2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

birde misafire yemekmi yapıyorsun didom, ne anlayışsız insanlar var hiç anlamıyorum
Esramda sende yalnız kaldınız lahusa halinizle hemde sezeryan oldunuz Allah kolaylık versin size....

geçen hafta bu saatlerde meleğim dünyaya geldi zaman ne çabuk geçti vay be
aynen ya tam bir hafta oldu 40 yıl düşünsem seninle aynı gün doğum yapacağım aklıma gelmezdi esracım ağustosun ilk günleri senin ayın sonlarına doğru benim doğumum olacaktı işe bak...

hoşgeldin Doruk bebek Allah uzun ömürler versin sana
aftabru vallaha aynı durumdayız hastanede doğumdan önce 2 3 kere tartıldım 78 79 çıkıyodum şimdide 75e yakın çıkıyorum sadece 4 kilocuk vermişim 2 gün öncede 76ydım şu an önümde koskoca bi göbek var. eşim oğlum die sevio..
aftabru humman diye bir çay var emziren anneler için onu bi dene istersen ben bugün çocuk doktoruna gittim oda tavsiye etti bide %10 %20 ararsı kilo kaybı normal dedi.çok dert etme
Nehirde 3200 doğdu şimdi 2900
arkadaşlar ben yeni bi topik açıyım diyorum 2009 ağustos anneleri diye çünkü anne adayları topikimiz burası

sancılar gelir inş. Ayça hayırlısıyla gelsin kuzucuklar

sizin orda biraz pahalıymış burda 3 tl tüm evin halıları 75 tutuyor ... vereyim biizm halının telefonunu belki sizin orayada geliyorlardır ?

kardeşlere mübahdır yap sende kötü kedi hüsamettinlik, teyze olmak kolay değil dersin kaydirigubbakcemile5

ben nie böleyim yaa herkesi kırmaktan başka bişi yapmıorum sonrada yaptıklarıma pişaman olup bi güsel ağlıyorum canım annem olur ya gece sancın tutarsa die okuyacağım duayı yazdırıo telde kısacık hemde kadına kızdım ki msj atsana diee aman yaaa çok sıkıldım bugünlerde çok acayip sinir var üstümde off offf mafoldumben

allah akıl fikir versin..bu kadar vicdansızlık olmaz..sabır diliyorum sana..

tek elle yazma kabiliyetimi geliştiriyorum
hey yavrum hey anne olmak neler kadiiiirrr

tazem gözünaydın olsunn maşallahh doruğumuzaaaa

gulistancım

bebk bezi sorymussun en ucuz hangisi ise üondan al ilk gunler içtin bence

her bebek aynı olmuyor gunde birkez kaka yapanda var bizim gibi her pirt da kaka çıkaranda var yani
olaganmıs hepsi 15 gun kadar boyle olurmussonra gunde birkaç kereye inermis ilk gunler için prima çok gereksiz cis olmuyor kaka oluyor genelde bizde mesela
ve her kaka alısımda yine o an yapıyor isiyor sıçıyor elime cadı ece diye seviyordum ece cadısı diye karnımda iken tam cadı çıktı:B))

iste son çektigmi resimlerden biri

nazan bizde bugun dr a gittik

3900 gr dgan kızım çıkarken 3680 idi bugun ise 6. gun ve 3630 surekli emiyr uyuyor yetiyor demekki kaka da yapıyr ama dr 10 15 gun sislikleri atması normal dedi
cumartesi asıl kendi çocuk dr umuzla arandevimuzu var asıl ona sorcam bugun hastane druna formilateden gittik topuk kanı vs için

ulen yine senin kimsen yok sonuçta olupta işe yaramayanlar var bide orasını düşün mafoldumben

masallah kuzeye ve yusufa birbirinden guzeller..
yahyayıda anasının avatarından gordum oda cok guzel
tum bebişler guzel masallah ya sabırsızlanıorum hepsini gormek icin

nevine ve tazemede gecmisşler olsun insallah agrıları gecer gider

esrakooo ece cok guzelmis masallahh cok sevimli uyuyo..kilo meselesini dert etme %10unu kaybediomus bebekler ilk hafta sonra almaya baslıolarmıs bizdede var dusme

pervinim bende senin prensesi gördüm bayıldım hatta msnden yazdım kaynanla yazıştık dedikodunu yaptık hihooo zemuszemus

ben sırf bu sebepten dolayı canbebe almıstım hastanedede kendileri canbebe koydular ama cok fena pişik oldu kızım. o sebepten dolayı hemen pamperse gectim. primanın burdaki adı yani. simdi iilesti ama bebekten bebege fayda var

sedaaaaaaaaaa
sen 3 ağustostamı doğurdun kuzum yaaa meltemde o gün doğurdu saat kaçta doğurdun
ilk ağustos anası benim ona göreeee
10:50 benim saatim

bende prima kullanıyorum canbebe benimkinide pişirdi bence ne kullanıcaksanız onunla başlayın

allahım nazarlardan korusun..maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…