2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

aaa kimin çocuğu kakao yağı sürünce geliyodu annesine güzel kokuyo diye karıştırdım ben galiba

günaydın arkadaşlar.....nasılsınız.....

dün akşam baş ağrısından resmen ölüyordum gözlerimden şakır şakır yaşlar aktı ağrıdan erkenden kafama patates sarıp yattım biraz geçmiş ama şimdi azda olsa yine ağrıyor inşallah şiddeti artmaz....

kayracım gözün aydın 3. testin sonucu güzel çıkmış çok sevindim inşallah sonuç bekleyen arkadaşların hepsinin sonuçları güzel çıkar.....

tazefasülye bende megadyn kullanıyorum ama dr. bana sabahları içmemi söyledi bir ara mide bulantım olunca prespektüsünde bulantıları olanlar gece yatarkende içebilir yazıyor ben artık öyle yapıyorum gece yatacağım zaman içiyorum hem mide rahatsızlığıda hissetmiyorum istersen sende ara vermek yerine öyle deneyebilirsin....

gunaydın milksahecim
gecmis olsun cok
keske bi minoset icseydinde bukadar agrı cekmeseydin
birde sana onerim var daha once yazmıstım eski sayfalarda kaynayıp gitmistir.
basına patates yerine karabiberli kolonyalı pamuklar koy
hani yuvarlak makyaj pamukları var ya 2 tanesinin arasına karabiberi hamburger yap ustunede kolonya dok 3-4 seti basına koy o cekiyo agrıyı bide bunu dene ilac icmek istemiosan canım gecmis olsun
bende hapsurup duruyorum dun gecede cok gec yattım dısardaydık bugun halsizim

kayracığım gördün mü bak allah bir yerden sıkıntı verirince bir başka yerden sevindiriyor..bu da sevinçlerin en güzeli değil mi? gözün aydın canım.
yavrum ya bilmezmiyim sparta anası geyiğini..daha ilk günden biliyorum..kaçar mı benden..ben sana takılmak için yazdım öyle..kaydirigubbakcemilebir sparta anası olarak kucaklarım seni...ekliyorum o zaman cicikleri kaldırayım da inşallah koca totomu..hadi kızlar totolar havaya

Günaydın herkese

kayracım gözün aydın çok sevindim

Bebak diye bi marka yafrum, çokk eskilerin bi markası.. bulursan al, ne marka olursa olsun, farketmez.
evriş acıbadem yağının kremide çatlaklara iyi geliyormu cidden? bebak var bende hem kremi var hemde makyaj temizleme sütü var çok güzel ürün aa negüzel çokda ucuz bi krem

gece dudağımda uçuk çıktı, kremi vardı bende sürmedim bebeğime zarar verir diye, uçuğun zararı varmı acaba , ateş yapar bende ne yapsam acaba

teşekkür ederim babycim sanada geçmiş olsun dikkat et grip falan olma sakın.....

o dediğini bir kere denedim pamuklu kolanyalı karabiber sarmayı ama kafamı çok yaktı hemen bağladığım gibi çıkarttım patates de soğuk soğuk iyi geliyor azda olsa.....

evet bende çok merak ettim aftabruyu yani hafta içi bir yere gidecek olsa zaten haber verirdi genelde hafta sonu gidiyorlar gezmeye onu bile haber verirdi..... inşallah bebeğide oda iyidir.....biranönce dön aramıza aftabru.....

evet canım haklısın yakıo o ama o sekilde cekio agrıyı ben denemistim hamislikten once
bugun hic tadım yok nede istahım
bebisi hissediyorum ama icerden , yani dısardan henuz deil o yuzden babası hissedemio
dun resmen gurultulu oratmdaydık cocukta huzursuzdu hissedebildim uyuyamadı :))

günaydin kizlaarr!!!bu sabah nasilsiniz???:CüvCüv: su bas agrisi problemi ben ogluma hamileyken asiri derecede vardi..bu yüzden cok zor günler gecirmistim ama pek de ilac kullanmamistim..bana burada doktorum cok siddetli agrilarim olursa Parasetamol icmemi söylemisti..ama inan pekte birsey fayda etmiyor bu agrilara..

günaydın kızlar. ne zamandır yoktum. biraz geçmiş okuyup gelecğim. evrişçim hayırlı olsun oğluşun ve behiyecim senin de kızın. allah ömürler sağlık versin. bu arada bebak iyi mi geliomuş en son sayfayı bi gözden geçirdim. var ondan evde ama makyaj çıkaruodum.artık göbişe sürerm. kızlar 14. haftaya girdim 2-3 gündür göbekli kalkıorum maşallah. birden mi büyüo bu göbişler

günaydın arkadaşlar

gribim hafifledi bugün demekki normaldede bol meyve ıhlamur yapsak ilaçsız geçecek gidecek

babymo ya ilk defa duydum bu formulu bende genelde patates baglarım oda agrısı aldıgı için.. ama inşallah agırmazda eger olurda başım agrırsa kesin bunu denerim...

bu arada herkeseeee günaydın . 2 gundur yoktum dun misafirin vardı ve önceki gunden beni saran hazırlık telaşı ee kolay değil 24 kişi vardı... Ayhh neyhseki biitti bugun biraz belim agrıyor

geçmişi okumadım direk daldım kon uya cinsiyet ögrenen varmı?yada herhangibir değişiklik olan.. neyhse şimdi önumde onlarca sayfa var ama ben sadece göz atcam şööle bir.. bu arada yeni uyandım dunun yorgunlugu bugun çıkcak herhalde kahvaltımı yaparken gazete niyetine geçmişi okurum...a.s

lalcim 14.haftada ben burdayım dio normal boyle hissetmen artık buyuyo cunku daha cabuk buyuyo
pinkycim bende patatesi hep gozume koyuyodum goz agrısını alıodu ozellikle cok agladııgım zamanlarda ama basıma sarmayıda deniycem

bu arada artık benmde göbüşüm var :CüvCüv: eskiden göbegimi içime çekince kayboluyodu şimdi artık çıkıntı var... bu arada haftaya belki cinsiyet ögrenmek için doktor teyzemizi bi ziyaret ederriz...:)umutla beklicez bakalım

canım ben ilk hamileligmde duzenli olarak lierac kullandım daha evled sanırım yazmıstım ama hiç bir faydasını gormedim catlak içinde karnım. cilt catlıycaksa seninde dedigin gib catlıyorengllemek pek mumkun deil
en azından biraz olsun etki etcekse diye surceksen birsey ucuz birsey al sonar daha sinir oluyor insan.)

kayra gozun aydın çok sevindimmm. ama dr unda bir acayip yani niye hemen buraya gel diyoryahuu insanı telaslandırıyor hamile insan korkutulurmu..

aa baby bunu hiç duymamıstımmm ilk agrıdıgında deniycem etki ederse gelir yazarım.)

AFTABRU bugunde gelmezse gercekten endiselenmeye baslıycam

ya gelince aftabrunun telefonunu yada s ahsi e mailni falan alalım merak ettim bende nerde bukızz.

göbişim pek şirin oldu. burda kapanıoruz o yüzden manto giyiorum diz üstü mecburen.ve mağazalarda güzel mantolar yük.trden almıştım 2 -3 tane. şimdi düğmelerinin arası açık kapanıo arkadan pilileri yelpaze gibi açılıo. pek komiğim. hemen gelir gelmez kocaman mantolar ve tshirtler alıcam

laeceim maşallah senn göbüşüne bende bugun 14 oldum bizdede artık bebek ben burdayım diyor.. buarada burda kapanıyoruz derken dışarı çıkarken açık çıkmakmı yaska?arabisatanda öyle diye duymuştum ama enteresan geldi bana düşünsene bambaşka 2 hayat...

dun arkadaslarım vardı misafir olarak hepsi pek begendi göbüşümü artık belli oluyor diye sevdile rkuzumu.. ama kimse cinsiyet tahminnde bulunmadı...neyhse hayırlısı bakalım saglıklı olsunda inş.

:bbo:bu arada bende buyuyen sadece göbüş değil süt kaynaklarımda aldı başını gidiyor dur diyemiyorum.. ya hem kilo kaybedip hem nasıl buyutuyorum onları anlamadım...
benmle aynı durumda olan varmı henuz kararma yok ama kenar çizgisi yayılmış durumda..birde göbeğimdeki şu çizgi resmen belli ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…