2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

merhaba kızlarbugün malum bizim son günümüzdü hafif sancılarımda vardı gece ama hastaneye gittiğimizde sancı mancı çıkmadı muayeneye girmeden önce drum ptesi ye kadar normal doğumu bekleyebileceğimizi söyledi.muayene sonucunda plasentanın yaşlandığı,rahmin incelmnediği ve oğlumun suyunun 30ml kaldığını söyledi.suni sancı verip normal doğum denenebilir dedi ama plasenta yaşlandığı için doğum anında gerekli oksijen yetersiz gelip kalğ atışları düşebilir ve acilen sezeryana alınabilirdim ki olasılık yüzde 70lerdeydi.bu yüzden yarın sezeryana giriyorum sabah gitcem aama ancak öğlene doğru girebileceğim genel anestesi ile olacak eve geldiğimde size sonucu yazarım.pinky numeronu gönderirsen msj attırırım sonucu sana ben özelden msj nasıl gönderiliyo bilmiyorum.şu an ruh halim çok garip kendimi buna hiç hazırlamamıştım başımda çok ağrıyo.tedirginim ve sürekli sancılarım var bilmiyorum yani bugün neler oldu bilmiyorum geçmişe bakabilirmiyim onuda bilmi,yorum kendinize iyi bakın hepinize dua etcem sizde dualarınızı esirgemeyin ii geceler

Canım kafam yerinde değil dediğin için kısa bir cevap vereceğim ben de:

Allah yardımcın olsun. Umarım çabucak ve sağ salim atlatırsınız oğlunla

Evros Allah yardımcın olsun, sağlıkla gelsin kuzun dualarımız seninle

canım sakın sıkma canını..böylesi hayırlıymış,böyle doğması gerekiyomuş oğlunun..allah yardımcın olsun..sağ salim kucağına almanı temenni ediyorum..bizi haberdar et mutlaka.

öle canım hayırlısı.valla normal dogum dıe tutturcak durumda degılım bende.helekı sunı sancı hiç istemıyorum nedense.hep kötü örneklerı mevcut cevremde.hanı sancın our acılmada olur düzene gırsın dıe sunı sancı verılır belkı.ama yok yerede yemek istemıyom o sancıyı.çünkü haftam doluyo ve sunı sancıda normal olmamaıs oluyo.oda dısarıdan itilemeyle ve cok acı cekmeyle sonuclanıyo cogu zaman,ayrıca zaman daraldıkca stres oluyorum.bakalım pzartesıye kadar dogurmazsam ne olcaka hayırlısı artık hepimiz için
evet canım resmen şapır şapır akıyo yaşlar engel olamıyordum.ebelerde sağolsun cok yardımcı oldular sakınlestırmek için ama yınede agladım işte :gitme:
Minik kelebek stresli geçmiş bugünün hayırlısıyla sağlıkla gelsin kızın
birde kız bebekler erken doğar derlerdi Ağustos bebeklerinin hepsinin yeri rahat galiba çıkmak istemiyorlar : ))
gercekten hem streslı hem atraksiyon dolu oldu.bıandan sancın var bu bebek yarını beklemez dıyınce doktor,nasıl terler boşandı ben den anlatamam.eve geldım yarım saat içinde 1 lıtre ter dökmüşümdür.
ayrıca şu kız bebekler erken dogarlar yalanmıs onu anladım.bizim agustos kuzuları maşşalah vakıtlerını dolduruyor

ayy canım suan kafanın nasıl karısık oldugunu etrafında olan bıtenı dogru algılayamadıgını cok iyi anlıyorum.aynı seylerı yasadım bugun hemen hemen.herseyın hayılrısı,yatıp uyumayı dene,yarın gücünün yerınde olması lazımkı narkozu cabuk atasın üzerinden bebegını daha cabuk alasın kucagına yerimseniben hadı bakalım yarın hayırlı haberlerını beklıyoruz canım.

evros

kolay gelsin canım. En kısa zamanda sıpanla birlikte aramıza dön,tamam m? Güzel haberlerini bekliyoruz...

BURKOM canım benim, sanırım bilmemek daha iyiydi. Rahattım. Şimdi böyle azcık stres oluyorum 2 gündür... Hoş, kaldı 3 gün :)

Hayırlı geceler herkese bakıyorum burda herkes son günlerini saıyor ne güzel kavuşuyosunuz inşallah sağlıklı sihhatli olsunlar hepsi. Bende eylülü bekliyorum Allah hepimize kolaylıklar versin

canım sakın sıkma canını..böylesi hayırlıymış,böyle doğması gerekiyomuş oğlunun..allah yardımcın olsun..sağ salim kucağına almanı temenni ediyorum..bizi haberdar et mutlaka.

Evros Allah yardımcın olsun, sağlıkla gelsin kuzun dualarımız seninle

Canım kafam yerinde değil dediğin için kısa bir cevap vereceğim ben de:

Allah yardımcın olsun. Umarım çabucak ve sağ salim atlatırsınız oğlunla

çok çok saolun kızlar en kısa zamanda dönmeye çalışcam aranıza.zaten hep diyorum sizi keşfettiğimden beri günlerim çok güzel geçiyor görüsmek üzere allah hepimizin yardımcısı olsun

evrişim, canım kızım.. böylesine özel bir günde yanında olmak beni nasıl heyecanlandırdı... nasıl mutlu etti bilsen..bugün de hala dünü yaşadık tazemle...fotoğraflara baktık, konuşup durduk yakışıklı oğlunu..))))sana ve kuzeyimize sağlıklar diliyor sevgiyle kucaklıyorum.

günaydın
kimsecikler yokk Konuyu Toplam 1 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
pinky_42
misafir bile yok bi tek ben varım...

evroş bugun sezeryana gidicekmiş hakkında hayırlısı olsun sagsalim alsın bebeişini kucagına..benden irtibat numarası istemiş ama ben dün gece görmedim bu mjları. yinede gönderdim umarım ulaşabiliriz kendisine.

Allah hayra getirsin bu geceçok enteresan rüyalr gördüm. baş rol oyuncularımız evrim tazem burkom ve benim liseden arkadaşlarımdı.

ya çok enteresan bir ruyaydı valla. hhiiiiç anlatmıyayım. komedimi desem trajedi mi desem karman çorman bişii.

bu sabah yagmur sesi ve toprak kokusuyla uyandım. miss gibi ama nem var basık bir hava. püfür püfür esmiyor yani..

Günaydınlar,

ben erkenciyim diyordum pinky benden erkenci çıktı :)
dünden beri sancım var.. bu sancıyla doğurmam tabi ama hiç rahat uyuyamadım çok yorgunum

Günaydın kızlar. Site her geçen gün daha da sessizleşiyor sanki:gitmeinkym rüyanı çok merak ettim, özellikle benimle ilgili kısmınıyerimsenibenEvrişle tazenin durumları belli çünkü. Bir ben belirsizlikteyim. Dün çok sıkıntılıydım. Sancı gibi, bağırsak ağrısı gibi bol çeşit ağrılarım vardı bugün tık yokCADIARZU

Günaydınlar,

ben erkenciyim diyordum pinky benden erkenci çıktı :)
dünden beri sancım var.. bu sancıyla doğurmam tabi ama hiç rahat uyuyamadım çok yorgunum
günaydın sekerım,sancın derken nerede sancın var.mesela bende sancı yoktu yanı ben öle dıodum en fazla arada alt karınımda adet olcakmısım agrı oluyodu okadar.ama nst ye gırdıgımde sadece kasılmalarım vardı.megerse benım sadece kasılma dedıgım sey sancıymıs.zaten ilk dogumlarda yukarıdan gelımıs sancı,benımde mıdemın alt tarafında kasılmalarım oluyodu.dünden berıde sıklastı.bnaya baya sertlesıyo karnım sonra düzelıyo.hayırlıara gıtsın artık

günaydın canım o bagırsak agrısı gaz sancısı gıbı agrılarda doguma hazırlayıcı oluyo sanırım.bide 10 gundur falan bende bagırsaklar faalıyette.nedense cok gecmeen yemektyen sonra tuvalate cıkma ihtiyacı hissediyorum.Allah vergısı bişe galıba.heran doguma yakınız die vücud tepkı verıp bagırsakta bıse bırakmıyo.sendemı normal dogumu beklıyodun kuzuu.doktorun ne dedı bası asagıdamı buse hanımın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…