telleri birinde olsun gerçekten. böyle habersiz zor oluor.

nora o çelmecilere aman sakın bişi yapma yapılmaz yam yam oluo onlar. başedilmez cahil cühelayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…