2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

canım maşşalah bebegınee.17 gunluk oldunuz demekk.Allah ım günler nasılda gecıyor böylee.7 kılon gıtmıs yınede şükretmelısın.dogumda cok kılo gıdenlerde genelde ödem oldugu için gıdıyor.kılo olmus olsa 10 gunde 11 kılo hayatta gıdemez zaten.vucud su tutuyor ve dogumdan sonra idrarla atılıyor.senın ödem yoktu demekkı fazla sadece kılo almısta olabılırsın,oyüzden 7 kıo gıtmıstır.gerısıde gıder hıc takma kafana
ayrıca okadar bez bıtırmıs olduguna inanamıyorum.gunde kackere altını alıyorsun? buarada bebegın kac kılo suan hala yenıdogankullandıgın için soruyorum.benım arkadaslar o cok küçük gelıyo die ilk pakatten sonra genelde bı büyüğüne gecmıslerdı.ben oyuzden sadece 1 pakat yenı dogan bezı aldım
resım ekleme konusundada bızım göbiiş şovumuz vardıya,bebegım buyuyor topiğinde.agustos.... dogum yapacakların göbiş şovu yazan baslıga gır ilk sayfada ben ayrıntılı anlatmıstım.bı oraya göz at.yapamazssaan lınk atarım sana

canım benim kolay değil tabi ama çok zevkli. emme sesi,gaz sesi bana çok büyük keyif veriyor.sanki hep varmış neva gibi geliyor.onsuz nasıldı hayat cidden hatırlamıyorum.çok ağrı sancı çektim.ilk ii gün yürüyemedim tekerlekli sandalyeyle çıktım hastaneden ama şimdi iyiyim ve kendimi kuş gibi hafiflemiş hissediyorum.
haydi hayırlısı
seçilciğim hakında hayırlısı olsun canım.merakla bekliyorum
Arkadaslarım.. Kuzey ın bır kac fotosunu koyuyorum.. hepınızı cok cok ozluyorum.. bır an once tekrar yıne bır arada olacagımız zamanları ıple cekıyorum.

yerim şu kıvrılışını ben..ya inananabiliyor musun evrimim karnımızdaydı bu sıpalar..izleyip izleyip ağlıyorum hala kızımı.manyadım ben
çok tatlısın sen burcu.. ben de seni mıncırırım nanaklarından
bana da gel derya benim de annem 1 hafta kalıp gitti.geceleri hep ben ve salih uyanıp baktık nevaya zaten.nasl debeleniyordum yataktan kalkmak için kalkamayıp ağladığım da oldu.Ama şimdi yetiyorum ben kızıma.bu gün arkadaşım geldi.şimdi zıbard uyuyor..çay içti badağını salonda bıraktı.hiç istemedim gelmesini ama gelecem diyene gelme diyemezsin..şansız bir insanım işte aileden yana arkadaştan yana..ama bin şükür salih ve ben geliyoruz üstesinden.
kızlar giremiorum fazla cunku agrılarım oluyo hala. bugun 7.gundu kontrole gittik 77 den 66 ya dusmusum dr cok ii dedi .biraz gobus kaldı zaten baskada ic dikislerim agrıo dedim bir hafta daha agrır dedi oyle yani.aklım hep sizde
pervin açsan topiği iyileşip.ben de tam 10 kilo verdim.ilk gün 4 kilo vermiştim çok moralim bozuldu.Ama günler geçtikçe patır patır indi kilolar bakalım ne kadar inecek. emzirme çok enerji kaybettiriyor.su içinde kalıyor insan.bir de çok şişti benim ayaklar falan onlar da geçti.
nazancım çok geçmiş olsun.sen iki doğum yapmış sayılırsın..genel anestezi oldum ben ama yürüyemedim iki gün..hiç gaz problemim olmadı ama..bünyeler farklı işte
verirsin canım ilk günler ben e 4 kilo vermiştim şimdi 10 kilo daha hafifim

tazem ve nevin gözünüz aydın olsun.rabbim kolaylıklar versin.
evroş maşallah kuzuna ekledim diğer tarafa

http://www.kadinlarkulubu.com/agustos-anneleri/296761-2009-agustos-kuzulari-burada.html

ça ça ayça senin dğum tarihi belli mi? kaçırmış olabilirim kusura bakma

mucizeden haberi olan var mı? ses verin millet.kızım uyanır birazdan

Cevap veriyorum:
1) Ayça'nın doğum tarihi belli değil. O da kurbanlık bizim gibi:çok üzgünüm:
2) Mucize dün burada daha doğum yapacağı hastaneye karar veremediğini yazmıştı. İnşallah karar veremeden doğumu falan başlamamıştır:bbo:

sağol burkom sen de olmasan nice olur halimiz..nurdan niye yazmıyor? hadi bunu da bil:))

hoşgelmiş Doruk, maşallah size sağlıkla büyüsün oğlumuz

MALESEF MAMAYA DEVAM YOKSA ASLA UYUMUYOR KUZUCUK
BUDA EN YAKIN ÇEKİLEN RESİMLERİMİZ MAŞALLAH DEMEYİ UNUTMAYIN
hfatya pazaretside ilk aşımızı vurulacağız bakalım nekadar büymüşüz

Derya kuzusu maşallah çok güzel yerim ben onu

Nazan Allah kolaylık versin, umarım biran önce geçer ağrıların (tüm annelerin)
inş. sezeryan olmam çok korkuyorum ameliyat olma fikrinden değil sonrasından... hakkımızda hayırlısı keşke hemen doğsa oğlum normal normal

ça ça ayça senin dğum tarihi belli mi? kaçırmış olabilirim kusura bakma

Burko isabet buyurmuş, tam kurbanlık koyun kıvamındayım.. Bu akşam dr.a gidiyoruz ve artık tarihi öğreniyoruz kısmetse...

acaip bi uyku hali var bende...sürekli uyuyorum

Uyu Seçil uyu, ver uykunun gözüne..Görmüyo musun taze annelerin ujykusuzluk çilelerini...

ben gidip salata malzemelerimi yıkayayım.misafir var yemek bekler..kıçımı kaldırıp bir yardım edeyim demez..Allahım ben ne talihsiz bir kulum..neyse yemeğimiyaptım kızım biraz daha uyursa yetiştiririm salifo işten gelene kadar.o da hiç dinlenemiyor yazık.hayatta yalnız olmak zor arkadaşlar şimdi hepinizin annesi,ablası,kuzeni,teyzesi falan vardır.neyse yıkılmadım ayaktayım.biliyordum böyle olacağıı ben bu yola baş koydum..nurdan yazar inşallah tabi bir de foto isterük

biraz sancım vardı regl ağrısı gibi uzandım saat uyumuşum ağrımda geçti
keşke doğum sncısı olsa dört gözle sancı bekliyorum : )

halılarıda yıkamaya verdik bugün perşembe gelecek

kardeşim üniv.de puan yükseltmek için yaz okuluna gitmişti şimdi notlarına baktım kötü olan dersini geçmşi puanıda yükselmiş aradım müjdeyi verdim, müjde hediyesi olarakta bebeğin ayak izini çıkarabileceğim albümden istedim hehe çok kötüyüm : )))

aaa üstüme iylik sağlık ne misafiri..

Hep yalnız kalıcaz sonunda, boşver kardeşim..

Hadi git bari...

bende hiç sancı olmuyooooo..

bende yarın sabah veriyom halıları, m'2si 3.5 TL imiş seninde mi öyle???

benim de kardeşim sınava gircek ama eylülde, ben de mi kötü kedi hüsamettinlik yapsam şimdiden acep...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…