2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Ya keops Allah yardımcıları olsunn valla, biz bir tane ile baş edemiyoruz, nakavat ederlerdı vallahi bizi kaydirigubbakcemile3

18 çocuklu bir kadından bahsediyordu. Hepsini kendi doğurmuş :) 45 yaşında, hayatının 11 yılı gebelikle geçmiş :))

18 çocuklu bir kadından bahsediyordu. Hepsini kendi doğurmuş :) 45 yaşında, hayatının 11 yılı gebelikle geçmiş :))

Evlerini, yaşamlarını gördün ama.. herşey birinci sınıf,peahhhhh, biz bir çocuğa vereceğimiz hayatı hesap ederken milletin haline bak!!!!

arkadaşlar ben iyice kafayı yedim.önce eşimi yaş pasta almaya gönderdim tam onu yerken burnuma sıcak ekmek kokuları gelmeye başladı.sonra gittim köpülü ayran yapıp içtim.şimdi de canm meyve yemek istiyor. kendimi şartlamayayım,hamilesin diye her şeyi canın istemez..uydurma şeyler onlar diyorum.ama yok arkadaşlar yok..midem bulanıyor hem de iştahım açık.
bu arada folik asiti 1 tane alıyorum.araştırırsanız o bile günlük ihtiyacımızın üstünde zaten.ama fazlası da zarar değilmiş.
bu hamilelik hiç belli lmuyor benim görümcem mesala çk kiloluydu hamile kalınca hem kilo almaktan korktu hem midesi bulanıyordu.bir şey yemedi içmedi ve hamilelik döneminde zayıfladı.9 aylık hamileyken normal halinden daha zayıftı.kaynar limonlu sular içiyordu zayıflamak için. çok şükür bebişi de sağlıklı doğdu.ama kimse örnek almamalı bence.

Görümcenin çocugunu Allah korumuş dide, öyle sey mi olur, o da durmus durmus hamile kalınca mı zayıflamaya karar vermiş, kızdımm

Yannıs dide, yaşpastanın üstüne ayran felan.. uçmayasın sakın :1shok:

Evet yaaaa.. Bahçeli eve bitiyorum zaten.. Kadın 1. bebeğini düşürünce böyle olmuş. Aman diyorum :) O değil de ben şunu düşünüyorum, 18 doğum yapan bir kadının vücudunda en çok neresi yıpranır acaba?
Hayır demek ki, çok da yıpranmamış, hala icraat var sırnaşık şey sırnaşık şey

He allammm Burcu, alemsiinn yaaaaa kaydirigubbakcemile3

Meyve ye dide, dayan mandalinaya, poratakala, kilo da yapmaz.. Gene yaşpastanı da ihmal etme. yeme işini çok abartmazsak midemiz de çok karışmadığı için bulanmaz mı acaba?? (Derken, burnuma mercimek çorbası kokusu geldi kızzzz, yemeği de yedik ama kalkıp kaynatsam mı:roflol:)

üçüzüm olucak inşallah dr. istersen birini alabiliriz sana bağlı dedi ama ben kıyamadım aldırmaya Allah 10 yıldan sonra 3 evlat vermiş nasıl kıyarım Allah hepimizin tamamına erdirsin

:roflol: :roflol: :roflol:

Demek ki o kadın bizim şu halimizi görse o da bize güler, biz daha 4 haftalıkken öğrendik ki; taaa yumurtlamadan sonra elimizde hamilelik testi dolandık durduk, kadın 8 haftalık olduğunda giysilerinin olmamasından anlıyormuş hamile olduğunu.

üçüzüm olucak inşallah dr. istersen birini alabiliriz sana bağlı dedi ama ben kıyamadım aldırmaya Allah 10 yıldan sonra 3 evlat vermiş nasıl kıyarım Allah hepimizin tamamına erdirsin

Ay ay ay kıyamam ben sanaaa, annelerin en güzeli, 10 yıl sonra ha.. güle güle büyüt üç evladını da.. Allahım yardımcın olsunn, sonuna kadar göstersinnn, yüzün hep gülsün, canım yaaa, elbette büyütürsün, hem de ne güzel büyütürsün...

kadın için sıradan birşey olmuş,niye heyecan yapsın ki...

Ya hanımlar sarsılın kendinize gelin, gözünüzü seveyim yiyecek isimleri yazıp durmayın, yaw hamile kadınlarızzz, ben diyor muyumm şu an fırında pişen mis gibi kokan bişi var diee haaa, dior muyummm???? :icecream:

10 yıldan sonra :1shok:. evet ben de olsam, ben de aldırmazdım. Allah gönlüne göre versin canım. sağlıkla mutlulukla inşallah.. Darısı olmayanların başına..

mercimek çorbasını akşam yemeğinde yedim.et suyuna şöyyyle çok nefis olur.:jeyyar:

Haklısın evriş burda birbirimizi gaza getirip durmayalım. Ne pişiyo fırında :1rolleyes:

he valla,her ne kadar ben de şu an pc'nin başında malı götürüyorsam da kızıyorum yaaaa.perşembe günü doktordan yürüyüş iznini koparayım,görürsünüz siz...38 bedende bitireceğim hamileliği kaydirigubbakcemile2

Kızlar ben azcık uzancam, daha bir sınıfın yazılı kağıtları var okunacak, öpüldünüz....

evriş haklısın canım.uçmak üzereyim midemdeki gazdan nefes alamıyorum.ben böyle değildim ya...çorba salata,ızgara kepek ekmekle falan beslenirdim korkuyorum.frenleyelim birbirimizi lütfeeen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…