2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım çok sevindim artık sefa sürme zamanı bebişinle gözün aydın darısı bizlerin başına

gözün aydın kayra.bu testide atlattınız şükür.
kayınvalidede maşallah yüzsüzmüş be yahu eşinin laflarına karsı hala ordaysa ne diyeyimki.kalp kırmama konusund sana hak veriyorum biraz yanı mükafatını alacağına inanıyorum bir şekilde.eşinin bunu anlayıp sana dua etmesi bile yeter bence.ama kafana takmana kızıyorum.bir kulağından girip ötekinden cıksın söyledikleri.benim anneannem ilaksu der dedeme hep rumcada afgur demekkaydirigubbakcemile3

Gözün aydın canım darısı başımıza.

amin.darısı hepinizin başına.allah yardımcımız olsun.

evet güzelim ya atlattık çok şükür.takılmayacak gibi değilki.aman ne bileyim.artık eşim gelene kadar yanlarına girmiyorum sorunda kalmıyor...

MErhaba kızlaaarrrr.... okulda yeniyim, çocukları tanıyayım, seviyelerini öğreneyim diye 1 haftadır canla başla ders anlatmaktayım. Dün de nöbetçiydim. Zaten ptesi salı 7Şerden 14 saat dersim var. Yamuldum, hoşafım çıktı.. Şu mesajlarımı yazayım, kabağı deviricem.. kaydirigubbakcemile3 Aaaa, canım ailem var, Uğur Yücel'in oynadığı dizi, onu da açarım, misss

Bu arada ben bir kaç gün megadyn, benexol ve ferrumu almamaya karar verdim. Midem berbat durumda. Bu ilaçlar da yoruyor midemi sanırım. Belki bu ilaçlar yüzünden yiyemediğim meyveleri de yiyebilirim. Böylece vitaminlere gerek kalmayabilir?

Yarın da kan pıhtılaşması testi için kan vermeye gideceğim.. 3 haftada çkıyormuş. Aftabru da yok ki, onunki ne kadar zamanda çıkmıştı acaba? Hepinizi öptüm..

İZMİRDEKİ ARKADAŞLAR...
Cumartesi öğleden sonra çalışan yok sanırım, değil mi? Bana numarasını bir tek evriş göndermiş. Bunun dışında bir kaç arkadaşla daha zaten sürekli irtibat halindeyiz. Hepimizin uygun olduğu bir cumartesi öğleden sonra buluşalım mı? Şehir - ülke dışından gelecek arkadaşlar, ne zaman geleceksiniz? ŞubAt çıktı zaten, marta bir şey kalmadı. Sizi tanımak için sabırsızlanıyorum. Yapalım şu buluşmayı artık!!!

Herkese günaydıın arkadaşlar. Dün dr a gittim ve nihayet cinsiyetini öğrendim. Benim cimcime cadı ve tatlı bi kızıııııımmmmm olacakmışşş...

Tebrikler arkadaşım.. Çok sevindim. İnşallah benim sıpam da kızdır. Çok seviyorum kız bebişleri..

Ben bu pantolonu çok önceden almıştım canımcım yaa.. (1 ay önce falan) Yoksa dinlemez miyim sözünüzü kaydirigubbakcemile

Aynısı bende de mevcuttur.. artık alıstımm yaa.

Baybmm burnumdan aldıgım nefes yetersız gelmeye basladı,ağzımdan alıyorum nefesi cogu kez.. o kadar dıyeyım sana, aynen bende duyuyorum nefesımı..

BABYMOM ben de burun ıkanıklığından çok muzdariptim. İzmir'e geldiğimden beri iyiym. Havanın nem oranı da etkili sanırım. Okyanus suyu fena değildi ama Otrivine kadar değil.

Lierac kullanıyorum. Bir de kakao yağı aldım ama ağır kokuyor..

Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım. 14 haftalık hamileyim ve erkek bebek annesi olucam:)

Hoşgeldin ve de bebişin hayırlı uğurlu, sağlıklı olsun arkadaşım..

Eşim de göbeğimi öpüp duruyordu kakao yağı sürdüğümde :)

Yaaa ben neden hissedemiyorum henüz... senağlama

Evet yaa, ben de hissedemiyorum

Oh ohhh, ne güzel. geçmiş olsun hep böyle iyi haberlerimizi alalım inşallah..

Kimse de "haydi" demedi ki adaşçığım.. neyse ben 2. duyuruyu yazarken, sen anketi açmışsın kaydirigubbakcemile5 kalp kalbe karşıymış. ilk hafta 13.30 da randevum var alsancakta. 2. hafta olursa sevinirim. olmazsa, ben 1-2 saat rötarlı katılabilirm no problem..

DEFNEDAMLA, Sağol benim canım arkadaşım, gercekten yapar mısınız tahmin.
Henüz bir göbiş fotoğrafım yok, ama en kısa zamanda çekip göbek şova koymaya çalışacağım ve merakla yorumlarınızı bekleyeceğim.
Umarım bu site kullanma bilgisiyle fotoğrafı eklemeyi becerebilirim...
Öptüm sizi kuzucuklaaaaarrrr...

:çok üzgünüm:Yaaaa küstüm sizeeee...
Biz İzmirli değiliz diye bizim başımız kel mi?
Ben de gelmek istiyorum toplantınıza...
Düşünsenize bir de kafeye felan oturduğunuzu, garsonlar bakacak her gelen minik şeker portakalı yutmuş gibi. Gülerler kız valla halimize....
Ama da ama da ben de gelmek istiyoruuuuummm, ben de sizleri şahsen tanımak tanışmak istiyoruuummm. Çok şey mi istiyorum.

KIZLAR; gelemesem de kalbim sizlerle o saatte, orda olacak, emin olun ve bana da bi salep söyleyip için yerime.
Afiyet bal şeker olsun hepinize...

Hadeeee bir iki bir ikiiiiii,
Yok mu Adanalı olan. Biz de yapalım hadi toplantıııı.
Yok mu bir ikiii bir ikiiii... :))

Gözün aydın kuzum.. Rabbim her mutlulugunu böyle güzel sonuclarla taçlandırsın..

o bir sparta annesi demek..vayy evrim hanım hemen girmişiz havaya...evrim gadın..spartalı gadın...gaz ver millete de cici eklesinler ekleyeceğim utanıyorum be

Sonucta ben pipiyi gördüm yafrum... yazacağım tabee.. :)) Sparta bir filmden alıntı "Yalnızca Spartalı kadınlar erkek doğurur" diye.. 50 kere yazdık Be Didooo anlamını, hiç mi gözün seğirmedi,dıyoruz ya hatta Agustos anneleri Sparta kadınları gıbı dıye... Didooo gel aramıza kaynaş be annemmm kaydirigubbakcemile2

Ya kuzum, artık kendi çamaşırlarımı koyacağım, daha dün ekleme yaptım, benim de bir ciğerim var anam, her gun mu alısverıs yapcam lokma kadar cocuga.. artık siz su totolarınızı kaldırıp eklesiniz.. di mi ama???

Bebak diye bi marka yafrum, çokk eskilerin bi markası.. bulursan al, ne marka olursa olsun, farketmez.

Evrimcim canımın içi sağol hep beraber her mutluluğu yaşayalım inşallah.

Hayırlı akşamlar kızlar umarım keyifler yerindedir.kaydirigubbakcemile3
Oy maşallah cinsiyetler ögrenilmeye başlamış ,bende merakla bekliyorum Azrama kız kardeşmi erkek kardeşmi gelecek diye,saglıkla gelsin bebişlerimiz de fark etmez...kaydirigubbakcemile2

herkes çıkmış bugün erkenden kimse yokmu:1no2:
bebak iyi aklıma getirdin evriş burda duymuştum cilt bakımı sayfasında hakkında 100 sayfalık yorum var yaza yaza bitirememişler markette gördüm. fiyatıda baya uygunda 5 lira civarındaydı

selaaaam,
yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum ama yazmaya fırsatım olmadı.cinsiyeti belli olan,iyi haberlerle dönen herkese gözün aydın;olumsuzluklar yaşayan herkese geçmiş olsun diyorum.
sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…