2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ESRAKO
hastanede kaç gece kaldın canım duştan sonra mı pansuman yaptılar? duşunu hastane de mi yaptın tam anlayamadım da ))
bu arada açıklamaların için teşekkürler..

selam kızlar ben geldım.valla bı ara heveslendırdım sizi doguruyom dıe ama maalesef evdeyım suan kaydirigubbakcemile önce saatt 2de nst ye gırdım benım doktor izinde oldugu için buhafta sadece nst ye gırıp sancı varmı yokmu bakılcaktı.gittim hastaneye tabı hersey gayet normal.sonra ebe geldı sancı hissediyonmu dedı.yok dedım.bı üst ebe geldi hmm ilk dogumunmu sancı hissediyonmu dedı yok deım anladım bı terslık var.busefer 2 ebe gıttı doktoru alıp geldıler.doktor kagıda baktı,nası hissetmezsın sancıların cok düzenlı dedı.8 dakkada bır 60 gösteren yere yükselme vardı.kagıdı aldım elıme anam bende sok oldum.doktor dedıkı hemen doktorunla görüş yarını beklemez bu bebek dedı.tabı apor topar cıktım odadaan kocişi görünce basladım aglamaya.çünkü hiç beklemedıgım bı durumdu.kocacım benı sakınlestırmeye calıstı falan hastanemızı aradık,benım doktor izinde oldugu için diğer doktorla görüştük beklemesını söledık eve geldım dus falan aldım cıktık yola.40 dakka sonra hastanedeydım ve ebe acılma varmı die muayene ettı,coook canım yandı hem can yanması hemde şaşakınlıkla bı postada orda agladım.meger sancım varmıs fakat faaliyete gecmemiş.acıklıkda sıfır.zaten göbegım yukarda ben nası dogurcam dıodum.öle derken doktorda bosuna yatıs yapmayalım pek dogurcak gıbı degılsın dedı.zaten sancın gelırse hissedersin ama yınede 2 gunde bır nst ye gir dedı.öle yanı benden haberler bunlar

allah yardımcın olsun..inşallah yükselmez tabiki..sen bol bol emzirmeye çalış..sıkma canını.hemen hemen her bebekte oluyo sarılık..

ben de alt açmaların yastıklarıyla felan idare ederim diye düşünüyodum..yarım aylardan dktireyim ben de.iyi oldu sölemen.

Ooo Tuğbişim hoşgeldin. Merak ettik seni. Nasıl oldun?

ay canım nası olayım yukarıda anlattıgım gıbı işte.bıraz aglak bı gun oldu.ama bugunde böle gectı.bakalım hayırlısı artık.açılma falan yokmus,gerisin geri eve geldık yane.ama nası normal dogurcam bılmıyorum.bı asagıdan muayene bıle mahvettı benı.nazlı oldugumu bılırdımde bukadarda düşünmemiştim:sinifsinif: cok canım yandı beahh.benden haberler bunlar işte şeker.bı gecmıse göz atayım doguran oldumu bugun

bizim bu veletlerin yerleri rahat herhalde..hiç çıkmak istemiyolar..dr.un pzt.mi geliyodu..gelince bi karar verirsiniz...maceralı geçmiş günün..

Alla allaaa, bi de yaz bebekleri erken doğar derler... Biz fazla iyi bakıyoruz sanırım sıpalara, sen zamanını dolduran kaçıncı kişisin bak =)

EVRİMCİM, mesajını gördüğümde annem de yanımdaydı, ona da okudum mesajını. Gözleri doldu, çok mutlu oldu...

aslında uzun bı alınttı yapmıstım ama maalesef stenın azizliğğine ugradım hepsi uctu.ben doguma gıtım dıe dua eden herkeezeweee coook tesekkur edıoyoruz kızımlaa.inşallah ettıgınız dualar ben doguma gıderken kabul olur opuyorumnanaktan
bizim bu veletlerin yerleri rahat herhalde..hiç çıkmak istemiyolar..dr.un pzt.mi geliyodu..gelince bi karar verirsiniz...maceralı geçmiş günün..
sorma pek keyfılerı yerınde kuzularımızın.evet pzt gelıyo.artık dogmassa sezeryan isteyebılırım.çünkü iyice stres oluyorum.2 gun kaldı 9.ayımın bıtmesıne.bıde bu asagıdan kurcalamaları benı cok sarstı beahh.nezormuıs kadın olmak
Ah canım gerçekten sinir bozucu bir durum olmuş. İnşallah çok bekletmeden ve bir çırpıda geliverir kızın. Allah sabır versin tatlım
öle canım inşallah hayırlısıyla gelıverırı kuzularımız
Alla allaaa, bi de yaz bebekleri erken doğar derler... Biz fazla iyi bakıyoruz sanırım sıpalara, sen zamanını dolduran kaçıncı kişisin bak =)...

ya sorma 2 gun kaldı gunumu doldurmama.herkez öle dıodu doktorum bıle 25 temmuzdan sonra hazırlıklı ol dedı ama tık yok.yanı sancı varmıs ama acılma sıfır.2 cm bıle degıl.zaten göbüşüm cok yukarda.artık hepimizi için hayırlısını dilemekten baska yapacak bişe yok şimdilik

Selam kızlar, nasılsınız görüşmeyeli?
Ben kızım geldikten sonra foruma hiç giremedim.. Neler oldu, kimler bebişlerine kavuştu çok merak ediyorum. Dilerim herkes iyidir, keyifler yerindedir.. Biraz geçmişe bakayım, bakalım kızım ne kadar izin verecek buralarda takılmama :)

kız evlat başka gerçekten ecemizde çok tatlı onada maşallah
su konusunda yazdıkların aynen bendede mevcuttu yanımda su yoksa el kol işaretleriyle hemen su getirtiyordum hastanede bol su için denmişti esracım ben öyle atlattım öksürük krizlerini
herkeşler doğursda hayırlısıyla topiğimiz tekrar şenlense ama yinede maşallah hemen hepimiz eskisi kadar olmasada burdayız buda çok güzel kopukluk olmayacak demektir

he valla Minik'im..benim dr. da dedi bugün, bu hafta gelmez bu çocuk diye..keyfi yerinde sıpanın..perşembe'ye kadar gelmezse bi daha konuşcaz dr.la..15 inden sonra dr.izn çıkıyo..sezoyla alır herhalde..hayırlısı artık napalım..

güzel annem tatlı annem benim çok geçmiş olsun a.s.bol bol dinlen sen arada uğra ama
oğluşuna bayıldım ya sabah eşime anlatıyorum ne şanslısınız diyor ne güzel arkadaşlık kurmuşsunuz kaydirigubbakcemile5

of senin için zor olmuştur ağlaman normal çünkü doğum sözcüğünü duyunca insan tuaf oluyor ister istemez ya gözler doluyor yada ağlanıyor
aslında ön hazırlıkta olmuştur hakkınızda hayırlısı vakit gelince gelicek melekleriniz kaydirigubbakcemile3

kizlar ya son hafta kazigi yiyorum, catir catir catliyorum yaa((ust bacagim baslamis simdide, basenlerin yanindan inen catlaklar, ayy cok igreennncc...moralim bozuldu yine((

Nurdan bende aynı durumdayım bugün gördüm çatlaklarımı okadar da yağlandım kremlendim hepsi boşa, napalım kahve limon karışımını kullanırız üzme kendini..

ay canımm geçicek sabret, gögüs pompası alsan bari gögüs ağrısı çekme

Comely Elvina ya maşallah Allah nazarlardan saklasın

Esrako evindesin negüzel ev gibisi yok dimi.. emzirme yastıgını annemle yaparız yarın sağol bilgiler için.. 2 tane çorap vardı valizde 2 tane daha ekleyim

herkese merhaba,
günü belli olmak,beklemek de çok zormuş.
hepimizin küçük,tatlı şikayetleri var.Allah herkese kolaylık versin.iyi haberlerimiz hiç bitmesin...

Minik kelebek stresli geçmiş bugünün hayırlısıyla sağlıkla gelsin kızın
birde kız bebekler erken doğar derlerdi Ağustos bebeklerinin hepsinin yeri rahat galiba çıkmak istemiyorlar : ))

herkese merhaba,
günü belli olmak,beklemek de çok zormuş.
hepimizin küçük,tatlı şikayetleri var.Allah herkese kolaylık versin.iyi haberlerimiz hiç bitmesin...

Ben bu ara sık sık düşünüyorum gününü bilmek mi bilmemek mi daha zor diye. Ama sanki bilmemek daha zorCADIARZUBir yere gideyim diye geçiiyorum aklımdan, sonra diyorum ya acil birşey olursa, ya suyum gelirse ya sancım tutarsa. Hastaneye yetişebilir miyim? Yolu düzgün mü....vs vs. Bir de gelecek insanlara belli bir tarih veremiyorsun. Ööööyle kurbanlık koyun gibi bekliyorsun:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…