2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

ayyyyyyyy kuzey çok güzelll maşallahhh canım yaaa rabbim nazarlardan saklasın
bi türlü konuşamadım evrimle offf ben aradım müsait değil sanırım o aradı ben duymadım zaten bütün gün tek işim meme vermek yarım saatte bir saatte bir bide şu şiş memeyi versek süper olcak

ah sorma burcum, annemde gelei 2 hafta oldu, o da patliyorsikintidan, ee temizlikler bitti, ben disari cikamiyorum, onnda cani sikiliyor, bitek ctsi tibet arabayla gezdiriyor, oda bneim icin iskence 5dk da bir tuvalet molasi(1 hafta daha dayansa, sozde kadin yurtdisina geldi, eve tikildi..ee dolayisila bazen ortamda geriliyor tabi..

guliz ben bi posta catladim 6.-7. ayda basenlerde yan tarafta, ama bu son hafta tz biber oldu yani, bide resmen pehlivan gibi yaglandim, kremlendim(ona uzuluyorum.

oy kuzum benim kiyamam sana, hala devam ediyormu sancilar??en cok onlardan korkuyorum(

dikiş yerlerinizde sıcaklanma kızarıklık ve şişlik olursa hemen doktora baş vurun enfeksiyon da ağrı ve acı artıyor birde dikişlerinizin üzerine peçete koyun göbeğiniz muhtemelen üstünü kapatıyordur şu an terden alerji filan olamyın enfeksiyon riskinizide artırr ter
sezrecik zor korkutmak için demiyoruz ama geçiyor ilk bir hafta zorluyor öksürürken elini göbeğine dikiişleirnin üzerine bastır dahası çok sık öksürük gelirse su iç anestezinin etkisiymiş öksürme hissi canım onuda bol su geçiriyor

burcum deryam sağolun kızlar
evet çok çabaladık normal için acaba diyorum pskilojik olarakmı bu sıkıntılar yaşandı yani programlı olarak sezoya gidicemiz bilsek dahamı az acı çekerdik anlamadım gitti
ama ben nazan gibi suni sancı çekmedim allahtan bide o suni sancı çekti bunlarınn yanısıra ve epiduralden memnun kalmamış hiç ayağım felçli sandım diyor iki gün bende iyiki epidrula olmadım sevindim çünkü çok acayip bi psikiloji ile doğuma girdim sezeryan olucamı duyunca ayrıntılı anlatınca anlarsınız ruh halimi
ne nişan ne su ne doğum sancısı çekebildim kısacasıııı

çeneleri çabuk yorulduğu için iki yudum içip doyuyorlar ilk günler bir çay kaşığı kadar süt yetiyormuş mesela
kaka problemi normal canım anca dengeleyecek bebek kendini sonra oda bir rutine oturuyor
BALLI KAYMAK EFRİMİN KUZUSU
SENİNKİDE TOSUNUN TOSUNU MAŞALLAH ÇOK GÜZEL OĞLUN VAR MAŞALLAH CANIM BENİM
EN KISA ZAMANDA İYİLEŞCEKSİNİZ ACELE ETMEYİN

gülizcim sütüm var şükürler olsun bebişimde uyuyor genel olarak ama ben sıkıntıyım işte (

nurdanım devam ediyo sancılarım ama herkesin bir olmazmış ne bileyim baksana esraya hiç alakamız yok yaşananlarla umarım seninde acısız olur herşeyin

deryam bu öksürük benim hayatımı kararttı resmen kahroluyorum öksürürken sanki patlıcak sanıyorum
dikişlerimde kapalı hala pztsi gidicem açıcaklar inşallah mikrop felan kapmaz çok sıcak havalar dediğin gibi ter vs olur Allahım şu günlerimi bi atlatsam hayırlsı ile

BUNALRI DÜŞÜNME ÖNEMLİ OLAN SONUÇ İKİNİZDE İYİSİNİZ YA
ilk doğumumda sancı çektim ama acil sezercik benide şok etmişti etkisi oluyor doğal olarak ama sen elinden geleni yaptın canım nasip böyleymiş değilmi

öksürmeye çalışma öksürl gelince yudum yudum su iç geçecektir dediğim gibi anestezinin etkisinden öksürüyormuşuz tek çaresi su içmek yanında her zaman bulundur gıcıklandığın an iç geçecektir o işkenceyide çekmezsin
neden kapalık,i bizm iki gün sonra açmışlardı demekki öyle gerek görmüşler daha iyi sıcakta yoks ater acıtıyor
atlatılıyor bak bana birde yanlızları oynadım acı filan hepsi geçiyor daha çok yenisin kendine yüklenme derim yaşadıkların normal
bizimde süt sorunumuz var hala mama destekli besleniyor yavrum

deryam geçicek dimi şükürler olsun tecrübeli birileri var aramızda inan o kadar rahatladımki
oğlumu sevmek koklamak istiyorum rahat rahat hareket etmek istiyorum süt verirken ayakları ile dikişlerimi tepeliyo o bile canımı yakıyo
aslında çok iç karartıcı yazdım sanırım ama ruh haliyetim pek bi anormal susuyorum artık kızların gözü korkmasın
herşeye ve herşeye değiyor bunu bilin yeterr
o sütünü emiyo yaa kollarımda bööle bayılmış gibi uyuya kalıyo onu izleme varya Allahım diyorum annelikten daha güzel bi duygu varmı acaba
gebişken ağlamlarınız hikaye olucak bakıp bakıp ağlıyorum oğluma hep şükrediyorum nefes alıp verişini dinliyorum yarabbim nasıl bi duygudur bu mümkün değil tarifi yok

slm 2009 ağustos anneleri allah hepinizin yardımcısı olsun . doğum yapmış arkadaşlara çok çok gecmiş olsun inş allah mutluluk huzur versin henüz doğum yapamamış arkadaşlar allah yardımcınız olsun sağlıkla bebişlerinizi kucaklamanız dileğiyle.

bende 2009 ocak annesiyim benim kızımda 7 aylık sayılır gercekden çok güzel duygular allah herkeze nasip etsin.

gypsyesra bebişlerde kaka problemi oluyor ben kızımın 4 gün 5 gün yapmadığını hatırlıyorum sadece senden sıvı alıyor oyüzdende üzülüp kafana takma bazen günde 4 defa yaparlar bazende 4 günde bi yinede iyi takip etmenizde fayda var.

detaylara girmeyelim değilmi herkes doğursunda öyle konuşuruz sonuçta kişidedn kişye değişiyor

offf sezerciktende tırsmaya başladımm hep içimde mi kalsa ne :))) geçicek canım ameliyat sonuçta herkeste farklı etki yapıyo kimisi hiç ağrı çekmiyo kimisi de kıvranıyo ama geçer yakında inşallah

genel anestezide oluyo dimi epidural yapsaydın dicem onda da nurdan felçli gibiyim demiş, bide niye dikişlerini alıcaklar soğuk dikiş yapıcaz dedi bana doktor alınmayacak dedi üstelik devlet hastanesi sana niye öyle yapmadılar ki canım

arkadaşlar bende sezeryan oldum bence korkmayın kişiden kişiye değişiyor ben yemin ederim hiç acı hissetmedim kendime geldikden sonra ayaklandım size tavsiyem hastaneden ayrılırken bi ağrı kesici yapdırın valla bende ne dikiş vardı ne bişey hatda doktorum eve gittiğinde yıkanabilirsin demişdi eve gidincede duş almışdım özel bi sprey sıkdılar o su gecirmiyormuş gayetde rahattım.

maşallah pınar kızına çok şirin

esram korkuttun beni yaa :bbo: neyse az kaldı bende bu deneyimleri yazarım şimdi vakit bulamıyorum son hazırlıklarımı yapmakla meşgulum cumartesi prensesim geliyor kaydirigubbakcemile3
sonra bende kızım ağlıyor emişme saatimiz diye kaçarım opuyorumnanaktan ayy kendimi hayal edemiyorum öyle yaa sanki hep karnımda kalacakmış gibi tuhaf bir his bu ara öyle bir iştah var ki hamileliğim boyunca yemediğim kadar yemek yiyorum neredeyse porsiyonlarla yemekler ne oldu bana biri beni durdursun :kedi: bugün itibariyle 25 kilo almış olarak rekor kırdım sanırım birde günümü beklesem ne olur kimbilir CADIARZU

şimdi sezeryanla doğuranlara sorularım var hafif makyajla gitsem problem olur mu??
oje yasakmış doğru mu??
bebek için 2 takım yeterli mi?

off sezo olursam hep bundan korkuyorum..burası çok sıcak yapış yapış..şu anda don bile fazla gelio..allah yardımcın olsun..bugünlerde geçecek bi şekilde..sütünü sağmanı tavsiye ederim..

saolasın..ben 1 tane koymuştum..1 tane daha ekliyim.

Minik Tuğba............allah yardımcın olsun kuzum benim..sağ salim kucağına alırsın inşallah minik kelebeğini..bir avazda kurtulmuşsundur inşallah...

Pınar ve Elvina ya maşallah..allah nazarlardan saklasın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…