2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

yok artık didomm.ne yemegı yemege mısafırınmı var anlayamadım.ne düşüncersız bu ınsanalr yaa,hey Allah ım sen akıl fikir ver

ayy yarabbım bu nası güzel uyumaktır böleee.şuna bak yaaa,elınıde kafasının altına koymus bıedeee.ıyıkı yanımda degıl dayanamaz yerdımmm kızını :umursamaz: maşalah maşşalah aman nazar degmesın

esracım cok saol haberim var ece cokcokluyodu ondan bide kalkamıodum simdi ii kotu kalkıorum.

bugun dikis kontrolune gittim sorun yok agrıkesiciyi agrılarım gecene kadar gunde 4 tane iceiliorum, antibiyotik bugun son bide 3 ay ferrotama devam

dr a gittik sarılıgımız 15,5 çcıktı 6. gun itibardi ile ust sinir 17 imis esra senle konusurken esim aradı kapattım ya iste bu sonucu aldık hemen kendi coucuk dr unu aradık hastane dr u yatırmaya falan kalraksa diye para kuzagı içinde yapıyorlarmıs çounku sinirda yatıralımf alan neyse o da gerek yok ama crasamba tekrar tahlil yapalım demis anne sutu en iyi care imis bakalım zaten habire emiyor bugun hastane koridorlarında emzirdim ortu mortu birsey yoktu kibarca guzelce kenardan çıkardım verdim kimsede zaten bakmıyor emziren kardına valla kızım ciyck ciyak aglıyordu hiç umrum degildi etraftakiler falan evde yasam ne kolaymıs bukadar bebekle hastane ortamı sokaklar falan çok daha zor
ama kızım temiz havayı gunesi sokakları anası gibi çok sevdi 3,5 saattir uyuyor

sizler nasıl yapıyorsunuz arkadasalr 3 saatten fazal uuyrsa uyandırın yedirin dedi bebek hemsiresi ama kıyamıyorum esimse uyandırıyor emsin falan diye neyapmak gerek acaba yaa

uykuda çok onemli çunuk

ya bu velet mememle yapışık yaşıyoooo hep yalanıyo napıcamı şaşırdım bu durum değişir değilmi yoksa ben ilerde işgüç yapamam

ya bizimki aynı ultrason resimlerindeki gibi cidden suratı ifadesi herseyi ile tamamen gormusuz beek dougmadan resmen yaa inanamıyrum ultrasonresimlerine baktıkca

adaş ben gece bile uyandırıyorum o kadar uzun yatarsa hatta alarm kuruyorum bende uyurum diye ilk 1 ay böyle yapıcam

burcu ,nevin geçmiş olsun ve gözünüz aydın..bebişlerinize kavuştunuz çok şükür..allahım uzun ömür sağlık huzur versin inşalah...

bende dün heycanladım bi..belime ağrı girdi birden regli ağrı sı gibi can yakıyo ama hoşumada gidiyo tmm dedim tuanam geliyo.geldi geçti geldi geçti derkeeeeeeeen fossssss tabi..kesildi sonra gelen olmadı..yalnacı sancılr ..birde o yoğun akıntıdan yaklaşık 10 gündür geliyo benden..hani yaklaştı dedim ama..ıh ıh..yani vakti bekliyos bakalım...göbeğim altı kaşımaktan yara oldu..e yaraykende kaşıyorum tuamıyorum kendimi yaralar kanıyo..uykudayken bile bi bakmışm elim orda...pudra birs ii geliyo gibi ama..çok bişi yaptığı yohhh..allahım inşallah sağlıkla kucağımıza alırız yavrularımızı...:Saruboceq:

Son düzenleme:
Esra 40. güne kadar uyandır bence sarılık olmasın kuzun bol bol emsin
kızın çok güzel tombiğim benim elbisesini yesinler... en çokda abisinin kucağındaki resme bayıldım çok tatlılar : )

bizde surekli alarm kuruyoruz ama huysuz geçen bir gunun ardından korkuyoruz uyandırıp uykusunun basına vurmasından falan

kilo konusuna geğlince hasteneye giderken 97 idim eve geldim 91,5 inanamıdım bu kadarmı gitti dedim hergun 1 kilo vererek gidyorum resmen buun 86 idim mesela çok seviniyorum ki ben yiyorum tatlılarf alan nası hasret kaldıgım ne varsa hepsini yiyorumm

o yuzden bir hafta sonra falan daha duzenli tam saglıkıl hani duzgun yemeye geçcecegim insallah ve o istah nerde o istek çikolatalara saldırmak nerde zerre eser yok bende hiç yiyesim yok sut yapma olayı olmasa yemiycem yani

nazannn
ben humana stil tea aldım içiyorum gunde uç kere
onun haricindede ısırgan otu tohumu vermis aktar birseyler karıstırarak keçiboynuzu pekmezi ile onu gunde iki kere bir yemek kasgı pekmeze bir cay kasıgı tohum atıp yiyorum garip garip ne bulsam yiyorum aktarın tavsiyesi ile zararı olmaz umarım dr a cumartesi tum bunları sorycamm dr muaynem 1 saat falan surcek ama kız nası durcak onu merak ediyorum

adasım ya annene sasırdım nası gider seni yanlız bırakıp su an evde yanlızmısın mesela hay allah yaa yakın olsak keske bir arada olurduk karsılıklı aglasırdıkb()(

esrako bizimde sarılık var ama normal dediler kontrol edin dediler , topuk kanı verdik bugun tr ye gidecekmis sonuc ordan gelecekmis. ins sorun cıkmaz.

zaten bugun emzirirken genzine kactı tıkandı bianda annee die feryadım varki sormayın cocukta sasırdı sonra cok agladım cok kotu oldum hala aklıma geldikce gozlerim doluyoo

deryam canım benim yusuf ne kadar büyümüş kocaman bi maşallahh
senin ilk zamanlardaki haline döndüm bitanem çok içerlemiştim anneni nasıl gider diye bizimkide farklı bi sebebten ama sonuç olarak yinede gitti demek bırakabiliyolarmış maalesef
tercih meselesi oğlunu diğer torunlarını tercih etti
çok abartıyorum gibi gözüküyor olabilir ama çok koydu bu durum bana
oğlum senede bi geliyo dedi bende her sene lohusa değilim zaten dedim
beni en iyi sen anlarsın benim avantajım var bana muhtaç başka bi kuzu daha yok
ama senin en büyük avantajın tecrübeli olman

varsın olsun kuzularımız sağlıklı bizler öyleyiz üstesinden geliriz sağlımız olsun kafi
bugün daha iyiym pskilojik olarak

Selam kızlar
Esram nasılsın kuzu - umarım moralin biraz daha iyidir :) üzüldüm dün seni çok farklı bir hallerde okuyunca
Daha geçmişe göz atamadım umarım herşey yolundadır - taze annelerden haberler var mı bugün?????

pinkym kusuruma bakma, heyecandan yazıverdim hemen tazenin haberini:kedi:
aaaa aşk olsun şekerim ne dimek ya kim haber alırsa foruma yazcas öyle şeymi olur. canım.. ikimiz aynı anda yazmışız..:)peşpeşeçifte haber oldu..

BUDA EN YAKIN ÇEKİLEN RESİMLERİMİZ MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN
hfatya pazaretside ilk aşımızı vurulacağız bakalım nekadar büymüşüz

ayy ayyy yerim ben oyakışıklıyı ya çok datlu bunlar hepsi ballkaymak yaaa

.. Bu bebeklerin hepsini topalayacksın koyacaksın bi odaya, bi birini ısıracaksın, bi ötekini..Ağlayanı ısıracaksın ısıracaksın...ayyy saykoluğum depreşti yine...
alkisalkisalkisalkisalkisalkis bu hayale bende oratk olmak istiyorum bende bendeee

canım çok geçmiş olsun ama herkesin ortak degerlendirmesi sonundaki mutlulugunuz bebekleriniz..umarım kısa zmaanda daha da yoplarsın kendini ve çitlenbik kızının tadına varırsın...

ya bu kız ne kadar tatlı maşallah köfte dudak şu kıvrılma pozları beni bitiriyor.bugun bebek görmeye gittim erkek bebekdi ama nasıl bi güzellik anlatamam kız güzeliydi resmen oda emdikden sonra annesinin gögsünde kıvrılıp uyudu bayıldım o ana Rabbim bizede nasip etsin inş. en kısa zamanda

ben yokken butun anneler gelmiş topik canlamış şenlenmiş..

perviiiiiiiiiiiin bravo sana 11 kilo gitti demek süpersin ya.. ben 8 kilo versem yeter heheheeeeee
malum 8 kilo aldım ya. ama inanıyorumki ben hamile kalmadan önceki kilomdanda zayıf olacagım kararlıyım zaten kararlı olmasamda uykusuzluk ve emzirme kilo verdiriyormuş...

kuzum abinler de size gelsinler hergün, annen onlarla da görüşmüş olur. ya da kayınvaliden gelsin. gerçi annenin yerini tutmaz ama hiç yoktan iyidir

zaten bugun emzirirken genzine kactı tıkandı bianda annee die feryadım varki sormayın cocukta sasırdı sonra cok agladım cok kotu oldum hala aklıma geldikce gozlerim doluyoo

nisanda dogum yapan arkadasım vardı ya hani 3 tane erkek çocugu arka arkaya diye bahsetmiştim kız hen uz 27 yaşında falan diye hatırlarsınız...
dun bana geldi bebeğini emzirriken bogazına kaçtı sanırım arkadaşım hemen bebegin kulagını çekti.
kulak burun bogaz olayını anlattı bana
aklınızda olsun BEBEK EMERKEN TIKANIP GENZİNE KAÇARSA FALAN HEMEN KULAGINI ÇEKİN VE 2 KAŞININ ORTASINDAN BAŞ PARMAGINIZLA BASTIRIN HAİFİF. bunu yapan arkadaışm maum tecrübeli hemde doktor söylemiş...

nazan ya senin ceren kız çok cilveli olackmış gibi geldi bana hele o gülümsewme fotosu falan bitiridi beni...maşallahhh

BABY seninle ilk defa denk geldik. tebrik ederim. nur topu gibi yavrun olmuş. allah analı babalı güzel bir baht versin.
güzel emiyor mu seninki? kafasını azcık yukarıda tut emzirirken, o zamamn daha güvenli olabilir.

evet PıNKY bence de cilveli olacak. gülücükleri bir görmelisin. resmen ağzını aça aça gülmeye başladı. yakalarsam bi de o pozdan koyarım. darısı sizin başınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…